Saturday, 18 July 2015
16 October 2021
در آتش‌بازی به مناسبت ٢٢ بهمن

«بخشی از هتل عباسی و بازار هنر اصفهان در آتش سوخت»

2015 February 11

خبر / رادیو کوچه

 

پارکینگ هتل عباسی اصفهان و بخشی از بازار هنر این شهر، سه‌شنبه شب در آتش سوخت. علت این حادثه، آتش‌سوزی یکی از خودروهای حامل مواد آتش‌بازی بوده است.

خبرگزاری «مهر»، روز چهارشنبه بیست و دوم بهمن ماه در این رابطه گزارش داده است، مراسم نورافشانی در محدوده خیابان چهارباغ عباسی به مناسبت ۲۲ بهمن در حال برگزاری بود که یک خودرو در نزدیکی هتل عباسی اصفهان و در جوار بازار هنر آتش گرفت، از آن‌جا که این خودرو حامل مواد آتش بازی و نورافشانی بوده، در جوار هتل عباسی دچار حریق شده و آتش ناشی از آن به درخت‌های پشت هتل عباسی نیز آسیب رسانده است.

بنابه این گزارش، بعد از این حادثه کارکنان هتل عباسی اصفهان اطفای حریق کردند و برخی از آن‌ها به علت استنشاق دود مصدوم شده و به بیمارستان منتقل شدند.

harigh

مسوول روابط عمومی فوریت‌های پزشکی اصفهان گفته است: مصدومان این حادثه به سرعت توسط آمبولانس اورژانس به بیمارستان منتقل شدند و تحت درمان قرار گرفتند.

آقای «زندی» مدیر هتل عباسی اصفهان در گفت‌وگویی با خبرگزاری مهر تایید کرده است که در اثر این آتش سوزی بخشی از بازار هتر اصفهان نیز آتش گرفته است.

بنابه گزارش این خبرگزاری، هتل عباسی اصفهان متعلق به دوره صفوی و یکی از زیباترین و البته گرانترین هتل‌های ایران به شماره می‌آید.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,