Saturday, 18 July 2015
21 October 2021
خبرهای ورزشی

«داعش رییس باشگاه الزمالک مصر را به قتل تهدید کرد»

2015 February 15

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

داعش رییس باشگاه الزمالک مصر را به قتل تهدید کرد

رییس باشگاه الزمالک مصر از تهدید شدنش توسط گروه تروریستی داعش خبر داد.

به گزارش مهر، در حالی‌که هفته گذشته و در جریان درگیری طرفداران تیم فوتبال الزمالک مصر با پلیس این کشور بیش از بیست تماشاگر کشته شدند، حالا داعش رییس این باشگاه مصری را به قتل تهدید کرده است.

daesh

«مرتضی منصور» رییس باشگاه الزمالک در نشست خبری «فریرا» سرمربی جدید این تیم از تهدید شدنش توسط گروه داعش خبر داد و گفت: تهدید شدن من فقط به داخل کشور بر نمی‌گردد چرا که پیام‌هایی از داعش مبنی بر تهدید به قتل دریافت کرده‌ام.

بازداشت عامل اتفاقات افتتاحیه پیست شمشک

فرد خاطی در اتفاقات مراسم افتتاحیه پیست شمشک امروز بازداشت شد.

به گزارش مشرق، عامل اصلی اتفاقات افتتاحیه پیست ششمک صبح امروز پس از حضور در شعبه دوم (ورزشی) دادسرای فرهنگ و رسانه بازداشت و روانه زندان شد.

eski

بازداشت این فرد به دلیل رفتارهای غیر‌اخلاقی و اعمال خلاف شرع و خلاف قانون عده‌ای در مراسم افتتاحیه پیست شبانه شمشک بود که در هفته گذشته موجی از اعتراض‌ها را به هم‌راه داشت. این پیست زیر نظر شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور اداره می‌شود. پس از این ماجرا  این پیست تعطیل شد و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی هم از برخورد با خاطیان خبر داد.

فناوری توپ هوشمند در سری آ به کار گرفته می‌شود

فناوری توپ هوشمند از فصل آینده در رقابت‌های سری آ ایتالیا به کار گرفته خواهد شد.

به گزارش مهر، «مائوریسیو برتا»، رییس سازمان لیگ فوتبال ایتالیا، از فراهم شدن این امکان از فصل آینده خبر داده است.

22

وی گفت سه سامانه مختلف برای این کار در نظر گرفته شده که یکی در رقابت‌های لیگ‌برتر انگلیس در حال استفاده است، یکی در جام‌جهانی استفاده شد و دیگری «فناوری خلاق» نام دارد.

برتا می‌گوید سیستم برگزیده در دیدار پایانی رقابت‌های جام‌حذفی فوتبال ایتالیا در تاریخ ٧ ژوئن و یا سوپر جام این کشور در ماه اوت آزمایش خواهد شد.

رکورد‌دار ایرانی پیشنهاد تابعیت ترکیه را رد کرد

«مهدی حب‌درویش» رکورد‌دار گینسی روپایی کشور ایران که به دعوت شبکه تلویزیونی تی‌ وی ٨ ترکیه به این کشور سفر کرده بود پس از اجرای برنامه پیشنهاد تابعیت این کشور و ثبت رکورد جدید گینس به نام کشور ترکیه را رد کرد.

به گزارش مشرق، مسوولان ترکیه‌ای برای حب‌درویش بلیت رفت و برگشت و هتل گرفته بودند و پیشنهاد دادند تا حب‌درویش در کشور ترکیه مانده و رکورد جدید را به نام این کشور ثبت کند که ورزشکار ایرانی این پیشنهاد را رد کرد و به ایران برگشت.

33

مهدی حب‌درویش در این خصوص گفت: هفت، هشت سال است که در ایران رکورد می‌زنم و حتا با هزینه شخصی رکورد گینسم را ثبت کردم، اما به کار من توجهی نمی‌شود و فقط به صورت یک شو به توانایی‌ام نگاه می‌کنند.

وی ادامه داد: چه کسی می‌تواند یک شبانه‌روز روپایی بزند و یا ده ساعت با توپ تنیس این کار را انجام دهد؟ مسوولان از من حمایت نمی‌کنند هر چند من به پیشنهاد ترکیه‌ای‌ها با قاطعیت جواب منفی دادم چون دوست دارم در کشور خودم رکورد بزنم و نام کشورم را در کتاب گینس ثبت کنم.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,