Saturday, 18 July 2015
15 October 2021
خبرهای ورزشی

«سرمربی بایرن‌مونیخ: امیدوارم ایران قهرمان آسیا شود»

2015 January 17

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

سرمربی بایرن‌مونیخ: امیدوارم ایران قهرمان آسیا شود

سرمربی تیم فوتبال بایرن‌مونیخ می‌گوید «کارلوس کی‌روش» چهره شناخته شده‌ای است و امیدوار است ایران قهرمان آسیا شود.

به گزارش ایسنا، «پپ گواردیولا» در مورد حضورش در دیدار افتتاحیه مسابقات جهانی هندبال اظهار کرد: با توجه به حضور بایرن‌مونیخ در قطر فرصت مناسبی بود تا بتوانم یک ورزش دیگر را هم از نزدیک ببینم و بازی هندبال آن‌قدر هیجان دارد که باعث شد تا پایان دیدار دو تیم قطر و برزیل در سالن بمانم.

گواردیولا در پاسخ به این پرسش که چقدر از فوتبال ایران و قطر شناخت دارد؟ بیان کرد: می‌دانم که ایران در جام‌جهانی حضور داشته اما ما تمرکزمان بر روی تیم خودمان است. فوتبال قطر نیز در حال پیشرفت است و با توجه به امکانات خوبی که در دوحه وجود دارد چندین سال است که اردو‌های بایرن‌مونیخ در این کشور برگزار می‌شود، البته تمرکز ما بر روی کار خودمان است اما برای تیم ایران آرزوی موفقیت دارم.

goardiola

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بایرن‌مونیخ مدعی قهرمانی در لیگ اروپا است تصریح کرد: شرایط تیم ما خوب است. اردوی خوبی در قطر داشتیم. چرا که نه ما حتمن برای موفقیت در اروپا تلاش می‌کنیم.

گواردیولا در پایان درباره کی‌روش نیز گفت: او بی‌تردید یک چهره شناخته شده است و حضورش برای شما مفید خواهد بود. برایتان آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم تیم ایران با کی‌روش قهرمان آسیا شود.

سردار آزمون زیر ذره‌بین باشگاه میلان

یک سایت ایتالیایی مدعی شد باشگاه میلان ایتالیا ستاره جوان تیم‌ملی فوتبال ایران را زیر‌نظر گرفته است.

به گزارش مهر، درخشش «سردار آزمون» در تیم باشگاهی روبین کازان و تیم‌ملی ایران باعث شده باشگاه میلان این بازیکن را زیر ذره‌بین قرار دهد. بر اساس گزارش سایت vocidisport سران روسونری این بازیکن را زیر‌نظر گرفته‌اند و به دنبال تحقیقات بیشتر درباره وی هستند.

sardar

در بخشی از این گزارش آمده است: این بازیکن متولد ١٩٩۵ بوده که در تیم روبین کازان روسیه بازی می‌کند و مورد توجه چند تیم اروپایی قرار گرفت که بعد از گل زیبایی که وارد دروازه قطر کرده، مورد توجه باشگاه میلان هم قرار گرفته است.

این گزارش با یک سوال به پایان می‌رسد: اما چه کسی می‌داند که روسونری نمی‌تواند مسی ایران را به خدمت بگیرد؟

گینس با درخواست فدراسیون کشتی

درخواست فدراسیون کشتی ایران برای ثبت رکورد بزرگ‌ترین مسابقات کشتی دنیا در کتاب رکوردهای جهان گینس پذیرفته شد.

به گزارش مهر، در پی درخواست رسمی و پیگیری‌های فدراسیون کشتی ایران، مدیریت ثبت رکورد گینس با ارسال نامه‌ای رسمی درخواست ایران را برای بررسی ثبت رقابت‌های عمومی به عنوان بزرگ‌ترین مسابقه کشتی دنیا پذیرفت.

koshti

گفته می‌شود مدارک و شواهد مورد نیاز پس از این مسابقات بلافاصله برای مدیریت گینس ارسال تا در صورت تایید، رقابت‌های عمومی در کتاب رکودهای گینس ثبت شود.

رقابت‌های عمومی (اوپن) قهرمانی کشور روزهای ١۶ و ١٧ بهمن‌ماه به مناسبت گرامی‌داشت دهه مبارک فجر با حضور حدود سه هزار کشتی‌گیر در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان و در دو رشته آزاد و فرنگی بر روی پانزده تشک در سالن شش هزار نفری همدان برگزار می‌شود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,