Saturday, 18 July 2015
28 October 2021
روزانه با کوچه، چهار‌شنبه دهم دی ۹۳

«زاکانی: احمدی‌نژاد در حال ارتباط‌گیری با اصلاح‌طلبان است»

2014 December 31

شهرزاد کریمی / رادیوکوچه

 

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره نظر جمعیت رهپویان نسبت به بازگشت احمدی‌نژاد گفت: شواهدی نشان می‌دهد که ایشان قصد بازگشت به صحنه سیاست را دارد، اما بنده معتقدم که وی کامروایی در حوزه سیاست ندارد.

زاکانی ادامه داد: احمدی‌نژاد در سال ٨۴ خود را نماد اصولگرایی و خدمت‌گذار مردم معرفی کرد و مردم به وی اعتماد کردند اما در مسیر خدمت دچار مشکل شد. مردم به احمدی‌نژاد اقبال کردند ولی روز به روز تفکر اصول‌گرایی‌اش کمتر شد و در نهایت هم مغضوب اصول‌گریان شد هرچند که با استفاده از توان اصول‌گرایی موفق شد در صحنه سیاست قرار گیرد ولی در هیچ جا با تفکر اصول‌گرایی همراه نبود.

زاکانی با اشاره به این‌که اصول‌گرایان دیگر با احمدی‌نژاد هم‌راه نخواهند بود ادامه داد: در حال حاضر ایشان با جریان اصلاح‌طلب نیز در حال ارتباط‌گیری است که با این وجود ایشان اقبالی برای قرار گرفتن در محافل سیاسی ندارد.

zakani

هم‌چنین امروز در برنامه روزانه با کوچه خواهیم داشت:

به بهانه فیلمی که ندیده ام –«خانه ی پدری»

وزارت خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا نام پنج تبعه ایرانی، یک تبعه افغان و سه شرکت جدید را به اتهام دور زدن تحریم‌هایی که در زمینه پرونده هسته‌ای ایران وضع شده و هم‌چنین هم‌دستی با این کشور در نقض حقوق بشر به لیست تحریم‌های ایران اضافه کرد.

«آیت اله علی خامنه‌ای» رهبر جمهوری اسلامی ایران، از پلیس آمریکا و تعاملش با تظاهراتی که در حمایت از سیاه پوستان برگزار شد، انتقاد کرد.

پژوهش‌گران سازمان هوانوردی و فضایی آمریکا (ناسا) می‌گویند قصد دارند برای بررسی سکونت بشر در جو سیاره زهره (ناهید) گروهی را به این همسایه کره زمین اعزام کنند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,