Saturday, 18 July 2015
24 October 2021
خبرهای ورزشی

«بودجه فدراسیون فوتبال برای سال آینده ۵۴ میلیارد تومان شد»

2014 December 28

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

بودجه فدراسیون فوتبال برای سال آینده ۵۴ میلیارد تومان شد

در مجمع امروز شنبه فدراسیون فوتبال که با حضور اعضای مجمع و به ریاست «نصراله سجادی» در آکادمی ملی المپیک برگزار شده است بودجه فدراسیون فوتبال برای سال ٩۴ مشخص شد.

بر این اساس فدراسیون فوتبال مبلغ پنجاه و چهار میلیارد و نه‌صد و سی میلیون تومان را به عنوان بودجه پیشنهادی خود برای سال آینده تعیین کرده است.

fdrasion

«عبدولی برای غیبتش باید دلیل داشته باشد»

مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی تاکید کرد: «امید نوروزی» در صورت صلاح‌دید کادر‌فنی و کادر پزشکی تیم‌ملی باید در رقابت‌های جام‌جهانی شرکت کند.

«حسن بابک» در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط سومین اردوی تیم‌ملی کشتی فرنگی، اظهار کرد: خدا را شکر در مجموع شرایط خوبی در اردوی تیم‌ملی حاکم است و کشتی‌گیران نیز از وضعیت روانی و بدنی خوبی برخوردارند. امیدوارم با رقابت خوبی که در اوزان مختلف میان کشتی‌گیران برقرار است، بهترین نفرات برای مسابقات پیش‌رو از جمله جام‌جهانی تهران انتخاب شوند.

مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی درباره غایبان اردوی تیم‌ملی نیز، خاطر نشان کرد: همه نفرات به غیر از «سعید عبدولی» در اردوی تیم‌ملی حاضر شدند. البته منتظر گزارش کادر‌فنی در خصوص علت غیبت عبدولی هستم. اگر این کشتی‌گیر دلیل موجهی برای غیبت خود نداشته باشد، در خصوص او با نظر کادر‌فنی تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

hasanbabak

بابک درباره اصرار کادر‌فنی برای حضور «امید نوروزی» در جام‌جهانی تهران، گفت: مشکل ما کشتی‌گیر نیست، بلکه فضای حاکم بر رسانه‌ها است که ورزشکاران را روبروی کادر‌فنی تیم‌های ملی قرار می‌دهند. مردم حامی تیم‌ملی کشتی هستند و البته توقعات به جایی نیز دارند. متاسفانه در این فضا گزارشاتی که به مردم می‌رسد به هیچ‌وجه خوب نیست. اگر ما با تیم کامل در جام‌جهانی شرکت کنیم، این شانس را داریم که عنوان قهرمانی را تکرار کنیم. اگر بخواهیم با تیم جوان در این رقابت‌ها حضور داشته باشیم و موفق نشویم به عنوان قهرمانی برسیم، همین رسانه‌ها می‌گویند چرا از نفرات اصلی استفاده نکردید و در تهران نتوانستید جام را نگه دارید. باید بگویم که در هیچ‌جای دنیا چنین فضای رسانه‌ای وجود ندارد. با این وجود نظر من این است که تحت هر شرایطی باید با تیم کامل در جام‌جهانی شرکت کنیم تا به قهرمانی برسیم. کشتی‌گیران نیز وظیفه دارند در قبال درخواست کادر‌فنی تمکین کنند.

«کدام بازیکنان از استقلال جدا می‌شوند»

نقل و انتقالات حتا پس از بازگشت نظری هم برای استقلالی‌ها کند جلو می‌رود و به دلیل کمبود مالی نه بازیکنان خروجی، بدون دریافت خارج می‌شوند و نه ورودی‌ها به سادگی ورود می‌کنند.

به گزارش مهر، آخرین اطلاعاتی که از نقل و انتقالات استقلال به گوش می‌رسد نشان از پیچیدگی‌های فراوان انتقالات در پنجره زمستانی است و اختلاف نظرهایی که بین برخی مسوولین این باشگاه به وجود آمده است.

ورودی و خروجی‌ها را کنار هم می‌گذاریم و تک تک به آنها می‌پردازیم، تا این لحظه عملن تنها عنایتی به استقلال اضافه شده چرا که «طالب‌لو» هم با مشکلی مواجه شده که باید تا رفع احتمالی آن صبر کرد و بعد طالب‌لو را جزو استقلال به حساب آورد.

estghlal

تاکنون تنها خروجی واقعی استقلال هم «آندرانیک تیموریان» بوده که احتمالن با تراکتورسازان به توافق می‌رسد. پس عملن استقلال تاکنون یک هافبک دفاعی ملی‌پوش از دست داده و مهاجمی را به خدمت گرفته که بیش از استقلال آن مهاجم از این انتقال استفاده خواهد برد و عملن این انتقال را باید جزو سهمیه سرمربی برای آنها که فوتبالشان تمام می‌شود بدانیم سهمیه‌ای که سال گذشته برای «نیکبخت» هزینه شد و حالا برای عنایتی!

در لیست «امیر قلعه‌نویی» اما بازیکنان موثر و جوانی هم دیده می‌شدند، بازیکنانی که نه در انتهای فوتبال خودشان که در شروع بلند پروازی‌ها هستند بازیکنانی مثل محسن مسلمان، کاوه رضایی، یک مدافع برزیلی و یک هافبک خارجی و البته مدافع بوسنی برای جایگزینی صادقی که تا این لحظه هیچ‌کدام از این بازیکنان جذب نشده‌اند و تنها بازیکنانی جذب شدند که هزینه‌ای روی دست باشگاه استقلال نداشتند که یکی از دلایل عدم جذب بازیکنان هزینه آنهاست در حالی‌که همین حالا هم استقلال به برخی بازیکنان مثل صادقی و بیک‌زاده و قاضی و کرار و …بدهکار است.

در کنار لیست ورودی‌های ناتمام قلعه‌نویی،لیست خروجی‌هایی هم وجود دارد که برخی به خواسته سرمربی است و برخی به خواسته بازیکنانی که یا از فضای موجود در استقلال ناراضی هستند و یا این‌که از باشگاه طلب زیاد دارند. به عنوان مثال قاضی و صادقی و بیک‌زاده را می‌توان جزو این دسته تصور کرد که حق خودشان را می‌خواهند و حتا با وجود اصرار امیر قلعه‌نویی هم حاضر نیستند بدون گرفتن حقوقشان از استقلال بروند و عملن دست افشارزاده را در پوست گردو گذاشته‌اند. آنها نه می‌روند تا جا برای ورودی‌ها باز شود نه پس از مصاحبه اخیر قلعه‌نویی و شعار‌های برخی لیدر‌ها می‌توانند بمانند و با آرامش راهشان را ادامه بدهند.

کار استقلال با صادقی گره می‌خورد و او راضی به جدایی نمی‌شود و کنار تیم باقی می‌ماند و البته پس از آشتی دادنش با سرمربی بیشتر روی نیمکت خواهد بود تا در میدان،قاضی احتمال جدایی دارد و بیک‌زاده می‌ماند و با تماشاگران تا آخر فصل مشکل خواهد داشت، از سوی دیگر استقلال مدافع خارجی را می‌خرد و البته با مشکلات مالی خود تا آخر فصل درگیر خواهد بود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,