Saturday, 18 July 2015
16 October 2021
به دلیل ازدحام جمعیت

«سال ٢٠١۵ در شانگهای چین با مرگ دست‌کم ٣۵ نفر آغاز شد»

2015 January 01

خبر / رادیو کوچه

 

دقایقی قبل از آغاز سال ۲۰۱۵ میلادی، هجوم جمعیتی که در یکی از محله‌های مشهور شانگهای جمع شده بودند، و زیر دست و پا ماندن مردم، به مرگ دست‌کم ۳۵ نفر و زخمی شدن ۴۲ نفر انجامید.

بنابه گزارش خبرگزاری رسمی چین، «شین‌هوا»، به نقل یک از شاهد عینی، هجوم مردم پس از آن انجام شد که شخصی از یکی از ساختمان‌های اطراف شروع به ریختن «کاغذهایی شبیه اسکناس دلار» کرده است.

بنابر این گزارش، این حادثه مرگبار که مردم برای جمع کردن پول تقلبی هجوم برده بودند، در ساعت یازده و سی و پنج دقیقه شب به وقت محلی در میدان چنیای، واقع در منطقه هانگپوی شانگهای، رخ داده است.

shanghai

تحقیقات در این مورد ادامه دارد و مقام‌های شهری گروهی را مسئول امداد و نیز کمک به بستگان کشته و زخمی‌شدگان و سانحه‌دیدگان کرده‌اند.

همچنین تصاویر منتشر شده از حادثه، در شبکه‌های اجتماعی اینترنتی نشان می‌دهد که به عده‌ای از مجروحان در خیابان کمک‌های اولیه داده می‌شود و شمار زیادی از ماموران پلیس در محل حاضر شده‌اند.

با این همه گزارش‌های محلی و شبکه‌های اجتماعی حاکی از آن است که گروهی از بستگان سانحه‌دیدگان که در برابر یکی از بیمارستان‌ها جمع شده‌اند از کمبود یا نبود اطلاعات به خشم آمده‌اند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , 

۲ Comments

  1. 1

    wh0cd2351173 buy atenolol levrita antibiotics augmentin retin-a

  2. 2

    wh0cd110650 Indomethacin buy effexor ciprofloxacin Provera Pills diamox