Saturday, 18 July 2015
21 October 2021
خبرهای ورزشی

«سالن دوازده هزار نفری آزادی میزبان جام‌جهانی کشتی»

2014 December 27

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

سالن دوازده هزار نفری آزادی میزبان جام‌جهانی کشتی

در شرایطی که مسابقات جام‌جهانی کشتی فرنگی قرار است ٣٠بهمن و یک اسفند با حضور ٨ تیم برتر مسابقات سال گذشته قهرمانی جهان در تهران برگزار شود، بنا‌بر اعلام رییس فدراسیون کشتی این مسابقات در سالن دوازده هزار نفری آزادی برگزار خواهد شد.

سال گذشته نیز ایران میزبان مسابقات جام‌جهانی کشتی آزاد بود که به دلیل حجم اندک سکوهای سالن هفتم‌تیر تهران مشکلات زیادی به وجود آمد و در نهایت انتقادات زیادی نیز به این موضوع شد.

azadi

مسوولان فدراسیون کشتی قصد دارند امسال این مسابقات را هم‌چون ٢ سال پیش در سالن دوازده هزار نفری آزادی برگزار کنند تا بتوانند حجم بیشتری از تماشاگران و علاقه‌مندان را در آن جا دهند.

با انتخاب سرپرست باشگاه راه‌آهن امکان جدایی بازیکنان این تیم فراهم شد

رییس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: با انتخاب «علی عابدینی» به عنوان سرپرست باشگاه راه‌آهن، بازیکنان این تیم با گرفتن رضایت‌نامه امکان جدایی دارند.

«مهدی تاج» در گفت‌وگو با تسنیم، در مورد این‌که با توجه به منع جدایی بازیکنان از باشگاه راه‌آهن، چگونه «غلامی» به پدیده خراسان پیوسته، اظهار داشت: باشگاه راه‌آهن در اختیار دادستانی قرار دارد و از آن‌جا که غلامی نامه و رضایت باشگاه برای جدایی را داشت، توانست از این تیم جدا و به پدیده ملحق شود. بنابراین این بازیکن امکان بازی برای پدیده را دارد.

وی افزود: «آبشک» هم اقدام مشابهی انجام داده و در صورت گرفتن رضایت‌نامه امکان جدایی خواهد داشت. «وحید طالب‌لو» هم باید برای رفتن به استقلال، از باشگاه راه‌آهن رضایت‌نامه بگیرد.

hehditaj

رییس سازمان لیگ یاد‌آور شد: باشگاه راه‌آهن تاکنون مدیر نداشت و به همین دلیل ما برای جلوگیری از پاشیده شدن باشگاه، منع جدایی بازیکنان را اعلام کرده بودیم اما اکنون که مدیر این باشگاه انتخاب شده، بازیکنان امکان خواهند داشت با گرفتن رضایت باشگاه از این تیم جدا شوند.

تاج تصریح کرد: بر این باوریم که باشگاه‌ها باید به تعهدات خود در مورد بازیکنان عمل کنند اما در مواردی که بازیکنان به دلیل عدم تعهدات باشگاه قصد فسخ قرارداد به صورت یک‌طرفه را داشته باشند نباید به شکلی عمل شود که باشگاه دچار مشکل شود.

وی در مورد «مهدی‌پور» دیگر بازیکن راه‌آهن که به ذوب‌آهن پیوسته گفت: او هم باید برای این انتقال از باشگاه خود رضایت بگیرد.

کی‌روش به ایران بازگشت

پس از سپری کردن تعطیلات کریسمس سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران صبح امروز به ایران بازگشت.

kirosh

به گزارش باشگاه خبرنگاران، «کارلوس کی‌روش» سرمربی تیم‌ملی که پس از پایان اردوی آفریقای جنوبی به هم‌راه تیم‌ملی به ایران نیامده بود پس از سپری کردن تعطیلات کریسمس در آفریقای جنوبی صبح امروز به ایران بازگشت.

لیست تیم‌ملی دیشب اعلام شد و قرار است ملی‌پوشان ساعت ١۶امروز خود را در هتل به کادر‌فنی تیم‌ملی معرفی کنند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,