Saturday, 18 July 2015
23 October 2021
خبرهای ورزشی

«انتخاب بهترین‌ها در کانون مربیان زیر سوال رفت»

2015 January 07

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

انتخاب بهترین‌ها در کانون مربیان زیر سوال رفت

شرکتی که تکنولوژی مسابقات فوتبال را در اختیار دارد هم‌کاری با کانون مربیان برای انتخاب برترین‌ها را تکذیب کرد.

به گزارش مهر، کانون مربیان فوتبال روز دوشنبه با صدور اطلاعیه‌ای بهترین مربیان فوتبال را انتخاب کرد و در این اطلاعیه عنوان کرد: مرجع آماری و تحلیلی پروزون (prozone) از این روش امتیاز‌دهی برای رده‌بندی مربیان فوتبال استفاده می‌کند.

با این حال شرکت کیمیای خوزستان به عنوان نماینده انحصاری و رسمی شرکت پروزون در ایران هرگونه هم‌کاری با کانون مربیان ایران در هر زمینه‌ای را تکذیب می‌کند. پروزون اولین و پیشروترین تکنولوژی در زمینه مسابقات فوتبال را در اختیار دارد و نرم‌افزار پروزون٣ مربوط به آنالیز مسابقات فوتبال است و رتبه‌بندی مربیان نمی‌تواند با آن ارتباطی داشته باشد.

kanonemorabian

پروزون٣ تاکنون در اختیار هیچ باشگاه یا کانونی در ایران قرار نگرفته است و در صورت هرگونه سو‌استفاده از نام و برند پروزون، شرکت کیمیای خوزستان حق پیگری قانونی را برای خود محفوظ می‌داند.

هزینه ١۵٩ میلیون دلاری IOC برای ساختمان جدید»

این پروژه ٢/۴ هکتاری با هدف کنار هم جمع‌کردن شش‌صد کارمند IOC اجرا می‌شود که در حال‌حاضر در ۵ دفتر جداگانه در سوئیس مشغول کارند.

به گزارش ایلنا، کمیته بین‌المللی المپیک جزییات طرح مقر جدید با عنوان خانه واحد المپیک را در لوزان‌سوئیس فاش کرد. این ساختمان در کنار مقر فعلی کمیته احداث می‌شود و حدود صد و پنجاه و نه میلیون دلار هزینه ساخت آن است. طراحی مقر جدید IOC بر عهده یک شرکت ساختمانی دانمارکی است که اصلی‌ترین نشانه آن ساخت پلکانی به شکل حلقه‌های المپیک در بخش مرکزی ساختمان است.

ساختار مقر جدید به گونه‌ای است که برای سیستم‌های ساختمانی آن استفاده از آب دریاچه مد‌نظر قرار گرفته و هم‌چنین بخشی از انرژی نیز از طریق انرژی خورشیدی تامین می‌شود.

aes

کمیته بین‌المللی المپیک قصد دارد تا ٨٠ درصد هزینه‌های ساخت مقر جدید را با دریافت‌ وام تامین کند و به همین منظور مسوولان مالی IOC در حال رایزنی با ٣ بانک بزرگ هستند که سودی کمتر از یک درصد را در نظر داشته باشند. هنوز زمان تکمیل‌ پروژه اعلام نشده، اما جزییات طراحی ساختمان در اختیار عموم قرار گرفته است.

این پروژه ٢/۴ هکتاری با هدف کنار هم جمع‌کردن شش‌صد کارمند IOC  اجرا می‌شود که در حال‌حاضر در ۵ دفتر جداگانه در سوئیس مشغول کارند.

طاهری مسوول تام‌الاختیار پرسپولیس شد

پس از آن‌که با تصمیم هیات‌مدیره پرسپولیس، «علی‌اکبر طاهری» نایب‌رییس هیات‌مدیره عهده‌دار انجام امور اجرایی باشگاه شد، او دیروز به عنوان مسوول تام‌الاختیار باشگاه انتخاب شد.

taheri

خادم در این رابطه گفت: هیات‌مدیره آقای طاهری را به عنوان مسوول تام‌الاختیار در باشگاه منصوب کرده که تقریبن همه کارهای مدیرعاملی را انجام می‌دهد و حق امضا هم در جاهایی که باید اتفاق بیافتد، دارد. بنابراین امضاهای لازم انجام می‌شود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,