Saturday, 18 July 2015
16 October 2021
خبرهای ورزشی

«پاسخ کی‌روش به ژاپن و عربستان، اگر ایران من را نخواست مذاکره می‌کنم»

2015 February 11

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

پاسخ کی‌روش به پیشنهاد ژاپن و عربستان، اگر ایران من را نخواست مذاکره می‌کنم

در حالی‌که سایت‌های ژاپنی می‌گویند «کوزو» نایب‌رییس فدراسیون فوتبال این کشور به دنبال کشاندن «کارلوس کی‌روش» به این کشور برای هدایت تیمش است، سرمربی تیم‌ملی می‌گوید مذاکره‌ای با تیمی نداشته است.

تیم‌ملی ژاپن ٧ فروردین در اویتا میزبان ازبکستان است و ١١ فروردین در توکیو از ازبکستان پذیرایی خواهد کرد و فدراسیون فوتبال ژاپن اعلام کرده که سرمربی جدید تیم‌ملی ژاپن قطعن پیش از این دو دیدار دوستانه معرفی خواهد شد تا طی این دو بازی روی نیمکت ژاپن بنشیند.

به گزارش خبر آنلاین، در همین حال سایت معتبر «نیکان اسپورتس» ژاپن گزارش داد که با وجود محرمانه بودن فعالیت کمیته فنی فدراسیون ژاپن شنیده می‌شود کارلوس کی‌روش در صدر گزینه‌های هدایت تیم‌ملی این کشور قرار گرفته است. «نیکان اسپورتس» نوشت: کمیته فنی فدراسیون فوتبال ژاپن برای انتخاب سرمربی جدید تیم‌ملی فعالیت‌ها و مذاکرات خود را به صورت محرمانه پیش می‌برد، اما اخبار درز کرده از این کمیته حکایت از این دارد که کارلوس کی‌روش در صدر گزینه‌های احتمالی سرمربیگری ژاپن قرار گرفته است.

kirosh

نیکان اسپورتس ادامه داد: نامزد اول و اصلی کمیته فنی، «چزاره پراندلی» ایتالیایی بود که با پاسخ این مربی حالا کارلوس کی‌روش پرتغالی شانس اول هدایت ژاپن محسوب می‌شود و در عین حال هموطن کی‌روش؛ پائولو بنتو، خوزه آنتونیو کاماچو از اسپانیا، لوچانو اسپالتی از ایتالیا، میشل لادروپ از دانمارک، دراگان استویکوویچ صرب و اسکولاری و اسوالدود اولیویرای برزیلی دیگر نامزدهای احتمالی کمیته فنی فدراسیون ژاپن هستند.

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی این روزها هم‌چنان در لیسبون است. او در آخرین تماسی که با مسوولان فدراسیون فوتبال داشته، گفته: «در لیسبون هستم و کنار پدرم خوش می‌گذرانم. به احتمال فراوان اول اسفند به ایران بازمی‌گردم تا کارم را شروع کنم.» تیم‌ملی قرار است از اواخر اسفندماه اردوی خود را برای مقدماتی جام‌جهانی‌ آغاز کند.

در پی اخراج «خاویر آگیره» سرمربی مکزیکی تیم‌ملی ژاپن، فدراسیون فوتبال این کشور بلافاصله فهرست نامزدهای سرمربیگری تیم‌ملی این کشور را منتشر کرد که نام کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی ایران نیز در این فهرست دیده می‌شود. بنابر اعلام فدراسیون فوتبال ژاپن این گزینه‌ها از جمله کارلوس کی‌روش بر اساس سه شرط اصلی انتخاب شده‌اند که عبارتند از:

١- در جی‌لیگ فعال نباشد.

٢- تجربه بازی‌های بین‌المللی داشته باشد.

٣- با فوتبال ژاپن آشنا باشد.

این در حالی است که کارلوس کی‌روش هم‌اکنون به پایان قسمتی از قرارداد مشروط خود با ایران رسیده و هدایت باشگاه‌های ژاپنی در جی‌لیگ را بر عهده ندارد، از لحاظ تجربه بین‌المللی در سطح ملی سابقه حضور روی نیمکت ۴ تیم‌ملی، ٣ صعود به جام‌جهانی، ٢ حضور در جام‌جهانی و سابقه حضور در تورنمنت‌هایی چون جام ملت‌های آسیا و یورو را نیز در کارنامه دارد که از این حیث یکی از برجسته‌ترین گزینه‌های ژاپنی‌ها محسوب می‌شود، ضمن این‌که کی‌روش به واسطه یک سال حضور در تیم ناگویا گرامپوس و فعالیت در جی‌لیگ آشنایی کاملی با فوتبال این کشور دارد. تاکنون از اسکولاری، دراگان استویکوویچ، زاکه‌رونی، اسوالدود اولیویرا، لئوناردو و کی‌روش به عنوان نامزدهای هدایت تیم‌ملی ژاپن نام برده شده که گفته می‌شود استویکوویچ و لئوناردو جدی‌ترین رقبای کی‌روش برای گرفتن این پست هستند.

موسوی: مسوولین مربوطه آنلاین نیستند

به گزارش جهان، «سید‌محمد موسوی عراقی» با انتشار عکسی در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: خوزستان، البته بهتره بگم خاکستان داره دفن میشه کسی پشت خط هست، کسی صداشو میشنوه؟ فکر نمیکنم کسی از مسوولین مربوطه آنلاین باشه که اگه بود سال به سال وضعیت این استان محبوب، خون‌گرم، غنی، نفت‌خیز، دوست داشتنی، پر‌تمدن، مهمان‌نواز و البته محروم بد و بدتر نمیىشد.

m

آقایی، خانومی که مسوول هستی این انسانهایی که دارن تو شکرستان زندگی میکنن خواهر برادراتن، مدیونی اگه بتونی کاری واسشون بکنی و نکنی اون دنیا باید جواب بدی، حواست هست که داریم چی میگیم؟!! به امید فقط هوای پاک نه بیشتر…

باشگاه راه‌آهن رسمن به وزارت نفت واگذار شد

باشگاه راه‌آهن تهران به دلیل بازپرداخت بدهی‌های «بابک زنجانی» رسمن به وزارت نفت واگذار شد.

به گزارش ایسنا، پیش از این باشگاه راه‌آهن در اختیار بابک زنجانی بود اما پس از کش و قوس‌های فراوان، «حمید استیلی» به عنوان خریدار باشگاه معرفی شد، اما دادستانی با فروش باشگاه به حمید استیلی موافقت نکرد تا این‌که مقرر گردید تمام اموال بابک زنجانی از جمله باشگاه راه‌آهن به وزارت نفت واگذار شود.

rahahan

آقای «عابدینی» نماینده دادستانی در باشگاه راه‌آهن با تایید این خبر به ایسنا گفت: باشگاه به طور قطع به وزارت نفت واگذار شده و امید است ظرف روزهای آینده ساختار مدیریتی باشگاه تغییر کند و برای باشگاه هیات‌مدیره و مدیر‌عامل انتخاب شود.

تبلیغ خاکی اهوازی‌ها برای فولاد

هواداران فولاد خوزستان در صفحات اجتماعی به روش جدیدی برای بازی روز جمعه تبلیغ کرده‌اند.

به گزارش ورزش سه، چند روزی است که گرد و خاک دوباره میهمان ناخوانده اما اجباری خوزستانی‌ها شده است. فولادی‌ها که جمعه دیدار حساسی برابر سپاهان دارند، از این گرد و خاک تنها استفاده ممکن را کرده‌اند و آن یک تبلیغ برای بازی با سپاهان در ورزشگاه غدیر است.

kh

امیدواریم که چاره‌ای برای این گرد و خاک سرطان‌زا اندیشیده شود تا مردم در خوزستان از هوای سالم برخوردار باشند، هوایی که حق آنان است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,