Saturday, 18 July 2015
28 October 2021
زیر یه خم

«درخشان: با یک برد و تغییرات با اخراج دکتر تیم از بحران خارج شدیم»

2015 February 15

مسیب سروندی / رادیو کوچه

 

«حمید درخشان» سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که این روزها انتقادات بسیاری بر روند حضورش در پرسپولیس می‌شود، معتقد است که با پیروزی دیروز پرسپولیس در مقابل پدیده و اخراج بازیکنان ذخیره به هم‌راه دکتر تیم توانسته خود و بازیکنانش را از بحران خارج کند. در برنامه زیر یه خم این هفته به موضوعات مختلف ورزش ایران پرداخته‌ایم و اخبار مهم ناقص طول هفته را برایتان کامل کرده‌ایم.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

«نگاهی به کارنامه کسانی که می‌خواهند مالک پرسپولیس شوند»

با توجه به این عمل‌کرد و مشکلاتی مانند رد صلاحیت، می‌طلبد که دستگاه‌های مسوول جدی‌تر وارد شده و مراقب باشند که اتفاقی ناگواری برای این تیم روی ندهد.

به گزارش مشرق، از وقتی موضوع واگذاری پرسپولیس جدی شده، افراد مختلفی خود را مدعی خرید آن اعلام کرده‌اند. در این بین، گروهی نیز حضور داشته‌اند که سر و صدای رسانه‌ای زیادی نیز به پا کرده‌اند. آنها از ابتدای ماجرا واگذاری، همواره به بهانه‌ای در رسانه‌ها حضور پیدا کرده و گاهی مواضعی متناقض و عجیب داشته‌اند.

این گروه که متشکل از حسین هدایتی، علی پروین، امیر عابدینی و محمد رویانیان است، حتا شروطی را نیز در خرید عنوان داشتند که با واکنش منفی کارشناسان هم‌راه شد. آنها که حضور رسانه‌ای قابل‌توجهی داشته‌اند، این روزها البته سکوت کرده و کمتر حرف می‌زنند که شاید به این دلیل باشد که می‌دانند شانس کمتری برای رسیدن به پرسپولیس دارند؛ اما مروری بر کارنامه آنها موجب نگرانی دل‌سوزان می‌شود. این همان جایی است که شرط اهلیت را به میان می‌آورد و اندکی اطمینان بخش است.

سلطانی که فقط اسم سلطان دارد

در یک سوی این گروه، «علی پروین» را می‌بینیم که سال‌هاست فقط خاطره‌ای از او به یاد مانده و فاقد پایگاه اجتماعی است. او که در دهه شصت و هفتاد مرد شماره اول این تیم بود، هر چه گذشته روند قهقهرایی داشته و جای‌گاهش را از دست رفته دیده است. در سال‌های اخیر نیز وضعیت به گونه‌ای بوده که در مقاطعی وارد گردونه مدیریتی شده؛ اما به سرعت حذف شده است. می‌توان علی پروین را مصداق ستاره‌ای دانست که با گذر زمان، افول تدریجی داشته و نتوانسته جای‌گاهش را حفظ کند.

parwin

علی پروین را می‌توان نمادی از پیشکسوتانی دانست که فاقد پایگاه اجتماعی و کارنامه مطلوبی هستند که مردم گرایشی به واگذاری تیم به آنها ندارند.

مهندسی با مواضع متغیر و کارنامه‌ای منفی

«امیر عابدینی» را با پرسپولس دهه هفتاد می‌شناسند که خود بدان افتخار کرده و آن را یادآور یک مدیریت کارآمد می‌داند. وی همواره عنوان داشته می‌خواهد بار دیگر این تیم را به روزهای آن دوران بازگرداند؛ اما باید توجه داشت که آیا به راستی این ادعا درست است؟ اگر‌چه هدف نوشتار بررسی این موضوع نیست؛ اما باید عنوان داشت که این ادعا در صورت بررسی، نقضش اثبات می‌شود و نشان می‌دهد آن دوران چقدر سیاه و ضعیف بوده است. پرسپولیس در این دوران تیمی بود که در غیاب قدرت‌های سابق فوتبال به موفقیت‌هایی رسید. این مجموعه نتوانست در قامت یک باشگاه باشد و ساختار مناسبی نیز نداشت. در دوران پایان باشگاه‌های مطرح ایران، این تیم توانست بالا بیاید که البته موارد و ابهاماتی نیز داشت که در جای خود قابل بررسی است.

رد صلاحیت، پول و دیگر هیچ

در دیگر سوی این جریان، «حسین هدایتی» قرار دارد که با سایه سنگین رد صلاحیت مواجه شده است. هنوز آن برنامه تلویزیونی فراموش نشده که «امیر خادم» به صورت زنده اعلام کرد نهادهای نظارتی و امنیتی حکم به فقدان صلاحیت هدایتی داده‌اند. این را در کنار انتقاد تند وزیر ورزش تحلیل کنید که از وی با عنوان رانت‌خوار نام برد. در چنین فضایی، هدایتی فاقد شاخص اول در عهده داری باشگاهی.

حسین هدایتی که از سوی معاون وزیر ورزش به عنوان یک رد صلاحیتی معرفی شده، کارنامه سیاهی نیز در فوتبال از خود برجای گذاشته است .

hedaiati

در چنین شرایطی، گروهی که کارنامه‌ای ناموفق داشته و موجب لطمات جبران ناپذیری برای ورزش شده‌اند، مدعی تصاحب این تیم با سرمایه میلیونی هوادار هستند. با توجه به این عمل‌کرد و مشکلاتی مانند رد صلاحیت، می‌طلبد که دستگاه‌های مسوول جدی‌تر وارد شده و مراقب باشند که اتفاقی ناگواری برای این تیم روی ندهد.

«امیدوارم‌ سرخابی‌ها دست بابک زنجانی‌ها و بدهکاران بانکی نیفتند»

سرپرست نایب‌رییسی فدراسیون فوتبال ایرن گفت: استقلال و پرسپولیس تیمی مثل راه‌آهن نیستند که آنها را به فردی مانند «بابک زنجانی» بدهیم و بعد هم بخواهد قضایا به هم بخورد.

به گزارش مشرق، «محمود اسلامیان» در مورد این‌که آیا طی چند روز گذشته جلسه‌ای را با مسوولان فدراسیون فوتبال برگزار کرده است یا خیر، گفت: چند جلسه کوچک را برگزار کردیم. هنوز حکم سرپرستی دارم و باید مجمع تشکیل شود و پس از تصویب حکم به امید خدا دو، سه هفته درگیر مسایل فوتبالی خواهم شد و سعی می‌کنم تا از این لحاظ اطلاعاتم را بیشتر کنم.

وی ادامه داد: تنها نگرانی من بحث واگذاری استقلال و پرسپولیس در راستای خصوصی‌سازی این دو تیم است. معتقدم در این خصوص خیلی باید مراقبت شود چون ما یک‌سری خصوصی‌سازی‌ها در این چند سال کرده‌ایم که متاسفانه اکثرن ناموفق بوده است. البته این موضوع دلایل مختلفی داشته که ابتدا می‌توان به اقتصادی نبودن فوتبال اشاره کرد و دوم این‌که در همه جای دنیا ۵٠ تا ٧٠ درصد درآمدها از حق پخش و ٢٠ درصد از برندهای جهانی تامین می‌شود که ما به خاطر کسری بودجه صدا‌و‌سیما از یک حق پخش جزیی برخوردار هستیم و به خاطر بحث تحریم‌ها نیز برندها به فوتبال ایران ورود نمی‌کنند.

اسلامیان یادآور شد: بنابراین فوتبال ما زیرساخت‌های اقتصادی‌اش درست نیست و نمونه موفقی در بین افرادی که طی دو، سه دهه گذشته تیم‌هایی را خریده‌اند سراغ ندارم.

اسلامیان در مورد بدهی‌های فدراسیون فوتبال که موجب شد تا آقای «کفاشیان» به صدا‌و‌سیما نامه‌ای ارسال کند گفت: در این مورد واقعن اطلاعات ندارم اجازه دهید پس از چند جلسه پاسختان را بدهم. در حال حاضر باید رسانه‌ها به بحث استقلال و پرسپولیس ورود کنند چون من نگران این دو تیم هستند. اگر آنها قوی شوند تیم‌ملی ما قوی می‌شود.

«هامبورگ به دنبال مهدوی‌کیا برای بازگشت به آلمان»

«مهدی مهدوی‌کیا» می‌گوید باشگاه هامبورگ علاقمند است تا او به آلمان برگردد و آن‌جا دوره مربیگری‌اش را تکمیل کند. مهدوی‌کیا یکی از بازیکنان سرشناس تاریخ این باشگاه معتبر آلمانی است. یکی مثل «فلیکس ماگات» یا «کوین کیگان» و «سرگئی باربارز».

مهدی مهدوی‌کیا بعد از مدت‌ها سکوتش را می‌شکند و از جزییات سفرش به آلمان می‌گوید. او هم‌چنین درباره اعزام تیم زیر ١١ سال آموزشگاه‌ها به معتبرترین تورنمنت فوتبال پایه دنیا حرف می‌زند. مهدوی‌کیا در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرآنلاین درباره ماندن یا جدایی «کی‌روش» هم حرف‌های بسیار جالبی می‌زند.

آقای مهدوی‌کیا شما جلساتی با مسوولان هامبورگ در آلمان داشتید.

بله، جلساتی داشتیم که در یکی دو هفته آینده خبرهای نهایی را درباره نتیجه این جلسه می‌شنوید.

احتمال حضورتان در هامبورگ وجود دارد؟

دور از انتظار نیست.

mahdaoikia

شما قرار است در فروردین‌ماه هم در بازی خداحافظی «یارولیم» حاضر شوید.

بله، این بازی ٧ یا ٨ فروردین است. من هفت، هشت سال با یارولیم هم‌بازی بودم. چند بازیکن معروف چک از جمله ندود برای این بازی می‌آیند. بازیکنان قدیمی هامبورگ هم هستند. البته من اسامی را کامل نمی‌دانم ولی قطعن بازیکنان بزرگی می‌آیند.

آقای مهدوی‌کیا درباره تیم‌ملی حرف بزنیم. نتایجی که در استرالیا گرفت و بعد هم بحث کی‌روش…

من که تصمیم گیرنده نیستم. مسوولان باید به جمع‌بندی برسند. ولی توقع این بود که ما با یک مربی بین‌المللی قهرمان شویم. ولی یکی از مشکلات مملکت ما این است که مربی شناخته شده می‌آوریم ولی به او امکانات نمی‌دهیم. مربی هم این‌جا کیف می‌کند. اگر نتیجه گرفتیم می‌گوید شاه‌کار کردیم و اگر نگرفتیم می‌گوید مگر بازی تدارکاتی داشتم؟ متاسفانه کسی درباره این مسایل که واقعیت است حرف نمی‌زند. شما وقتی با این قیمت مربی می‌آوری و برایش بازی جور نمی‌کنی، علنن دستش بهانه داده‌ای. توقع این بود که تیم ما بین ۴ تیم باشد.

فکر می‌کنید ماندن کی‌روش در این شرایط کمک می‌کند؟

بالاخر فدراسیون بعد از جام‌جهانی چند ماه معطل کرد و الان هم دوباره می‌بیند که معطل کرده‌اند. کی‌روش قرارداد دارد یا نه ندارد؟ شما ببیند تیم‌های عربی بزرگ‌ترین مربیان را می‌آورند به او امکانات می‌دهند و اگر نتیجه نگرفت، بیرونش می‌کنند. ولی ما بین زمین و هوا مانده‌ایم. ژاپن برای مربی‌اش بیست بازی جور کرد و وقتی اوت شد، خود «اگیره» خجالت کشید ولی ما دو میلیون و پانصد هزار دلار به مربی می‌دهیم، آن‌وقت برایش بازی دوستانه جور نمی‌کنیم.

«درخشان: از بحران خارج شدیم»

سرمربی تیم پرسپولیس در واکنش به شایعه مذاکره با «برانکو» و «افشین قطبی» می‌گوید کاری به این شایعات ندارد و فقط کار خودش را انجام می‌دهد.

«حمید درخشان» در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی تیم پرسپولیس برابر پدیده مشهد صحبت کرد. او با قدردانی از پیشکسوتان باشگاه، اظهار کرد: آنها در زمانی‌که تیم در بحران بود از ما حمایت کردند.

از بازی روز گذشته شروع کنیم. با وجود چهار شکست متوالی، روز گذشته بازی به مراتب بهتری را به نمایش گذاشتید و در نهایت پیروز شدید.

خدا را شکر می‌کنم که جواب زحمات‌مان را گرفتیم. ما دیروز به مانند هفته‌های قبل بازی زیبا و تماشاگر‌پسندی را به نمایش گذاشتیم، اما در بازی‌های قبلی متاسفانه نمی‌توانستیم از فرصت‌ها به خوبی استفاده کنیم و در پایان نتیجه‌ای نمی‌گرفتیم، اما روز گذشته مقابل پدیده در نهایت به پیروزی رسیدیم که فکر می‌کنم این پیروزی در روحیه بازیکنان تاثیر مثبتی خواهد داشت. ما به این برد نیاز داشتیم. البته خیلی زودتر از اینها باید این پیروزی را کسب می‌کردیم.

با کسب این پیروزی می‌توان گفت پرسپولیس از بحران خارج شده است؟

مطمئنن همین‌طور است. کسب این پیروزی روی روحیه تیم و بازیکنان ما تاثیرات مثبتی دارد. ما از امروز برای بازی‌های آینده برنامه‌ریزی می‌کنیم تا در آن بازی‌ها هم به پیروزی برسیم. البته فراموش نکنید که در بازی‌های قبلی نیز مستحق کسب پیروزی بودیم، اما به خاطر بدشانسی این اتفاق رخ نمی‌داد.

derakhshan

 

طی چند روز گذشته سه بازیکن تیم‌تان را به دلیل مسایل انضباطی از تیم کنار گذاشتید، چه اتفاقی رخ داد که خیلی زود آنها به تمرینات بازگشتند؟

سه بازیکن تیم بی‌انضباطی‌هایی انجام دادند که من مجبور شدم آنها را از تمرینات کنار بگذارم، اما بعد از این‌که آنها را اخراج کردم بزرگ‌تر‌های تیم نزد من آمدند و خواستند که این جوانان را ببخشم. آنها هم از کارهای گذشته خود ابراز پشیمانی کردند. من هم خواستم با بخششم فرصت دیگری به این جوانان بدهم.

مشکلی با پزشک تیم داشتید که از کادرفنی جدا شد؟

من مشکلی با «مهیار مرتضوی» نداشتم، اما اتفاقاتی رخ داد که دیگر دوست نداشتم در کادر من حضور داشته باشد بنابراین تصمیم گرفتیم که از تیم جدا شود.

«جزییات نحوه باز کردن پاکت مزایده استقلال و پرسپولیس»

مشاور رییس سازمان خصوصی‌سازی جزییات نحوه بازکردن مزایده دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را اعلام کرد. بر این اساس اسامی سه نفر اول برنده این مزایده محرمانه خواهد ماند تا استعلام‌های لازم انجام شود.

«جعفر سبحانی» در گفت‌و‌گو با مهر در خصوص اطلاعیه جدید سازمان خصوصی‌سازی درباره ساختمان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس توضیح داد: از قبل قرار بر این بوده که فدراسیون فوتبال با قیمت مناسب ٣،۴ سال قبل این دو ساختمان را در اختیار دو باشگاه استقلال و پرسپولیس قرار دهد و این اطلاعیه نیز در همین راستا صورت گرفته تا به لحاظ قانونی مشکل خاصی در آینده پیش نیاید.

وی اضافه کرد: خریدار به نوعی قائم‌مقام باشگاه محسوب شده و به طور مستقیم با فدراسیون فوتبال در این‌باره مذاکره خواهد کرد. البته ما قبلن توضیحات لازم را در این‌باره داده‌ایم، اما خواستیم بار دیگر تاکید کنیم تا اگر در آینده مشکلی برای خریدار ایجاد شد عنوان کرده باشیم که از قبل به لحاظ قانونی کارها را پیش برده‌ایم و مسوولیتی در آینده پیش نیاید.

مشاور رییس سازمان خصوصی‌سازی در پاسخ به این پرسش که آیا توافقات لازم در این‌باره با فدراسیون فوتبال صورت گرفته است بیان کرد: بله، این‌گونه است و قرار بر این شده تا فدراسیون فوتبال قیمت ساختمان‌ها را به طور مناسب و براساس ۴ سال قبل در نظر بگیرد و به متقاضیان بفروشد. اما این‌که این ساختمان‌ها چقدر قیمت‌گذاری خواهند شد نیاز به مذاکره و هماهنگی دارد تا واقعن بر اساس قیمت چند سال قبل فروخته شود. در هر صورت این موضوع تازه‌ای نیست و ما تنها برای محکم کاری مراحل قانونی این اطلاعیه رسمی را صادر کردیم تا خریدار در آینده حرف خاصی در این زمینه نتواند مطرح کند.

e-p

سبحانی درباره آخرین زمان ارسال بسته‌های درخواستی متقاضیان و نیز باز کردن پاکت آنها گفت: آخرین فرصت برای ارسال درخواست‌ها آخر وقت فرداست و بر اساس برنامه‌ریزی که صورت گرفته است راس ساعت دو بعد‌از‌ظهر دوشنبه، ٢٧ بهمن‌ماه در محل سازمان خصوصی‌سازی پاکت‌ها باز خواهد شد.

وی درباره این‌که گفته می‌شود این پاکت‌ها با حضور دوربین‌های تلویزیونی و پخش مستقیم بازخواهد شد گفت: به طور کل ما برای امور واگذاری و مزایده یک گروه مزایده داریم که متشکل از نماینده دیوان محاسبات، نماینده سازمان بازرسی، نمایندگان سازمان خصوصی‌سازی و … هستند ولی استقلال و پرسپولیس به لحاظ امنیتی که در جامعه دارند شرایط تازه‌ای را ایجاد کردند که ما در تلاش هستیم بیست دقیقه اول مراسم را با حضور نماینده رسانه‌ها برگزار کرده و پس از آن همه چیز محرمانه خواهد شد.

مشاور رییس کل سازمان خصوصی‌سازی در این‌باره افزود: برای این‌که افکار عمومی در جریان قرار گیرند ما بخش اول مراسم را با حضور رسانه‌ها برگزار می‌کنیم، اما طبق قانون زمان باز شدن پاکت‌ها کامل محرمانه بوده و هیچ فرد غیر‌مسوولی نمی‌تواند در جلسات حضور داشته باشد. ضمن این‌که ما بر خلاف مزایده‌های قبلی که برنده را اعلام می‌کردیم این‌بار نام افراد متقاضی و پیشنهادهای برتر را اعلام نمی‌کنیم چرا که باید به لحاظ اهمیت کار افراد از اهلیت لازم برخوردار باشند.

سبحانی ادامه داد: به همین منظور ما نام سه نفری که بالاترین پیشنهاد را داده باشند را به طور محرمانه در اختیار مسوولان مربوطه یعنی وزارت ورزش، دادگستری و بانک مرکزی قرار می‌دهیم تا پیشینه افراد به لحاظ ورزشی، سو پیشینه و نیز مسایل بانکی مورد تایید نهایی قرار گیرند و پس از آن در یک مراسم به طور رسمی نام فرد برنده اعلام خواهد شد، برای این‌که با آبروی افراد بازی نشود ما نام وی را روز دوشنبه اعلام نمی‌کنیم چرا که ممکن است به هنگام استعلام‌ها آنها مورد تایید قرار نگیرند که برای حفظ آبرویشان همه چیز محرمانه خواهد بود.

وی با تاکید بر این‌که تا روز دوشنبه هیچ صحبتی در خصوص میزان استقبال یا تعداد متقاضیان خرید این دو باشگاه مطرح نخواهد شد در خصوص این‌که چه فشارهایی بر سازمان خصوصی‌سازی در این‌باره وجود داشته است تصریح کرد: آقای «پوری حسینی» در نشست خبری نیز عنوان کرد که مشکلاتی در این‌باره وجود داشته است و فکر می‌کنم یک درد و دل نامه را به هنگام نشست خبری اعلام رسمی خریداران دو باشگاه خواهند داشت. دشواری‌های زیادی در سال‌های اخیر درباره خصوصی شدن این دو باشگاه وجود داشته چرا که عده‌ای مخالف این کار بوده و موانعی در این راه وجود داشت که تا به حال تامل کرده‌ایم و فعلن هم تا زمان بازگشایی پاکت‌ها هیچ حرفی به میان نخواهد بود.

«والیبال ایران یک میزبانی مهم گرفت»

با حضور دبیر کل کنفدراسیون والیبال آسیا در ایران اواخر فروردین‌ماه مسابقات قهرمانی آسیا در بخش مردان قرعه‌کشی می‌شود.

به گزارش مشرق، نشست کمیته مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا در مقر جدید این کنفدراسیون در بانکوک پایتخت تایلند برگزار شد و در این نشست سیزده عضو این کمیته در بررسی و ارزیابی مسابقات سال ٢٠١۵ تا ٢٠١٨ تغییرات عمده‌ای به تبعیت از فدراسیون جهانی والیبال لحاظ کردند.

«غفار درخشنده» عضو ایرانی کمیته مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا در تشریح این تغییرات گفت: با توجه به این‌که از سال ٢٠١۵ مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان با حضور شانزده تیم برگزار خواهد شد، تغییراتی در سهمیه قاره‌ها در این رقابت‌ها لحاظ شده است که از قاره آسیا دو تیم اول و دوم مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جهان، در مسابقات جهانی شرکت خواهند کرد.

derakhshaneh

درخشنده تصریح کرد: به همین دلیل از قاره آسیا ایران و چین به هم‌راه هشت تیم دیگر از چهار قاره در رقابت‌های جهانی ٢٠١۵ شرکت خواهند کرد. مکزیک به عنوان میزبان تیم دیگر این رقابت‌ها است و پنج تیم نیز بر اساس رده‌بندی جهانی که بالاترین رنکینگ را داشته باشند، در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند.

درخشنده هم‌چنین به میزبانی کشورهای بلغارستان و اسلوواکی در مرحله نهایی لیگ جهانی سال ٢٠١۵ در دسته‌های دوم و سوم اشاره کرد و گفت: هنوز برای میزبان مرحله نهایی دسته یک تصمیم گیری نشده است. ایران، استرالیا و لهستان برای این مرحله کاندیدا هستند که ایران شانس بیشتری از این دو کشور دارد. اگر ایران یا لهستان میزبان شوند، برای گروه ایران بهتر است زیرا سه تیم به مرحله نهایی صعود می‌کنند.

عضو کمیته مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا در ادامه به برخی تصمیمات این کنفدراسیون برای مسابقات سال ٢٠١۶ اشاره کرد و گفت: جام کنفدراسیون والیبال آسیا سال ٢٠١۶ به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در اردبیل برگزار خواهد شد و گروه زنان این رقابت‌ها نیز در ویتنام برگزار می‌شود. مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا در بخش مردان نیز در قزاقستان برگزار خواهد شد و زنان این رقابت‌ها به میزبانی تایلند خواهد بود. هنوز کاندیدی برای میزبانی مسابقات قهرمانی جوانان دختر و پسر درخواست نداده است و قهرمانی نوجوانان پسر و دختر آسیا نیز به سال‌های فرد افتاده است. یعنی دوره بعدی این رقابت‌ها در سال ٢٠١٧ برگزار خواهد شد. هم‌چنین زمان مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا نیز قطعی شد که هر سال هفته اول و دوم اردبیهشت‌ماه برگزار شود.

«وزیر ورزش: رضازاده باید قانون را بپذیرد»

وزیر ورزش و جوانان می‌گوید «حسین رضازاده» حتا اگر به مدت ۵ دقیقه در جایی دیگر کار کند از لحاظ قانونی دو‌شغله محسوب می‌شود. او تاکید دارد که رضازاده باید قانون را بپذیرد.

«محمود گودرزی» در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت حسین رضازاده برای حضور در انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری اظهار کرد: انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری به زودی انجام می‌شود. حسین رضازاده نیز باید بین شورای شهر و فدراسیون یکی را انتخاب کند. حتا اگر او به مدت ۵ دقیقه برای جایی دیگر وقت بگذارد به لحاظ قانون دو‌شغله محسوب می‌شود. سازمان بازرسی کل کشور اجازه حضور او را در هر دو جا نمی‌دهد. و این چیزی است که قانون تعیین کرده بنابراین حسین رضازاده باید قانون را بپذیرد.

godarzi

وی ادامه داد: حسین رضازاده اگر می‌خواهد در انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری شرکت کند باید روز انتخابات استعفای پذیرفته شده خود را برای مجمع بیاورد. در غیر این‌صورت احتمالن نماینده بازرسی کل کشور از حضور او در انتخابات جلوگیری خواهد کرد.

گودرزی در پاسخ به این پرسش که چه زمانی برای فدراسیون وزنه‌برداری سرپرست تعیین می‌شود، گفت: اسفندماه دوره ریاست رضازاده به پایان می‌رسد و همان موقع برای فدراسیون وزنه‌برداری حتمن سرپرست تعیین می‌شود.

«پازاج: کشتی‌گیرانی که پشت تیم‌ملی را خالی کردند، باید پاسخگو باشند»

سرمربی تیم‌ملی کشتی فرنگی ایران گفت: متاسفانه برخی کشتی‌گیران در آستانه جام‌جهانی تهران پشت تیم‌ملی را خالی کردند و با وجود برگزاری اردوهای آمادگی در تمرینات حاضر نشدند و لذا باید پاسخگو باشند.

 

«احد پازاج» اظهار داشت: این کشتی‌گیران در آخرین اردو به صورت غیرمستقیم اعلام کرده بودند که در مسابقات حاضر نمی‌شوند.

وی با اشاره به برگزاری جام‌جهانی کشتی در اوایل اسفند به میزبانی تهران گفت: در این مسابقات از هر وزن دو کشتی‌گیر در رشته فرنگی خواهیم داشت و از میان نفرات حاضر در مسابقات جام تختی در کرمانشاه نیز نفراتی دعوت می‌شوند.

پازاج اظهار کرد: مسابقات جام تختی از نظر فنی در سطح بالایی قرار داشت و میزبانی کرمانشاه با تماشاگران پرشور این شهر بسیار خوب است.

مطالب مرتبط

فرافکنی با نام بزرگ‌ترین مسابقات دنیا در ایران، آمریکا با ٢٣ تشک رکورد‌دار است

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

TAGS: , , , , , ,