Saturday, 18 July 2015
21 October 2021
در محدوده کلانتری هفت چنار

«موتورسواران نقابدار به یک راننده در جنوب تهران اسید پاشیدند»

2014 December 26

خبر / رادیو کوچه

 

درتازه‌‌ترین اخبار مربوط به اسید‌پاشی‌های مشکوک، پلیس تهران از وقوع یک اسید‌پاشی در عصر روز پنج‌شنبه چهارم دی ماه، در محدوده کلانتری «هفت چنار» در جنوب شهر تهران خبر داده است.

بنابه اعلام پلیس تهران عصر روز پنج‌شنبه در محدوده هفت چنار دو نفر که صورت خود را پوشانده بودند با یک دستگاه موتور سیکلت به سمت یک راننده خودرو وانت اسید پاشیدند و متواری شدند.

بنابه اعلام پلیس تهران راننده آسیب جدی ندیده و به سرعت درمان و مرخص شده است. پلیس می‌گوید تحقیقات خود برای یافتن عاملان این حمله را آغاز کرده است.

asidpashi

جنسیت این جوان ۲۶ ساله که مورد اسیدپاشی قرار گرفته، اعلام نشده و گزارش‌ها حاکی از آن است که این جوان دچار آسیبی جدی نشده است.

سرتیپ «اسماعیل احمدی‌مقدم»، فرمانده پلیس ایران، پیش از این گفته بود که سالانه بیش‌تر از ۵۰۰ حمله با اسید در ایران انجام می‌شود که عمده این حملات با انگیزه‌های شخصی نظیر انتقام‌جویی انجام می‌گیرد.

اما در ماه‌های اخیر اما انجام چند حمله با اسید توسط مهاجمان ناشناس نقابدار، در اصهفان به زنان جوان که انگیزه‌ شخصی در آن‌ها به چشم نمی‌خورد، باعث بالا رفتن حساسیت عمومی نسبت به این‌گونه حملات شده است.

مطالب مرتبط

عاملان اسیدپاشی به دکتر سیامند انوری دستگیر شدند

سرنخ‌هایی از اسیدپاشی‌های اخیر بدست آمده است

عامل اسیدپاشی‌های اخیر اصفهان هنوز دستگیر نشده است

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,