Saturday, 18 July 2015
16 October 2021
خبرهای ورزشی

«کی‌روش: بازی با امارات به دو دلیل مهم است»

2015 January 19

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

کی‌روش: بازی با امارات به دو دلیل مهم است

سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران با اشاره به این‌که دیدار با امارات سخت است اعلام کرد این مسابقه به دو دلیل برایش اهمیت دارد و متوجه موضوعات جدیدی شده است، صحبت‌های خود را آغاز کرد.

به گزارش مهر، «کارلوس کی‌روش» در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر امارات، ضمن بیان مطلب فوق گفت: بازی فردا از دو جهت مهم و خاص است. ابتدا هر دو تیم توانسته‌اند به مرحله بعد صعود کنند و دلیل بعدی این‌که باعث افتخارم است روی نیمکت تیم‌ملی ایران نشسته و هدایت تیم‌ملی ایران را بر عهده دارم و همین‌طور در گذشته روی نیمکت تیم امارات نشسته‌ام.

وی افزود: تلاش‌مان این است که بازی جذاب و دیدنی را از خود ارایه داده و با موفقیت در این مسابقه به عنوان تیم نخست راهی مرحله بعدی شویم.

سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران اضافه کرد: باید از همه هواداران ایرانی خصوصن آنهایی که در استرالیا هستند، تشکر ویژه‌ای داشته باشم زیرا همه هواداران ایرانی مقیم استرالیا حمایتشان از تیم‌ملی ایران فوق‌العاده بود.

kirosh

وی در مورد مشکلات زمین ورزشگاه بریزبین هم این‌گونه اظهار‌نظر کرد: بعد از ٣٢سال حضور در فوتبال امسال متوجه چیزهای جدیدی شده‌ام و نمی‌خواهم در مورد آب و هوا، استرالیا، داوری، زمین چمن و سایر مسایل دیگر صحبت کنم زیرا هر جایی برای صحبت‌هایم پول می‌گیریم اما این‌جا اگر صحبت کنم، بعد از آن باید به شکل‌‎های مختلف جریمه شوم یا پول پرداخت کنم.

کی‌روش در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است به «سردار آزمون» که ستاره امروز فوتبال ایران است، در بازی فردا استراحت بدهید؟ خاطرنشان کرد: نمی‌خواهم راجع به عمل‌کرد انفرادی بازیکنان صحبت کنم اما بازیکنان ما به سطح فشار بازی‌ها عادت ندارند. البته ممکن است یکی دو بازیکن را تغییر دهیم که تصمیم نهایی در این مورد را فردا می‌گیریم.

سرمربی تیم‌ملی ایران در مورد این‌که با چه هدفی تیمش را در بازی فردا به میدان می‌فرستد، تاکید کرد: مطمئنن در درجه اول می‌خواهیم فوتبال زیبایی را از خود ارایه دهیم. قطعن دیدار فردای ما با بهترین تیم غرب آسیا که بازیکنانش سال‌ها کنار هم بازی کرده و چشم‌بسته هم‌دیگر را پیدا می‌کنند، سخت است اما بازیکنان تیم ایران آماده زجر کشیدن، جنگیدن و ارایه بازی خوب در زمین هستند.

وی با تاکید بر این‌که مطمئنن هدف ایران در بازی با امارات پیروزی است، یادآور شد: قطعن در کنار رسیدن به پیروزی و موفقیت  می‌خواهیم بازی خوبی را از خودمان ارایه کنیم.

یکی از خبرنگاران این موضوع را عنوان کرد که تیم‌ملی امارات در بازی‌های رسمی نتوانسته ایران را شکست دهد و آیا در بازی فردا هم این اتفاق رخ می‌دهد، اظهار کرد: مطمئنن فردا بازی خوبی را ارایه می‌دهیم و نتایج گذشته نمی‌تواند در روند این بازی مهم باشد.

وی با اشاره به این‌که تنها باید به امروز فکر کرد و به موفقیت در این بازی توجه داشت، اذعان داشت: فشاری روی دو تیم نیست زیرا این مسابقه، بازی مرگ و زندگی و یا بازی همه یا هیچ برای دو تیم نیست و همه تلاش می‌کنند، بازی خوبی را از خود ارایه دهند.

نخستین گل عزت‌اللهی برای اتلتیکو‌مادرید

تیم فوتبال زیر ٢١ سال اتلتیکو‌مادرید در حالی موفق شد برابر تیم ال‌سور به پیروزی دست یابد که «سعید عزت‌اللهی» زننده یکی از گل‌های تیمش بود.

ezatolahi

به گزارش مهر، تیم فوتبال زیر ٢١ سال اتلتیکو‌مادرید یک‌شنبه شب در دیدار با تیم ال‌سور به پیروزی 3 بر یک دست یافت که سعید عزت‌اللهی بازیکن جوان این تیم، زننده یکی از گل‌‌های این تیم اسپانیایی بود.

عزت‌اللهی بازیکن پیشین تیم فوتبال ملوان و هافبک تیم‌های نوجوانان و جوانان ایران که پیشینه حضور در جام‌جهانی نوجوانان ٢٠١١ را دارد، تابستان گذشته به تیم فوتبال زیر ٢١ سال اتلتیکو‌مادرید پیوست.

دستگیری برخی مسوولان ورزش با پیگیری وزیر

مرکز اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی وزارت ورزش و جوانان در اطلاعیه‌ای از دستگیری و بازداشت تعدادی از افراد متخلف و دارای مسوولیت در حوزه ورزش خبر داد.

مرکز اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی وزارت ورزش و جوانان در اطلاعیه‌ای از دستگیری و بازداشت تعدادی از افراد متخلف و دارای مسوولیت در حوزه ورزش خبر داد که در این اطلاعیه آمده است:

dastgiri

عکس تزیینی است

 

در جهت سالم‌سازی محیط ورزش تعدادی از متخلفان این حوزه بازداشت شدند. دستگیری و بازداشت این افراد متخلف و مرتبط با ورزش که دارای مسوولیت نیز بودند هفته گذشته و پس از طی مراحل قانونی انجام شده است. این اقدام برای تحقق اجرای سیاست‌های دولت تدبیر و امید برای سالم‌سازی و مبارزه با فساد و ارتقا سلامت اداری کشور و با پیگیری مجدانه و موکد وزیر ورزش و جوانان صورت گرفته است.

وزارت ورزش و جوانان در حالی پرده از بازداشت و دستگیری برخی مدیران زیر مجموعه خودش برداشته است که در این اطلاعیه اشاره‌ای به نام و یا فدراسیون این افراد و هم‌چنین نوع تخلف آنها نداشته است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,