Saturday, 18 July 2015
21 October 2021
در مورد عمل‌کرد گلشیفته فراهانی

«بهزاد فراهانی نقل‌قول‌هایی از وی در اعتراض به دخترش را تکذیب کرد»

2015 January 20

گزارش / رادیو کوچه

منبع: سحام‌نیوز

 

«بهزاد فراهانی» پدر «گلشیفته فراهانی» درگفت‌وگو با مطبوعات سینمایی ایران، صحبت‌ها و نقل قول‌هایی را که از جانب وی دراعتراض به عملکرد دخترش، درفیسبوک منتشر شده بود را تکذیب کرد و گفت: من صفحه‌ای در فیسبوک ندارم و هرگز چنین حرف‌هایی درباره گلشیفته نزدم و احساسم درمورد کارهای دخترم به خودم مربوط است و کارهای او هم به خودش ارتباط دارد.

behzaadfarahani

به گزارش سحام، چندی پیش متنی به نقل از بهزاد فراهانی درفیس‌بوک منتشرشد که گلشیفته را به‌خاطر انتشار عکسی مورد اعتراض قرار داده بود: «تو را دخترم نمی‌خوانم، چرا که هنر را با عریانی اشتباه گرفتی. تو را دخترم نمی‌نامم چرا که هویت اریایی را در اندام لخت خود به سخره گرفتی، تو را چه بگویم که از هنر و فهم تنها حیوانی‌ترین راه را برای اعتراض یافتی، فرزند فرهنگ باخته‌ام؛ من برخودم لعنت فرستادم که یادم رفت برایت شاهنامه بخوانم، از کوروش و زرتشت بگویم، لعنت به من که کنار بازیگری، بازی زندگی را یادت ندادم که چنین رسوایی را برای آریایی به بار آوردی، دیدن اندام عریانت، زانوانم را لرزاند، فرزند، چه بر سرهویت متعصب ایرانی آوردی، کاش مرده بودم واندام برهنه ونگاه بی رنگت، در دستان مردم دست به دست نمی‌شد. کاش تو اعتراض باشرفت می‌کردی، نه با اندامت، که فقط یک پدر را خرد کردی. با من چه کردی ای غریبه …»

Golshifteh_Farahni(7)

گفتنی ‌است درسال‌های گذشته صفحات جعلی و متعدد در شبکه اجتماعی فیس بوک با نام هنرمندان و ورزشکاران ساخته شده است که این صفحات اغلب به دست فرصت طلبان و بعضا نیروهای امنیتی اداره می‌شود. گسترش این شایعات درصفحات ساختگی مربوط به هنرمندان، واکنش جدی هنرمندان را می‌طلبد.

کارشناسان معتقدند حضورهنرمندان درفضاهای مجازی و شبکه‌های اجتماعی می‌تواند روند سوءاستفاده از نام افراد شناخته شده را دراین فضا به طرز چشم‌گیری کاهش دهد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,