Saturday, 18 July 2015
25 October 2021
خبرهای ورزشی

«پولادی به عنوان سرباز فراری تحت پیگرد قرار می‌گیرد»

2015 January 26

خبر / رادیو کوجه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

پولادی به عنوان سرباز فراری تحت پیگرد قرار می‌گیرد

تامین مقدمات خروج و بازی در تیم‌ملی از سوی فدراسیون فوتبال در صورت عدم بازگشت بازیکن متخلف به کشور معاونت در جرم بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت لذا لازم است دستگاه قضایی به جد این مورد را پیگیری کند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: جعلی بودن کارت و عدم گذراندن خدمت سربازی جرم است و اگر با اطلاع شخص باشد جرم دیگری است که حداقل آن این است که در صورت عدم جلب شخص مذکور، حق دیگران ضایع خواهد شد.

به گزارش ایلنا، «محمدعلی اسفنانی» ضمن بیان این مطلب، درباره عدم بازگشت «مهرداد پولادی» به ایران برای گذراندن خدمت سربازی و پیگیری قانونی کارت جعلی پایان‌خدمت، گفت: این مساله که بازیکنی که کارت پایان‌خدمت جعلی داشته به خاطر بازی در یک باشگاه خارجی به کشور باز‌نگردد، توجیه قانونی ندارد.

poldi

 

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: در صورت عدم بازگشت این بازیکن به ایران جهت گذراندن خدمت سربازی و پیگیری قانونی کارت پایان‌خدمت جعلی، به عنوان سرباز فراری و مجرم مورد تعقیب قانونی قرار خواهد گرفت.

حمایت فرهاد مجیدی از کی‌روش

از تماشای نمایش‌های غرور انگیز شما در جام ملت‌های آسیا لذت بردم. تیمی که نقشه‌هایش برای موفقیت، فنی بود و نه مافیایی.

به گزارش ایلنا، «فرهاد مجیدی» کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود به حمایت از «کارلوس کی‌روش»، سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران پرداخت.

majidi

در این مطلب آمده است:

برای سرمربی دوست داشتنی و بچه‌های تیم‌ملی ایران؛ از تماشای نمایش‌های غرورانگیز شما در جام ملت‌های آسیا لذت بردم. تیمی که نقشه‌هایش برای موفقیت، فنی بود و نه مافیایی، اما بدون تردید به حقارت و حسادت‌ قلب‌های سیاه، اهمیت نمی‌دهند و مطمئن باشید میزان رضایت‌خاطر میلیون‌ها ایرانی است. به عنوان یک عضو کوچک از جامعه فوتبال از مسوولان می‌خواهم با حمایت از کی‌روش، ضمن احترام برای نظر اکثریت مردم فهیم و فوتبال‌دوست به توسعه و پیشرفت فنی فوتبال ایران ادامه دهند.

پرسپولیس در آستانه کسر امتیاز از سوی فیفا

وکیل «اشپیتیم آرفی» گفت: زمان مدیر‌عاملی آقای «رویانیان» توافق کردیم صد هزار به آرفی پرداخت کنند اما الان شرایط متفاوت است.

آقای «طرزی» وکیل آرفی در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران گفت: در حال حاضر باشگاه پرسپولیس باید دویست هزار یورو به آرفی پرداخت کند و متاسفانه مسوولان باشگاه به وعده خود عمل نکردند. دوست نداریم پرسپولیس را تحت فشار قرار دهیم و می‌خواهیم این موضوع دوستانه حل‌و‌فصل شود. البته اگر سرخ‌پوشان قصد برطرف کردن مشکل مالی اشپیتیم را داشتند زودتر از اینها طلبش را پرداخت می‌کردند. اما الان دیگر فایده‌ای ندارد.

arfi

وی افزود: با رویانیان توافق کردیم صد هزار یورو بدهد که آن زمان سی‌صد میلیون تومان می‌شد ولی در حال حاضر شرایط متفاوت است.

طرزی خاطر نشان کرد: دوبار از پرسپولیس شکایت کردیم و فیفا حکم کسر امتیاز داد و حالا هم تا قبل از آغاز لیگ قهرمانان آسیا حکم جدید صادر خواهد شد که همان کسر شش امتیاز است.

فدراسیون می‌تواند از طریق فیفا اقدام کند

رییس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراض قانونی ایران را نادیده گرفت تا کل مسابقات زیر سوال نرود.

«هوشنگ نصیرزاده» در گفت‌و‌گو با تسنیم در خصوص رای اعلام شده از سوی AFC در خصوص پرونده دوپینگ بازیکن تیم‌ملی عراق، اظهار داشت: اعتراض ایران به این‌که «عبدالزهرا» اجازه هم‌راهی عراق را در جام ملت‌ها نداشته، کاملن صحیح بود و به همین دلیل کمیته انضباطی تشکیل جلسه داد. جلسه اول آن‌قدر مهم بود که همه چیز به نشست دوم کشیده شد و این‌که چرا در نهایت اعتراض ایران رد شد کاملن واضح است.

nasirzadeh

رییس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال تاکید کرد: اگر قرار بود رای صادره به‌ نفع ایران باشد آن‌وقت کل مسابقات جام ملت‌ها زیر سوال می‌رفت. جام ملت‌های آسیا در حال حاضر با جام ملت‌های اروپا و آفریقای جنوبی مقایسه می‌شود و اگر قرار بود بازی ایران و عراق ٣ بر صفر به‌ نفع ایران صادر شود در آن‌صورت کل مسابقات زیر سوال می‌رفت و مشخص می‌شد بی‌نظمی زیادی در بازی‌ها وجود دارد که این مسئله خیلی به ‌ضرر AFC بود.

نصیرزاده خاطرنشان کرد: در حال حاضر کاری از فدراسیون فوتبال ایران برنمی‌آید جز این‌که تابع رای اعلام شده باشد اما این اجازه را دارد که اعتراض خود را به رای صادره، به فیفا اعلام کند.

وی گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا به اعتراض قانونی ایران بی‌توجهی کرده و فدراسیون فوتبال می‌تواند فیفا را در جریان این موضوع قرار دهد، اما قطعن این موضوع زمان خواهد برد و کاروان تیم‌ملی باید استرالیا را به ‌مقصد ایران ترک کند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    wh0cd8134971 Viagra Online