Saturday, 18 July 2015
24 October 2021
خبرهای ورزشی

«درخشان: شاید پرسپولیس را طلسم کرده‌ باشند»

2015 February 08

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

درخشان: شاید پرسپولیس را طلسم کرده‌ باشند

سرمربی پرسپولیس معتقد است این تیم طلسم شده است. او هم‌چنین می‌گوید تابع تصمیمات مدیریت باشگاه است.

«حمید درخشان» در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شکست پرسپولیس مقابل ملوان، اظهار کرد: واقعن نمی‌دانم چرا دیروز شکست خوردیم. من هر کاری که می‌توانستم چه در رختکن و چه در کنار زمین برای موفقیت پرسپولیس انجام دادم. نمی‌دانم چرا توپ‌هایمان به گل تبدیل نشد. ما واقعن هجومی بازی کردیم و حتا دقایقی از بازی «سوشا مکانی» به خط حمله ما اضافه شد.

وی افزود: واقعن بدشانسی گریبان‌گیر تیم ما شده است. وقتی توپ‌هایمان به گل تبدیل نشد با خودم فکر کردم و گفتم شاید تیمم را طلسم کرده‌اند! ما با وجود این‌که هجومی بازی کردیم و یک بازی تماشاگر‌پسند به نمایش گذاشتیم، اما نتوانستیم پیروز میدان باشیم. واقعن نمی‌دانم چه کار باید کنم. خیلی از دوستان شاهد هستند که ما چقدر در تمرینات برای موفقیت پرسپولیس تلاش می‌کنیم. شما همین «گابریل» را در نظر بگیرید در تمرینات بیشتر ضربات ایستگاهی را به گل تبدیل می‌کند، اما وقتی در بازی ضربه پنالتی را به او دادیم نتوانست آن را به گل تبدیل کند. حال من به عنوان سرمربی چه کار می‌توانم انجام دهم؟!

derakhshan

درخشان در ادامه درباره «تادئو» نیز گفت: تادئو عمل‌کرد خوبی نداشت، اما من وقتی ضعف در بازی او دیدم بلافاصله او را تعویض کردم. نمی‌خواهم بیش از این درباره این بازیکنان صحبت کنم. فکر می‌کنم مشکلات حال حاضر پرسپولیس بازیکنان نیستند و بدشانسی است که دست از سر ما بر‌نمی‌دارد.

او در ادامه تصریح کرد: اگر ما یک بازی تدافعی را به نمایش می‌گذاشتیم و شکست می‌خوردیم این‌قدر ناراحت نمی‌شدم. وقتی حمله می‌کنی و فرصت گل‌زنی خلق می‌کنی و پیروز نمی‌شوی واقعن عذاب‌آور است. اگر پنج بازی گذشته ما را نگاه کنید می‌بینید که در همه این بازی‌ها پرسپولیس مستحق شکست نبوده است. ما فقط به خاطر بدشانسی یا طلسم نتوانستیم در این بازی‌ها پیروز شویم. البته شاید ما را طلسم کرده باشند.

خادم: وضعیت پرسپولیس مرا متاسف کرد

نماینده تام‌الاختیار وزیر ورزش در امور پرسپولیس می‌گوید وضعیت این روزهای قرمزهای پایتخت او را متاسف کرده است.

به گزارش ایسنا، «امیررضا خادم» درباره شرایط قرمز این روزهای پرسپولیس اظهار کرد: وضعیت پرسپولیس با وجود تمهیداتی که برای این تیم در نظر گرفته بودیم، مرا متاسف کرده است. در این ١٠، ١١ماه اخیر بیش از بیست میلیارد تومان برای این تیم هزینه شده است. همه این پول‌ها را ما از بخش خصوصی تامین کردیم و دولت ریالی پرداخت نکرد. با این حال ماحصل کار نتیجه خوبی نداشته و افراد و کادر انتخاب شده برای تیم بزرگ پرسپولیس عمل‌کرد خوبی نداشته‌اند. بالغ بر ده میلیارد تومان از این مبلغ به بازیکنان پرداخت شده و مابقی به بدهی‌های گذشته اختصاص یافته تا باشگاه در آرامش کارش را انجام دهد.

khadem

 

 

وی افزود: با همه این شرایط وضعیت خوبی بر پرسپولیس حاکم نیست و این تیم نتایج خوبی نمی‌گیرد. قرار است در آینده نزدیک پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار شود، اما قبل از آن هیات‌مدیره می‌تواند در ارتباط با ایجاد تغییرات تصمیم‌گیری کند. باشگاه پرسپولیس هیات‌مدیره‌ای دارد که سه نفر از بزرگان پرسپولیس که همگی آنها اهل فن هستند، در آن حضور دارند. کاشانی، زادمهر و کلانی در کنار مدیرانی حضور دارند که از تجربیات اقتصادی بهره‌مند هستند.

خادم تصریح کرد: ٢٧ بهمن قرار است مزایده برای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برگزار شود و سازمان خصوصی‌سازی پاکت‌ها را باز می‌کند و پس از آن بحث اهلیت و مسایل دیگر را بررسی خواهد کرد.

درخواست جامعه کشتی از رییس‌جمهور

شرکت‌کنندگان در بزرگ‌ترین تورنمنت کشتی دنیا از رییس‌جمهور خواستار حمایت از ورزش ملی کشور (کشتی) شدند.

به گزارش مهر، بزرگ‌ترین تورنمنت کشتی دنیا گرامی‌داشت دهه مبارک فجر در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و در دو رشته آزاد و فرنگی روزهای ١۶ و ١٧ بهمن‌ماه روی پانزده تشک و در سالن ١٢ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود.

koshti

در عصر روز دوم این رقابت‌ها متن درخواست بیش از هزار نفر از جامعه کشتی شامل پیشکسوتان، مربیان، سرپرستان و کشتی‌گیران حاضر در سالن مسابقات از «حسن روحانی» رییس‌جمهوری اسلامی ایران، در مورد حمایت از ورزش ملی کشور کشتی، برای حاضران خوانده شد.

لازم به ذکر است، این مسابقات بزرگ‌ترین تورنمنت دنیا نیست و آمریکا هر ساله با تعدادی نزدیک به ٢ برابر نفرات ایران این مسابقات را برگزار می‌کند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,