Saturday, 18 July 2015
16 October 2021
خبرهای ورزشی

«اگر تیم ایران قوی بود با اخراج هم پیروز می‌شد»

2015 January 28

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

اگر تیم ایران قوی بود با اخراج هم پیروز می‌شد

وزیر ورزش و جوانان ضمن تاکید بر ضرورت تغییر مدیریت، مربیگری و آموزش‌ها در فوتبال می‌گوید اگر یک تیم فوتبال برتر باشد، قضاوت داور عمل‌کرد آن ‌را تحت‌تاثیر قرار نمی‌دهد.

«محمود گودرزی» در گفت‌و‌گو با واحد مرکزی خبر درباره ارزیابی‌اش از عمل‌کرد تیم‌ملی فوتبال ایران در جام ملت‌ها و حذف از این مسابقات با باخت مقابل عراق تصریح کرد: به نظرم سطح فوتبال ما همین است. به نظر شما داور کجا می‌تواند در یک بازی اعمال‌نظر کند؛ جایی که تیم برتر و یا هم‌سطح حریفش باشد.

وی با انتقاد ضمنی از عمل‌کرد تیم‌ملی، افزود: اگر تیم برتر باشد که تحت‌تاثیر قضاوت داور قرار نمی‌گیرد. حالا باید منتظر نظر کارشناسان باشیم.

godarzi

وزیر ورزش با بیان این‌که سال‌های سال است که این روند در فوتبال ایران وجود دارد و این اندازه فوتبالمان است، گفت: توانمندی فوتبال ما همین است. باید ریشه‌ای‌تر کار شود تا تیم‌ملی در نسل بعد و پنج، شش سال دیگر بتواند یک پله بالاتر برود. باید ساختار مدیریت، مربیگری، آموزش و موارد دیگر تغییر کند و نگاه‌ها هم از نتیجه‌گرایی عوض شود. ما نیازمند دید بلندمدت و علمی هستیم.

ولخرجی خریدار پرسپولیس برای خبرنگاران در قطر

یکی از خریداران تیم فوتبال پرسپولیس که این روزها به شدت در پی رفق‌و‌فتق امور خرید این باشگاه پر‌هوادار است، در اقدامی عجیب پاداشی دلاری برای خبرنگاران هم‌راه تیم‌ملی هندبال در قطر در نظر گرفته است.

روزنامه هشت صبح در ایران امروز نوشت: این پاداش دلاری از طریق فردی که خود را مشاور آقای خریدار معرفی می‌کند به خبرنگاران اهدا شده و در مقابل یک خواسته نیز مطرح شده است. خواسته آقای مشاور از خبرنگاران این بوده که در قبال این دلارها باید از فرد پاداش دهنده در مسیر خرید باشگاه پرسپولیس حمایت کنند.

نکته جالب توجه این‌جاست که آقای مشاور در اهدای این پاداش از خبرنگاران امضا گرفته است.

perspolis

در این بین حالا به نظر می‌رسد همان افرادی که تا دیروز نسبت به قیمت‌گذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اعتراض داشتند، این روزها با دیدن آگهی مزایده این دو باشگاه حسابی شاد و خوشحال شدند و از هیچ اقدامی برای خرید سرخابی‌ها دریغ نمی‌کنند. چرا که طبق اعلام سازمان خصوصی‌سازی خریداران می‌توانند پرسپولیس را با این امکانات در اختیار خود بگیرند: اسم و علامت تجاری یا برند که به شدت درآمدزاست و به تنهایی می‌تواند طی دو یا سه سال، تمام پول خرید باشگاه را برگرداند. هم‌چنین مجموعه ورزشی شهید «درفشی‌فر» و تاسیسات و تجهیزات این مجموعه به هم‌راه ساختمان مرکزی شرکت پرسپولیس به آدرس تهران، خیابان شیخ بهایی شمالی، میدان پیروزان، کوچه قوام‌پور، کوچه پانزدهم پلاک ۸ نیز به تملک خریداران در می‌آید که این دارایی، باز هم سودآور است.

اخراج کی‌روش پنج میلیارد تومان هزینه دارد

«کارلوس کی‌روش» یک مربی حرفه‌ای است که طبیعتن مانند هر شخص دیگری از قراردادهای شبه ترکمنچای بدش نمی‌آید، اشکال کار خودمان هستیم که مدیران ناکارآمدی داریم .

به گزارش وب‌سایت موج، با حذف ایران در جام ملت‌های آسیا همان‌گونه که پیش‌بینی می‌شد، کارنامه سراسر ناکام فدراسیون فوتبال هم‌چنان در تنیجه‌گیری ناموفق بود، جالب این‌که این مسوولان غیر‌فوتبالی با قدرت به کار خود ادامه می‌دهند.

با خبر شدیم در صورت اخراج کی‌روش طبق قرارداد باید پنج میلیارد تومان هزینه بدهیم! حساب کنید برای تمدید قرارداد کی‌روش چقدر زمان صرف کردیم، با دخالت غیر‌مستقیم وزارت ورزش ۱۱ بند به قرارداد کی‌روش اضافه شد و پس از کش‌و‌قوس فراوان با رقم سرسام‌آوری قرارداد این مربی پرتغالی تمدید شد.

kirosh

واقعن جای بسی تامل دارد، آقایان بر چه مبنایی قرارداد سرمربی شکست خورده را بدون محاسبه و با ارقام سرسام‌آور تمدید کردند.

پس از تمدید قرارداد آقای «کفاشیان» مانند سرداران پیروز آن‌چنان از وضعیت قرارداد حرف زد که همگان فکر کردند دیگر کی‌روش مانند پیش از جام‌جهانی همه کاره نیست و به اصطلاح قرارداد جدید طوری تنظیم شد که به سود ایران است ولی…

پول بیت‌المال است، پول که از جیب آقایان خرج نمی‌شود! جالب این‌که آقایان برای پوشش خبری جام ملت‌ها محدودیت زیادی قایل شدند و خبرنگاران غیر‌خودی خودشان را به سیدنی نبردند!؟ آن‌وقت به راحتی به یک مربی شکست‌خورده پول‌های هنگفت می‌دهند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,