Saturday, 18 July 2015
15 October 2021
در یک سخن‌رانی در تبریز

«فرمانده انصار حزب‌اله آیت‌اله صادق شیرازی را تهدید به مرگ کرد»

2015 February 06

خبر / رادیو کوچه

 

آیت‌اله «صادق شیرازی»، مرجع تقلید منتقد جمهوری اسلامی ایران از سوی انصار حزب‌اله تهدید به مرگ شد.

بر اساس گزارشی که به «رادیو کوچه»  رسیده است، یکی از مدیران ارشد انصار حزب‌اله، آیت‌اله «صادق شیرازی»، یکی از مراجع تقلید شیعه ساکن در شهر قم در ایران را تهدید به ترور کرده است.

«روح‌اله بجانی»، از مدیران ارشد انصار حزب‌اله ایران و فرمانده نیروی سیصد نفری موسوم به «جیش الخامنه‌ای» ( ارتش خامنه‌ای) در مراسم رسمی بزرگداشت «مجتبا نواب صفوی» که با حمایت و حضور عناصر حکومتی در تبریز برگزار شده بود، تهدید کرده است که اگر «صادق شیرازی» از اعتراض نسبت به آیت‌اله خامنه‌ای دست برندارد، به زودی ترور خواهد شد.

sadeghshirazi

این مدیر ارشد انصار حزب‌اله، خشم خود را از انتقادات آیت‌اله «صادق شیرازی» از حکومت ایران ابراز داشته و تهدید کرده است که اگر وی از مسیر اعتراض به حکومت جمهوری اسلامی و رهبری آن یعنی آیت‌اله خامنه‌ای دست برندارد، به زودی انصار حزب‌اله او را ترور خواهند کرد، همان‌طور که  نزدیک به هفتاد سال قبل گروه فدائیان اسلام، احمدی کسروی نویسنده دگراندیش ایرانی را ترور کردند.

«روح‌اله بجانی»، «صادق شیرازی» را همانند احمد کسروی دانسته و حزب‌اله ایران را موظف به برخورد و ترور وی دانسته است.

وی همچنین گفته است: ما با نواب صفوی عهد بسته‌ایم تا پای خون‌مان از حکومت اسلامی دفاع کنیم و اجازه ندهیم تا این حکومت به دست نااهلان و نامحرمان و دشمنان خود فروخته دوست‌نما بیفتد.

بیشتر بخوانید

اعتراض سازمان جهانی نفی‌خشونت درباره تهدیدهای اخیر برعلیه صادق شیرازی

تدارک فشارهای گسترده‌تر بر اطرافیان آیت‌اله صادق شیرازی در ایران

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,