Saturday, 18 July 2015
23 October 2021
خبرهای ورزشی

«لغو مزایده فروش سهام سرخابی‌ها، هیچ‌کس درخواست خرید ارایه نکرد»

2015 February 16

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

لغو مزایده فروش سهام سرخابی‌ها، هیچ‌کس درخواست خرید ارایه نکرد

رییس سازمان خصوصی‌سازی از لغو مزایده فروش سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خبر داد و گفت: هیات عالی واگذاری در مورد زمان دوباره مزایده فروش سهام این دو باشگاه تصمیم‌گیری می‌کند.

«میرعلی اشرف پوری حسینی» در گفت‌و‌گو با خبرنگار مهر، در مورد تغییر زمان مزایده دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، ضمن بیان مطلب فوق گفت: چون پاکتی و پیشنهادی برای خرید دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تا امروز دریافت نکردیم، مزایده فروش سهام این دو باشگاه که قرار بود فردا دوشنبه برگزار شود، لغو و به زمان دیگری موکول شد.

وی اضافه کرد: قرار است روز شنبه و در هیات عالی واگذاری در این خصوص بحث و بررسی صورت گیرد که در صورت تایید، دوباره آگهی مزایده برای فروش سهام این دو باشگاه تهرانی منتشر شود.

porihosaini

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس سازمان خصوصی‌سازی هم‌چنین گفت: در صورت تایید هیات واگذاری، به احتمال زیاد آگهی مزایده باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس روز یک‌شنبه و یا دوشنبه هفته آینده انجام می‌شود.

پیش از این اعلام شده بود که ساعت ١۴ فردا دوشنبه پاکت‌های درخواست خرید سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس باز شده و این مراسم به صورت زنده پخش خواهد شد، مزایده‌‎ای که بر اساس اهلیت صورت گرفته و در بورس انجام نمی‌شود.

رده‌بندی مربیان باشگاهی جهان، آنچلوتی در صدر، فرکی و قلعه‌نویی هم صعود کردند

سرمربی تیم فوتبال رئال‌مادرید در حالی هم‌چنان در صدر رده‌بندی برترین مربیان باشگاهی جهان حضور دارد که «حسین فرکی» هم در صدر مربیان ایرانی این رده‌بندی ایستاده است.

به گزارش مهر، وب‌سایت (coachworldranking) تازه‌ترین رده‌بندی برترین مربیان باشگاهی فوتبال جهان را منتشر کرد. بر اساس رده‌بندی منتشر شده «کارلو آنچلوتی»، سرمربی ایتالیایی و موفق باشگاه رئال‌مادرید مثل ماه‌های گذشته هم‌چنان در صدر این رده‌بندی قرار دارد و برترین مربی باشگاهی جهان است.

«دیگو سیمئونه»، سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید و «پپ گواردیولا»، سرمربی اسپانیایی بایرن‌مونیخ نیز به ترتیب در رده‌های دوم و سوم این رده‌بندی قرار دارند. نکته جالب این‌که در این رده‌بندی «یورگن کلوپ»، سرمربی جوان و آلمانی بروسیادورتموند نیز با وجود وضعیت نه چندان مطلوب تیمش در رقابت‌های این فصل بوندس‌لیگا هم‌چنان در میان ده مربی برتر باشگاهی جهان قرار دارد، اما نسبت به ماه گذشته دو پله سقوط کرده و از رده هشتم به رده دهم رسید است. «ژوزه مورینیو»، سرمربی چلسی نیز از رده پنجم به رده هفتم سقوط کرده‌ است.

22

رده‌بندی ده مربی باشگاهی برتر جهان به شرح زیر است:

۱- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال‌مادرید با ۱۷۷۷۳ امتیاز.

۲- دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید با ۱۴۰۵۵ امتیاز.

۳- پپ گواردیولا، سرمربی بایرن‌مونیخ با ۱۳۹۷۴ امتیاز.

۴- اونای امری، سرمربی سویا با ۱۱۶۱۲ امتیاز.

۵- لوئیز انریکه، سرمربی بارسلونا با ۱۱۰۰۰ امتیاز.

۶- خورخه خسوس، سرمربی بنفیکا با ۱۰۹۰۵ امتیاز.

۷- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی با ۱۰۶۵۰ امتیاز.

۸- لورن بلان، سرمربی پاری‌سن‌ژرمن با ۱۰۳۸۷ امتیاز.

۹- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال با ۹۵۴۴ امتیاز.

۱۰- یورگن کلوپ، سرمربی بروسیا دورتموند با ۹۰۳۹ امتیاز.

مردم انتظار قهرمانی در جام‌جهانی نداشته باشند

سرمربی تیم‌ملی کشتی فرنگی با بیان این‌که کار سختی در رقابت‌های جام‌جهانی در پیش‌رو داریم تاکید کرد: نباید از این تیم انتظار کسب عنوان قهرمانی داشت.

«احد پازاج» در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ترکیب نهایی تیم‌ملی کشتی فرنگی ایران برای حضور در رقابت‌های جام‌جهانی، اظهار کرد: نفرات اصلی ما هم‌چون سوریان، عبدولی و نوروزی حاضر نشدند برای تیم‌ملی در رقابت‌های جام‌جهانی به میدان بروند و ما آنها را در اختیار نداریم، اما به جای آنها از جوانان استفاده می‌کنیم تا به امید خدا حضور در این رقابت‌ها تجربه خوبی برای آنها باشد.

سرمربی تیم‌ملی کشتی فرنگی درباره میزان شانس ایران برای کسب عنوان قهرمانی در این رقابت‌ها، گفت: مردم نباید از تیم‌ملی فرنگی توقع قهرمانی داشته باشند، چرا که سه کشتی‌گیر اصلی تیم‌ملی در این رقابت‌ها حضور ندارند و ما مطمئنن کار بسیار سختی پیش‌رو داریم. البته با این وجود ناراحت نیستیم و کشتی‌گیران زحمات زیادی کشیدند تا بتوانیم به موفقیت برسیم. امیدوارم با حمایت تماشاگران بتوانیم عمل‌کرد خوبی از خود نشان دهیم.

pazaj

وی در پاسخ به این سوال که آیا در قبال سوریان، نوروزی و عبدولی به جهت عدم حضور در رقابت‌های جام‌جهانی، تنبیهی صورت خواهد گرفت یا خیر؟ گفت: فعلن تمرکز ما بر روی تمرین و حضور موفق در این رقابت‌ها است. این‌که بخواهیم در خصوص آنها تصمیم‌گیری کنیم به پس از رقابت‌های جام‌جهانی باز‌می‌گردد.

پازاج درباره عدم حضور کشتی‌گیران اردوی تیم‌ملی نظیر محمد فقیری و هادی علیزاده در رقابت‌های جام تختی نیز، خاطر نشان کرد: متاسفانه خیلی از کشتی‌گیران ادعاهایی دارند، اما موقع عمل که می‌رسد جا خالی می‌کنند. فقیری چند وقت در اردوی تیم‌ملی حاضر بود و باید در جام تختی کشتی می‌گرفت. او حتا تا آخرین روز اردو نیز حضور داشت و از من اجازه گرفت که به مرخصی برود و مجددن به اردو برگردد، اما متاسفانه باز نگشت. هر چند که او از ناحیه دست نیز دچار آسیب‌دیدگی‌ بود و این موضوع را نیز به اطلاع کمیته‌ پزشکی رسانده بود، اما در این خصوص کمیته‌ پزشکی باید نظر بدهد.

سرمربی تیم‌ملی کشتی فرنگی افزود: هادی علیزاده نیز از ناحیه کتف دچار آسیب‌دیدگی‌ بود، اما با این وجود باید در جام تختی به روی تشک می‌رفت!

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,