Saturday, 18 July 2015
21 October 2021
خبرهای ورزشی

«فتح‌اله‌زاده: شرخرها ریختند جلوی دفتر و ماشینم را بردند»

2015 February 07

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

فتح‌اله‌زاده: شرخرها ریختند جلوی دفتر و ماشینم را بردند

«علی فتح‌اله‌زاده» در دوران مدیریتش در استقلال، برای خرید بازیکنان چک‌های شخصی زیادی کشید.

به گزارش خبرآنلاین؛ او این روزها درگیر پاس کردن همین چک‌هاست. فتح‌اله‌زاده در این‌باره می‌گوید: خیلی از این چک‌ها پاس نشده‌اند. طبق حساب و کتابی که کرده‌ام، نزدیک به ٢ میلیارد چک کشیده‌ام و الان بدهکارم.

او در پاسخ به این سوال که آیا تا به حال کسی برای نقد کردن چک‌ها به دفترتان آمده، جواب می‌دهد: بله، یکی دو بار شرخرها ریختند جلوی دفتر و حتا ماشینم را بردند.

fatholazadeh

اما فتح‌اله‌زاده همان زمان که چک‌ها را می‌کشید، فکر این روزها را نمی‌کرد؟ حاجی جان من از کجا می‌دانستم. فکر می‌کردم وظیفه‌ام است. به خاطر دل‌خوشی هواداران باید بازیکن می‌گرفتم. جالب این‌جاست که پارسال ما بیست و چهار میلیارد هزینه کردیم؛ از فوتبال بگیرید تا رشته‌های دیگر. توجه کنید، در یک فصل دو بار هم در لیگ قهرمانان حاضر شدیم. یعنی اوایل یک فصل در مسابقات سال قبل بودیم و در اواخر فصل در مسابقات سال بعد شرکت کردیم. در نهایت به ما گفتند بیست و چهار میلیارد هزینه کردید؟ این که زیاد است. اما شما دیدید که برادر عزیز من آقای «افشارزاده» گفت که امسال باید سی و پنج میلیارد تومان به ما بدهند. این یعنی حق دارد سی و پنج میلیارد تومان هزینه کند.

کفاشیان لنگ ٢ میلیارد پول برای میزبانی

تیم‌ملی امید ایران از سوم فروردین‌ماه سال ٩۴ در تهران میزبان بازی‌های گروه سوم مقدماتی المپیک برزیل است.

به گزارش خبرآنلاین؛ این مرحله اول بازی‌هاست و ایران در تهران، پذیرای عربستان، نپال، فلسطین و افغانستان است. «علی کفاشیان» این روزها درگیر تامین هزینه‌های این میزبانی است. او می‌گوید: دو میلیارد برای این میزبانی نیاز داریم ولی فعلن هیچ پولی نداریم.

kafashian

جالب این‌جاست که کفاشیان ابتدا برای گرفتن میزبانی مرحله نهایی مقدماتی رقابت‌ها پا پیش گذاشت، اما در نهایت AFC این میزبانی را به قطری‌ها داد. ظاهرن کفاشیان باید کلاهش را به خاطر این شکست بالا بیاندازد چرا که حتا برگزاری بازی‌های گروه سوم برای او و فدراسیون‌اش، بسیار دشوار است.

چیزی به اسم فسخ در قرارداد نکونام وجود ندارد

رییس باشگاه اوساسونا نسبت به حرف‌های تند «جواد نکونام» علیه تیمش واکنش نشان داد.

به گزارش فارس، «لوئیس سابالزا» بعد از آن‌که اظهارات روز گذشته کاپیتان تیم‌ملی فوتبال ایران و عضو با‌سابقه باشگاهش، انتقاد زیادی علیه اوساسونایی‌ها کرد، عکس‌العمل نشان داد.

وی ابتدا در مورد بحث عدم هم‌راهی اوساسونا برای گرفتن ویزای فرزند بازیکن با‌تجربه ایرانی گفت: نکونام هیچ‌گاه در برخوردهایش بیان نکرده با چنین مشکلی مواجه است. با خود وی نیز صحبتی نداشتم. فقط یک‌بار به او خوش‌آمد‌گویی گفتم. از این جهت نمی‌توانم بگویم آیا اوساسونا در مورد پسرش هیچ کاری نکرده است. به هرحال خودش باید این موضوع را اطلاع می‌داد.

این مقام در مورد موضوعی که کاپیتان تیم‌ملی ایران پیش کشیده و بحث ترک اوساسونا در صورت عدم تمایل باشگاه اسپانیایی مطرح کرده بود، نیز عنوان کرد: چیزی به اسم فسخ در قرارداد او وجود ندارد. قرارداد باشگاه با او کاملن روشن است.

osasano

این مقام هم‌چنین عنوان کرد: اوساسونا در این قرارداد رقم مالیات خود را از روی دست‌مزد وی محاسبه کرده است. نکونام سندی را به اسم قرارداد امضا کرده که رقمی را که توسط اداره مالیات توقیف شده را بابت مالیاتش پرداخت کند. او باید در ژانویه 40 درصد از مبلغ کل مالیاتش را پرداخت می‌کرده و ۶٠درصد دیگر را نیز در ماه اکتبر واریز کند. البته در ژانویه امکان پرداخت حقوق وی را ما نداشتیم. از این موضوع نیز اطلاع داشتیم اوساسونا باید بدهی بازیکنش را پرداخت می‌کرد. ولی نتوانستیم جلوی توقیف حساب بانکی‌اش را نزد اداره مالیات بگیریم. چون خودش را متعهد به پرداخت کرده بود.

وی هم‌چنین در پایان اظهار داشت: هیچ شکایتی علیه بازیکن ایرانی ندارد.

سابالزا گفت: اوساسونا از دست او عصبانی نیست. از نظر ما بی‌شک او بازیکن با‌ارزش و جالب است. البته در چارچوب امکانات‌مان عمل کردیم. اگر او از دست اوساسونا عصبی و ناراحت است،‌ این دیگر مربوط به خودش است. اما وقتی نه ما و نه او دنبال دعوا نیستیم، چون این وضعیت را نمی‌خواهیم و خود من هم از این وضعیت خوشم نمی‌آید.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,