Saturday, 18 July 2015
15 October 2021
خبرهای ورزشی

«اقدام جدید مارادونا با عمل زیبایی و کشیدن پوست صورت»

2015 February 14

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

اقدام جدید مارادونا با عمل زیبایی و کشیدن پوست صورت

اسطوره فوتبال آرژانتین در اقدامی جدید در راستای جوان‌تر شدن پوست صورتش را کشید و چهره‌ای جدید پیدا کرد.

به گزارش مشرق، «دیگو مارادونا» در آرژانتین، هرگز از تیر‌رس رسانه‌ها خارج نمی‌شود و رسانه‌های این کشور گزارش دادند که وی پوست صورتش را کشیده است.

تصویری از مارادونا در حالی‌که پوست چهره‌اش را کشیده است، منتشر شده که در کنار نامزدش قرار دارد و چهره‌اش با چهره‌ای که هفته‌های اخیر مشاهده شده، تفاوت دارد.

1

این اسطوره ۵۴ ساله فوتبال آرژانتین مشکلاتی با نامزد ٢۴ ساله خود داشته، اما به نظر می‌رسد که اکنون در کنار هم خوشحال هستند.

پست جدید فرهاد مجیدی در فدراسیون فوتبال

مهاجم سابق استقلال به زودی عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال خواهد شد.

«فرهاد مجیدی» که پیش از این صحبت‌ از حضورش در کادر‌فنی تیم‌ملی به عنوان دستیار «کارلوس کی‌روش» بود، در ماموریتی جدید قرار است به زودی عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال شده تا از این پس به هم‌راه سایر اعضای این کمیته عمل‌کرد سرمربی تیم‌ملی را مورد بررسی قرار دهد.

«مرتضی محصص» سرپرست کمیته فنی فدراسیون فوتبال با اعلام این خبر به فارس گفت: ما علاقه داریم از بزرگان فوتبال در کمیته فنی استفاده کنیم که بر همین اساس ابتدا «جلال طالبی» به این کمیته اضافه شده و قرار است «حسن حبیبی» هم به جمع ما اضافه شود.

2

وی ادامه داد:‌ البته پس از صحبت‌هایی که با فرهاد مجیدی داشتم قرار است او نیز به جمع ما اضافه شود و مجیدی در جلسه بعدی کمیته فنی فدراسیون فوتبال که هفته آینده برگزار شود، شرکت خواهد کرد.

محصص گفت:‌ مجیدی بازیکن بزرگی بوده و در حال حاضر دوره‌های مربیگری را سپری می‌کند و ما دوست داریم از این دست از بازیکنان سابق مثل مجیدی و مهدوی‌کیا که در حال حاضر به صورت رسمی در هیچ تیمی مربیگری نمی‌کنند استفاده کنیم.

صدا‌و‌سیما حق پخش فوتبال را واریز کند

ما کمک‌های دولتی به فوتبال را قطع و آن را غیرقانونی کردیم. با شرایط اقتصادی کشور فوتبال چگونه باید مشکلات خود را بر‌طرف کند؟ صدا‌و‌سیما باید هر چه زودتر نسبت به پرداخت حق پخش فوتبال اقدام کند.

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که صدا‌و‌سیما باید حق پخش فوتبال را به فدارسیون مربوطه پرداخت کند، گفت: اگر صدا‌و‌سیما این پول را واریز نکند، فدراسیون فوتبال می‌تواند از سازمان به کمیسیون اصل ٩٠ مجلس شکایت کند.

hosini

به گزارش ایلنا، «سید‌هادی حسینی» ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: فوتبال و لیگ‌برتر کشور با بحران مالی رو‌به‌رو است. اگر صدا‌و‌سیما حق پخش فوتبال را پرداخت نکند، این رشته هزینه‌های خود را از چه طریقی تامین کند.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما کمک‌های دولتی به فوتبال را قطع و آن را غیر‌قانونی کردیم. با شرایط اقتصادی کشور و کاهش قدرت درآمدی صنایع در کشور، فوتبال چگونه باید مشکلات خود را بر‌طرف کند؟ صدا‌و‌سیما باید هر چه زودتر نسبت به پرداخت حق پخش فوتبال اقدام کند.

پرنده‌ گل‌زن‌ فوتبال‌ دنیا؛‌ لقب ‌جدید دایی

برترین گل‌زن تاریخ ملی فوتبال جهان برای حضور در جام اسطوره‌ها وارد مسکو شد.

به گزارش فارس، «علی دایی» که به دعوت مسوولان برگزاری جام اسطوره‌ها روانه مسکو شده بود، صبح امروز با استقبال گرم میزبان به فرودگاه مسکو رسید و با تشریفات خاص و اسکورت ویژه به محل اقامت خود رفت.

dai

میزبانان در حالی به استقبال دایی آمده بودند که تصاویری از او و لباس تیم‌ملی ایران و باشگاه بایرن‌مونیخ نیز در فرودگاه نصب شده بود.

بر روی عکس‌ها جملات زیبایی نوشته شده بود که از جمله می‌توان به یکی از نوشته‌ها به زبان فارسی اشاره کرد که بر روی آن نوشته شده بود «پرنده گل‌زن دنیا تمامی ندارد».

گفتنی است علی دایی برای شرکت در جام اسطوره‌ها راهی مسکوی روسیه شده است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,