Saturday, 18 July 2015
16 October 2021
خبرهای ورزشی

«کی‌روش هواداران تیم‌ملی را غافلگیر کرد، بیایید در اتوبوس»

2015 January 14

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

کی‌روش هواداران تیم‌ملی را غافلگیر کرد، بیایید در اتوبوس

سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران که از حمایت هواداران در دیدار برابر بحرین سرشوق آمده است، در پایان تمرین سه‌شنبه ایرانی‌ها را غافلگیر کرد.

به گزارش مهر، تیم‌ملی فوتبال ایران که خود را برای برگزاری دیدار روز پنج‌شنبه برابر قطر آماده می‌کند، روز سه‌شنبه نیز تمریناتش را زیر نظر «کارلوس کی‌روش» پیگیری کرد. این تمرین در شرایطی برگزار شد که تعدادی از هواداران تیم‌ملی که برای تماشای تمرین حضور پیدا کرده بودند پشت در ماندند.

kirosh

در پایان تمرین اما کارلوس کی‌روش آن‌ها را غافلگیر کرد و به هم‌راه «رضا قوچان‌نژاد» و «علیرضا حقیقی» بین آنها رفت و دقایقی به دادن امضا و گرفتن عکس مشغول شدند. اما این پایان کار نبود و سرمربی تیم‌ملی در ادامه سورپرایزی که برای هواداران تیم‌ملی داشت آن‌ها را در گروه‌های پنج نفره به داخل اتوبوس تیم‌ملی فرستاد.

علاقه‌مندان به فوتبال که از این کار غافلگیر شده بودند و کاملن خوشحال به نظر می‌رسیدند، با حضور در اتوبوس حامل بازیکنان تیم‌ملی فوتبال ایران با آنها عکس یادگاری گرفتند و پیراهن‌هایی را که در اختیار داشتند برای امضا به ملی‌پوشان دادند.

غیبت عجیب سه بازیکن در تمرین تیم‌ملی ایران

سه بازیکن تیم‌ملی فوتبال ایران در تمرین این تیم غیبت داشتند. این اتفاق در شرایطی رخ داد که تاکنون کمتر سابقه داشته بازیکنان در هتل بمانند و تمرین نکنند مگر این‌که مصدومیت شدید داشتند!

به گزارش مهر، تیم‌ملی فوتبال ایران که خود را برای دیدار روز پنج‌شنبه برابر قطر آماده می‌کند، امروز سه‌شنبه قرار بود نخستین تمرین با تمامی بازیکنانش را برگزار کند اما در اقدامی عجیب سه بازیکن این تیم که دو نفر آنها در دیدار برابر بحرین فیکس بودند، در تمرین غیبت داشتند و عنوان شد به خاطر گرفتن ماساژ در هتل مانده‌اند.

t-m

«محمدحسین حمیسی» مدیر حراست فدراسیون فوتبال در مورد دلیل غیبت این سه بازیکن و مسایلی که در مورد مشکلات انضباطی مطرح شده است گفت: اصلن این مسایل مطرح نیست و بحث‌هایی که در مورد مشکلات اخلاقی و انضباطی مطرح می‌شود درست نیست.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا این سه بازیکن به خاطر بیرون رفتن بدون اجازه از سوی کادر‌فنی جریمه شده‌اند گفت: من اطلاعی در این مورد ندارم اما بازیکنان ایران هیچ مشکل انضباطی ندارند و برخلاف سایر تیم‌ها به اصول حرفه‌ای پای‌بند هستند.

اطلاعیه فدراسیون کشتی در مورد گرفتن میزبانی جام تختی از کرمانشاه

فدراسیون کشتی در مورد میزبانی رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد و فرنگی جام جهان پهلوان تختی اطلاعیه‌ای صادر کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

ضمن قدردانی از علاقه مردم عزیز و پهلوان دوست کرمانشاه جهت میزبانی رقابت‌های بین‌المللی جام تختی به اطلاع می‌رساند فدراسیون کشتی به دنبال همین علاقه‌مندی و پیوند دیرینه مردم بزرگوار کرمانشاه با ورزش ملی کشور تمایل داشته و دارد میزبانی یکی از رقابت‌های فاخر بین‌المللی کشتی کشور را به این استان واگذار نماید.

این روی‌کرد بر اساس سیاست فدراسیون کشتی مبنی بر برگزاری رقابت‌های معتبر بین‌المللی و داخلی از جمله لیگ‌های جهانی و انتخابی تیم‌های ملی در استان‌های مختلف می‌باشد که نمونه آن را در استان‌های مازندران، خوزستان، قزوین، خراسان رضوی و همدان شاهد بوده و خواهیم بود.

koshti

در تمامی این واگذاری‌ها هیات‌های کشتی به عنوان واحدهای اجرایی فدراسیون و در کنار آن ادارات کل ورزش و جوانان استان‌های ذیربط هم‌کاری و تعامل صمیمانه داشته‌اند، اما به طور قطع این تعامل و هماهنگی بدون هم‌کاری و هم‌راهی جدی مدیریت ارشد استان‌ها به ویژه استانداری‌ها میسر نبوده و امکان‌پذیر نیست.

به هرحال علارغم خواست فدراسیون، هیات کشتی و اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، امسال امکان میزبانی این استان در جام تختی فراهم نشد، اما فدراسیون کشتی اعلام می‌دارد هر زمان مدیریت ارشد استانی امکانات و منابع لازم را برای برگزاری فاخر رقابت‌های معتبر بین‌الملی و ملی مهیا نماید، فدراسیون کشتی صرفن به خاطر مردم پهلوان دوست کرمانشاه آمادگی واگذاری میزبانی رقابت‌های بین‌المللی را دارد.

امیدواریم که این فرصت برای مردم عزیز کرمانشاه و سازمان مدیریت کشتی کشور در آینده‌ای نزدیک محقق گردد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,