Saturday, 18 July 2015
28 October 2021
برای نابودی اسراییل

«درخواست یکی از اعضای بلندپایه حماس از ایران برای پول و سلاح بیش‌تر»

2015 February 01

خبر / رادیو کوچه

 

«محمود الزهار» از رهبران بلندپایه سازمان فلسطینی حماس، از جمهوری اسلامی خواست تا پول و سلاح بیش‌تری در اختیار این سازمان برای «نابودی اسراییل» قرار دهد.

خبرگزاری «فارس» روز شنبه یازدهم بهمن ماه گزارش داد، «محمود الزهار»، در گفت‌و‌گو با شبکه تلویزیونی المنار، از «حسن نصراله» درخواست کرد تا در پیش‌برد برنامه‌های مقاومت با هدف فلسطین، همکاری و هماهنگی بیش‌تری با حماس بکند.

«محمود الزهار» در گفت‌گویی با شبکه‌ تلویزیونی «المنار» متعلق به حزب‌اله لبنان گفته است: «ما برای همکاری در تحقق آرمان فلسطین دست‌های‌مان را دراز می‌کنیم.»

alzahar

او هم‌چنین از «حسن نصراله»، دبیر کل حرب‌اله لبنان نیز درخواست کرد تا همکاری و هماهنگی بیشتری با حماس بکند.

بنابه گزارش خبرگزاری «فارس»، این رهبر بلندپایه حماس همچنین از جمهوری اسلامی ایران خواسته است تا پول و سلاح بیش‌تری در اختیار این جنبش برای نابودی اسراییل قرار دهد.

بنابه این گزارش وی همچنین تاکید کرده است: «ما برای همکاری در (محقق کردن) آرمان فلسطین دست‌هایمان را دراز می‌کنیم، چرا که موضوع فلسطین، قضیه اساسی است که لازم است به آن اهتمام ورزید.»

وی از دبیرکل حزب‌اله لبنان خواسته است تا در جمع‌آوری و منتقل کردن فلسطینی‌های خارج از فلسطین به مرزها و‌ آماده‌سازی آن‌ها با حماس همکاری کند.

بیشتر بخوانید

دیدار قاسم سلیمانی با حسن نصراله در بیروت

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,