Saturday, 18 July 2015
18 October 2021
در برخورد با خودرو

«در تصادف خط آهن حومه نیویورک هفت نفر کشته شدند»

2015 February 04

خبر / رادیو کوچه

 

هفت نفر بر اثر تصادف قطار شهری شرکت متروی شمال با یک خودرو در شمال نیویورک جان باخته و ۱۲ نفر دیگر مجروح شدند.

شبکه خبری «یورو نیوز» روز چهارشنبه چهارم فوریه گزارش داده است، در پی وقوع این حادثه در شامگاه سه‌شنبه، بیش از شصت آمبولانس، افراد زخمی را به بیمارستان‌های نیویورک انتقال دادند.

بنابه این گزارش، «اندرو کومو»، فرماندار نیویورک با حضور در محل این حادثه گفته است: «هفت نفر صبح برای کسب و کار بیرون رفته بودند و شب به خانه برنگشتند. تجربه تلخی بود و تلنگری برای همه ما که زندگی چقدر با ارزش است.»

حدود ساعت شش و نیم بعد از ظهر سه‌شنبه، یک قطار با سرعت به خودرویی که در حال عبور از روی خط آهن حومه نیویورک بود، برخورد کرد. بر اثر انفجار و آتش سوزی ناشی از این حادثه، راننده خودرو و دست کم شش تن از مسافران قطار جان خود را از دست دادند.

22

«آنخلو اورتیز»، یکی از اولین امدادگرانی که به محل حادثه رسیده بود، صحنه را این‌گونه توصیف کرده است: «دیدم یک ماشین در آتش می‌سوزد. شعله‌های آتش به قطار هم رسید و حریق به سرعت وارد واگن‌ها می‌شد. مردم سعی می‌کردند فرار کنند. دیدم که مسافران واگن اول، فوری به کمک‌های پزشکی احتیاج دارند.»

شرکت متروی شمال که کلان شهر نیویورک را به حومه‌ها وصل می‌کند، در دو سال گذشته به دلیل وقوع ۵ مورد تصادف به شدت مورد انتقاد مقام‌های شهری قرار گرفته بود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,