Saturday, 18 July 2015
21 October 2021
زیر یه خم

«رسوایی مالی ۶ ساله در ورزش شهرداری پایتخت با ارقام میلیاردی»

2015 February 21

مسیب سروندی / رادیو کوچه

 

سردار «سیدمحمد حاج آقامیر» پس از شش سال ریاست بر سازمان ورزش شهرداری تهران به هم‌راه جمعی از افراد خانواده‌اش از این سمت برکنار شد تا تکلیف ارقام میلیاردی گم شده در شهرداری تهران نیز مشخص شود. موضوع برنامه زیر یه خم این هفته همین خبر است و در ادامه به کشتی و فوتبال پرداخته‌ایم.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

«هزار فامیل از سازمان ورزش شهرداری تهران رخت بربست»

سردار «سیدمحمد حاج آقامیر» پس از شش سال ریاست بر سازمان ورزش شهرداری تهران به هم‌راه جمعی از افراد خانواده‌اش از این سمت برکنار شد.

آقامیر که طی شش سال ریاست بر سازمان عریض و طویل ورزش شهرداری تهران نزدیکان خود را در پست‌های کلیدی این سازمان منصوب و مشغول به ‌کار کرده بود، پس از ریخت و پاش‌های فراوان مالی از کار برکنار شد.

به گزارش سحام، وی که طی این مدت فرزندان، خواهر‌زاده‌ها، خواهر همسر و سایر بستگان نزدیک خود را به ‌کار گمارده بود و با حقوق و مزایای چشمگیر این سازمان را به‌ صورت الگاریشی اداره می‌کرد با حکمی از سوی «حجت‌الاسلام علی امرودی»، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران جای خود را به معاونش سپرد.

صدور کارت‌های شهروندی با ارزش بیش از میلیاردها تومان، پیش از انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۲ در حمایت از «محمدباقر قالیباف» شهردار تهران، عزل و نصب‌های پیاپی و خارج از عرف اداری در مدیریت‌ها و معاونت‌های این سازمان، به‌ کار گیری اقوام و آشنایان در پست‌های مهم، کارنامه‌ نادرست رییس دفتر پیشین وی در سازمان ورزش شهرداری تهران، خرید خودروی شش‌صد میلیون تومانی و … موجب حساسیت حراست شورای شهر تهران شد تا با تاخیر فراوان و پس از شش سال به تخلف‌های گسترده‌ این سازمان ورود کند.

aghaamir

گفته می‌شود «علیرضا دبیر»، عضو شورای شهر تهران که از حامیان اصلی آقامیر است و او نیز شماری از اقوام و دوستان نزدیک خود را در سازمان ورزش شهرداری تهران مشغول به‌ کار و حتا برای آنان پست‌های جدید تعریف کرده هم نتوانسته جلوی این تغییرات را بگیرد.

«سردار داود آذرنوش» نیز سه سال پیش در اعتراض به سیاست‌ها و ریخت و پاش‌های فراوان در سازمان ورزش شهرداری تهران، در حالی‌که معاونت ورزش آقایان این سازمان را بر عهده داشت طی استعفانامه‌ خود که هیچ‌گاه رسانه‌‌ای نشد از این سازمان کناره‌گیری کرد.

ریخت و پاش و حیف و میل اموال عمومی در حالی صورت می‌گرفت که برخی کارکنان قدیمی که پیش از حضور آقامیر در این سازمان حضور داشتند با طرح تعدیل نیرو مواجه و از کار برکنار یا در پست‌های متفرقه به کار گمارده می‌شدند.

هم‌چنین گفته می‌شود، تعاونی مسکن این سازمان که از کارکنان این سازمان مبالغ هنگفتی را برای ساخت مسکن گرفته تخلف‌های گسترده و پیچیده‌ای دارد و شماری از مدیران هم با همین مبالغ وارد عرصه زمین‌خواری شده‌اند.

رییس دفتر پیشین آقامیر که از اعضای سپاه پاسداران است و تخلف‌های مالی و بد‌رفتاری‌های متعدد اخلاقی در این سازمان داشته، بدون سر‌و‌صدا از کار برکنار شد که گفته می‌شود وی تهدید کرده بود چنان‌چه اعمال وی برملا شود، تخلف‌های گسترده‌ این سازمان را رسانه‌ای خواهد کرد.

این در حالی است که اکنون «محمد رضایی»، یکی از معاونان این سازمان با حکم سرپرستی، اداره سازمان ورزش شهرداری تهران را بر عهده دارد و هنوز مشخص نیست تیم قالیباف ـ دبیر، برای جایگزینی آقامیر کدام گزینه را معرفی خواهند کرد.

گفتنی است، «سردار مصطفی آجورلو» پیش از آقامیر مدیر ورزش شهرداری تهران بود که در زمان وی ورزش همگانی در تهران به‌ صورت تمیز‌تری اداره می‌شد.

«تصمیمات جدید برای سرخابی‌ها و پشیمانی وزارت ورزش از واگذاری»

معاون مالی و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان گفت: سال ٩۴، سال بسیار سختی برای گرفتن سهمیه المپیک و برگزاری اردوها و مسابقات مختلف است و امیدواریم با حمایت‌ها، بودجه ما دو برابر شود.

به گزارش مهر، «سیدمناف هاشمی» معاون مالی و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به دیدار ورزشکاران با آقای «خامنه‌ای»، ضمن بیان مطلب فوق گفت: ورزشکاران آسیایی، پارا‌آسیایی به هم‌راه مربیان، سرپرستان خود، مسوولان پنجاه فدراسیون، نواب رییس، نواب بانوان، مسوولین وزارت ورزش و سی و یک مدیرکل سطح استانی در این جلسه صمیمی حضور داشتند که از این عزیزان تقدیر شد و روحیه آنها بالا رفت. اقای خامنه‌ای نیز ضمن افتخار به حجاب بانوان در میادین بین‌المللی به مسایل فرهنگی تاکید کردند و هم‌چنین با توجه به الگو بودن ورزشکاران از آنها خواستند تا از این زمینه استفاده خوبی شود.

وی با اشاره به برنامه‌های این وزارت‌خانه در زمینه پرداخت پاداش قهرمانان و مسایل مالی بیان کرد: در بحث تقدیر از قهرمانان در شش ماه اول سال پاداش معوقه ورزشکاران که از سال‌های ٩٠، ٩١و ٩٢باقی مانده بود با تدبیر ریاست‌جمهوری به آنها پرداخت شد. این پرداخت قبل از بازی‌های آسیایی و پارا‌آسیایی روحیه خوبی به ورزشکاران داد، هر چند این عزیزان ثابت کردند که به دنبال مسایل مالی و انگیزشی نیستند.

manaf

 

 

وی ادامه داد: از بودجه‌های جاری وزارت ورزش و جوانان حدود نیمی از آنها برای فدراسیون‌های ورزشی در نظر گرفته می‌شود. در سال ٩٣ رشد ٣۵ درصدی داشتیم و علت آن نیز روی‌دادهای مهم و مسابقات جهانی و آسیایی بود.

هاشمی در ادامه افزود: سال ٩۴ هم سال بسیار سختی برای ورزش کشور از نظر گرفتن سهمیه و برگزاری اردوها و مسابقات مختلف است. بودجه وزارت ورزش و جوانان رشد حدود ۴٩ درصد داشته است و در برخی ردیف‌های ما نیز اتفاقات خوبی افتاده که اگر تبدیل به قانون شود، اعتبارات ما در سال ٩۴ حدود دو برابر خواهد شد.

هاشمی با اشاره به این‌که روز چهارشنبه هفته پیش با «محمدحسین نژادفلاح» جلسه‌ای داشته، در مورد این‌که با فروش سهام باشگاه پرسپولیس وضعیت این مدیر چه می‌شود؟، تاکید کرد: خود ایشان می‌داند چه کاری را انجام دهد. قطعن ایشان می‌ماند و در پرسپولیس هم موفق خواهد بود.

وی که مهمان حضوری برنامه ورزش و مردم بود، در مورد این‌که برخی معتقد هستند وزارت ورزش و جوانان چندان خواهان واگذاری و فروش سهام استقلال و پرسپولیس نیست، خاطر نشان کرد: واقعن این‌گونه نیست. شخص وزیر و مسوولان وزارت‌خانه خواهان عملی شدن هر چه زودتر این موضوع هستند. همه علاقه‌مندان این اتفاقن به صورت قانونی و با هماهنگی وزارت داری به بهترین شکل پیش برود.

معاون مالی و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان اضافه کرد: قیمت پایه و زمان مزایده هم مشخص شده اما وقتی خریداری وجود ندارد، طبیعتن امکان فروش وجود نداشت ولی این واگذاری و مزایده تکرار می‌شود. البته قرار است در مورد قیمت فروش سهام باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس تصمیمات جدیدی اخذ شود و امیدوارم پس از این تصمیم‌گیری، سهام این دو باشگاه پیش از پایان سال و یا در ماه‌های آغازین سال ٩۴ به فروش برود.

وی در مورد این‌که بخشی از مبلغ فروش سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به وزارت ورزش می‌رسد، این‌گونه اظهار‌نظر کرد: طبق قوانین موجود این بودجه در ۴ موضوع که ٣ مساله غیر‌ورزشی و یک مساله دیگر اماکن ورزشی است، صرف خواهد شد. امیدوارم با بودجه‌ای که به وزارت ورزش می‌رسد، بتوانیم برخی از پروژه‌های مهم سراسر کشور را تکمیل کنیم.

هاشمی در پایان گفت: همیشه بودجه در نظر گرفته برای ورزش کم است اما تلاش می‌کنیم در برنامه ششم، خود را قوی‌تر نشان دهیم تا در آینده بتوانیم هم بودجه بیشتری کسب کرده و هم در وزارت ورزش و جوانان و خصوصن جای‌گاه بهتری در برنامه ششم داشته باشد. ضمن این‌که از نمایندگان مجلس به خاطر بودجه خوبی که برای فصل آینده در نظر گرفته، تشکر کنیم.

«فکر نمی‌کردم ایران را این‌گونه ببریم»

سرمربی ایرانی تیم‌ملی کشتی فرنگی آذربایجان با بیان این‌که غیبت چهره‌های نامدار لطمه بزرگی به ایران در جام‌جهانی وارد کرد، گفت: فکر نمی‌کردم بتوانیم با چنین نتیجه‌ای مقابل ایران به برتری برسیم.

سرمربی تیم‌ملی کشتی فرنگی آذربایجان پس از پیروزی این تیم مقابل ایران در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ما سال گذشته با نتایج بسیار بدی مقابل ایران کشتی را واگذار کردیم. از همان موقع برنامه‌ریزی کردیم تا برای امسال با تیم بهتری راهی مسابقات شویم و بر همین اساس نیز برنامه‌ریزی بسیار خوبی داشتیم. برای موفقیت در این رقابت‌ها سه ماه در اردو بودیم و تیم‌های هم‌گروهمان را نیز کاملن آنالیز کردیم.

وی افزود: به هیچ‌وجه توقع چنین بردی مقابل ایران را نداشتم و فکر می‌کردم در نهایت ۴ بر ۴ شویم. این پیروزی را مدیون تلاش کشتی گیرانمان و حمایت‌های خوب از این تیم می‌دانم.

«جمشید خیرآبادی» درباره غیبت چهره‌های نامدار کشتی فرنگی ایران در این رقابت‌ها خاطر نشان کرد: شکی نیست که حضور کشتی گیران بزرگی چون «سوریان» و «نوروزی» باعث می‌شد ایران نتیجه بسیار بهتری کسب کند و بودن آنها کار ما را با مشکل مواجه می‌کرد. مطمئنن غیبت آنها لطمه بزرگی به تیم ایران وارد کرد.

khairabadi

سرمربی ایرانی تیم‌ملی کشتی فرنگی آذربایجان درباره احساس خود از این پیروزی گفت: حس خوبی دارم اما شادی عمیق و قلبی ندارم. این کار حرفه من است و من یک مربی حرفه‌ای هستم. بالاخره مسابقات برد و باخت دارد اما ما با برنامه کار کردیم و خدا کمک کرد بتوانیم ایران را با قاطعیت شکست دهیم.

وی درباره ترکیب جوان تیم ایران در این رقابت‌ها گفت: کشتی ایران باید بیش از این‌ها به جوانان اهمیت دهد تا پشتوانه‌های خوبی برای تیم‌ملی درست شود. متاسفانه در ایران کمتر به جوانان فرصت می‌دهند. ما در همین مسابقات در اوزان ۵٩، ٨۵ و ٩٨ به جوانان فرصت دادیم و از باخت آنها نمی‌ترسیم.

جوانان کشتی‌گیر ایران باید در مسابقات بیشتری حضور یابند تا صاحب تجربه شوند.

خیرآبادی خاطرنشان کرد: واقعیت این است که با همه این اوصاف بیشه کشتی ایران هیچ‌گاه خالی از شیر نخواهد شد. تیم کشتی فرنگی ایران برای نخستین بار توانست قهرمان جهان شود که این کار بسیار بزرگی است. امیدوارم در رقابت‌های آینده ایران موفق شود.

«تیرگی روابط وزیر ورزش و علی کفاشیان»

طبق شنیده‌ها همه این مشکلات از آخرین انتخاب رییس فدراسیون فوتبال نشات می‌گیرد. یک منبع آگاه در این مورد به عصر ایران می‌گوید: رییس فدراسیون فوتبال با انتخاب «محمود اسلامیان» عملن وزارت ورزش را دور زده است فدراسیون فوتبال پیش از این فقط یک مسیر به سمت دولت داشت و آن وزیر به حساب می‌آمد، اما حالا «علی کفاشیان» ارتباط مستقیمی با دولت دارد و این امتیاز بزرگی برایش به حساب می‌آید.

عصر ایران نزدیک به ٣ روز قبل نشست مشترک روسای فدراسیون ها، وزیر ورزش و معاونان برگزار شد. نشستی که برای تخصیص بودجه سال ٩۴ در نظر گرفته شده بود. نشستی که همه فدراسیون‌ها باید در آن حضور داشته باشند تا بتوانند از بودجه خود در سال جدید دفاع کنند و در صورت لازم مبلغ آن را بالا ببرند. این نشست یک غایب بزرگ داشت؛ رییس فدراسیون فوتبال.

علی کفاشیان در شرایطی به این جلسه نیامده بود که شنیده می‌شود برای حضور در این جلسه دعوت هم نشده بود. روابط او و وزیر ورزش به سرعت به تیرگی رسیده است. اتفاقی که پس از تغییرات در فدراسیون فوتبال رخ داده است. اما چطور این اتفاق افتاده است؟ مگر رییس فدراسیون فوتبال تغییرات را به خاطر وزیر انجام نداد؟ مگر این تغییرات نبود که سبب کمک وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال شد؟

kafashian

وزیر ورزش و وزارت‌خانه از روزهای اول به تغییرات در فدراسیون فوتبال اصرار داشتند و وزیر حتا در مصاحبه‌هایی به هماهنگ بودن تغییرات اشاره کرد. تغییراتی که در کل بدنه فدراسیون بود و به نظر می‌رسید که فدراسیون و وزارت ورزش را به نهایت هماهنگی برساند. اما پایان تغییرات با تیرگی روابط فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش هم‌راه شد.

طبق شنیده‌ها همه این مشکلات از آخرین انتخاب رییس فدراسیون فوتبال نشات می‌گیرد. یک منبع آگاه در این مورد به عصر ایران می گوید: رییس فدراسیون فوتبال با انتخاب محمود اسلامیان عملن وزارت ورزش را دور زده است .

نایب‌رییس دوم فدراسیون فوتبال که پدر معنوی ورزش اصفهان است و روابط بسیار خوبی با «اسحاق جهانگیری» دارد ظاهرن انتخاب خوبی برای وزیر نبوده است : فدراسیون فوتبال پیش از این فقط یک مسیر به سمت دولت داشت و آن وزیر به حساب می‌آمد اما حالا کفاشیان ارتباط مستقیمی با دولت دارد و این امتیاز بزرگی برایش به حساب می‌آید.

حالا رابطه وزیر و فدراسیون فوتبال مانند قبل از جام ملت‌ها بسیار تیره شده. منابع نزدیک به فدراسیون و وزارت ورزش همگی انتخاب اسلامیان را دلیل اصلی می‌دانند، اما شاید دلایل دیگری هم وجود داشته باشد. دلایلی که کسی از آنها خبر ندارد اما به هر حال و با اشاره به جلسه آخر فدراسیون‌ها و وزیر ورزش می‌توان مطمئن بود که دوباره فاصله وزیر ورزش و رییس فدراسیون زیاد شده است.

«داستان ابهام‌برانگیز در یک آگهی، راز شماره ۴٢ مزایده پرسپولیس»

آگهی مزایده پرسپولیس این روزها سوژه اصلی فوتبال در آخرین ماه سال ٩٣ هنوز پر از ابهام است و البته در این گزارش به مسایلی پرداختیم که کمتر مورد توجه بوده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، پس از این‌که خریداران بنا‌بر دلایلی تصمیم گرفتند پاکت‌های پیشنهادی خود را به سازمان خصوصی‌سازی تحویل ندهند و وقتی برای مدتی دیگر این مزایده تمدید و مقرر شد در برخی شرایط فروش تغییراتی به وجود بیاید تصمیم گرفتیم در نوع آگهی مزایده  پرسپولیس دقیق‌تر شویم.

در آگهی مزایده شماره ثبت شده در طبقه‌بندی فعالیت‌های شرکت‌ها شماره (١۴۴۴٢) درج شده است، این در حالی است که تحقیقات ما بر اساس طبقات فعالیت در ثبت شرکت‌ها، این طبقه به هیچ عنوان به ورزش مرتبط نیست، حال چگونه خریدار یا خریداران می‌بایستی با خرید شرکت ثبت شده با شماره فوق فعالیت ورزشی انجام دهند از ابهاماتی است که بر این مزایده وارد است.

2

طبق اطلاع ما در طبقه 41 از طبقات ثبت شرکت‌ها، فعالیت‌های ورزشی و فرهنگی لحاظ شده، اما در آگهی شماره  42 حرفی از ورزش نیست و این همان نکته ابهام برانگیز آگهی مزایده پرسپولیس است، شاید خریدار یا خریداران قصد فعالیت ورزشی ندارند یا این‌که آگهی درج شده نیاز به تغییر دارد.

در واقع  ثبت باشگاه پرسپولیس که شامل فعالیت‌های اقتصادی و تجاری مربوط به طبقات (٣۵،۴١،۴٢،۴٣،۴۴،۴۵) با شماره (١۴۴۴۴۴) می‌باشد که در تاریخ ١٣٨۶/٠٨/٠٢ بوده است و در آگهی  مزایده درج شماره (١۴۴۴۴٢) اعلام شده لذا شاید این اشتباه باعث شد که برخی پاکت‌ها در میان راه به کشوی صاحبانشان بازگشت.

ثبت شماره (١۴۴۴۴٢) مربوط به طبقات ٣۶ الی ۴٠ می‌باشد که ارتباطی به ورزش ندارد و مربوط به دیگر فعالیت‌های اقتصادی است.

«جزییات شکایت از فدراسیون تیر‌و‌کمان»

مانع قضایی که مسوولان وزارت ورزش دلیل برگزار نشدن انتخابات فدراسیون تیر‌و‌کمان می‌دانند در حقیقت حکم دیوان عدالت اداری بوده است که بر اساس آن کلیه امور اجرایی فدراسیون زیر نظر «شجاعی» غیر‌قانونی است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مسوولان وزارت ورزش اخیرن دلیل برگزار نشدن مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی با کمان را شکایتی قضایی دانستند که تا زمان حل نشدن آن امکان برگزاری مجمع انتخاباتی وجود ندارد. اما جریان مشکل قضایی مربوطه چیست؟

طبق پیگیری‌های ما مشکل اصلی فدراسیون تیر‌و‌کمان حکم دیوان عدالت اداری بر اساس شکایت «کریم صفایی» رییس سابق فدراسیون بوده است که در تاریخ ٣١ شهریور ١٣٩٣ صادر شده است.

بر اساس این حکم به استناد مواد ٣۴ و ٣۵ تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری، دستور موقت برای توقیف عملیات اجرایی موضوع خواسته نسبت به شاکی (کریم صفایی) تا تعیین تکلیف قطعی شکایت صادر شد.

tirokaman

اما خواسته شاکی چه بوده است؟  دستور موقت جهت تشکیل مجمع انتخاباتی با توجه به نامه فدراسیون جهانی و ابطال مجمع انتخاباتی مورخ ١٣٩٢/٢١/٢ و صدور دستور موقت مبنی بر توقیف عملیات اجرایی تا تعیین تکلیف قطعی شکایت.

به این ترتیب با توجه به این‌که تکلیف قطعی شکایت هنوز مشخص نشده است، تمامی اقدامات اجرایی شجاعی غیر‌قانونی به حساب می‌آید و حتا مجمع سالیانه فدراسیون که روز دوشنبه ٢٧ بهمن در هتل ورزش برگزار شد، غیر‌قانونی بوده است.

«وزیر ورزش چهارستون بدن مافیای داوری را لرزاند»

حرف‌های جدید وزیر ورزش در جریان سفرش به استان البرز یک هشدار جدی به مافیای داوری فوتبال ایران بود.

به گزارش رادنیوز، پیش از این وقتی اشتباهات داوری در لیگ‌برتر فوتبال ایران شبیه یک سریال شد و برخی تیم‌های لیگ‌برتری مدعی شدند یک باند مافیایی پشت این اشتباهات است، خبر رسید وزیر ورزش و جوانان به گروهی از افراد مورد اعتماد خود ماموریت داده اشتباهات داوری هفته‌های اخیر لیگ‌برتر که اغلب به نفع یک تیم خاص و به ضرر رقبای این تیم بوده را بررسی کنند و نتیجه را به او اطلاع بدهند.

godarzi

ابتدا خیلی‌ها این خبر را فقط یک شایعه دانستند و گفتند مگر وزیر ورزش و جوانان بی‌کار است که داوری‌های لیگ‌برتر را پیگیری کند اما دیروز وزیر ورزش و جوانان در جریان سفر خود به استان البرز در جمع خبرنگاران گفت: یک گروه کارشناسی در حال بررسی اشتباهات هفته‌های اخیر داوری لیگ‌برتر هستند و فقط خدا کند گزارش تبانی داوری که به من رسیده مثبت نباشد و این گروه در نتایج بررسی خود بگویند این اشتباهات غیر‌عمدی بوده چون در غیر این‌صورت به شدت با تبانی در داوری فوتبال برخورد می‌کنم.

با توجه به سابقه آقای «درخشان» وزیر در مبارزه با فساد فوتبال، مافیای داوری به وحشت افتاده است چون همه می‌دانند وزیر در ریشه‌کن کردن تخلفات شوخی ندارد.

«چرخش ١٨٠ درجه‌ای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال»

کمیته انضباطی پس از بررسی محتویات پروند «جاسم کرار» بازیکن تیم استقلال تهران، در خصوص درخواست تجدید‌نظر‌خواهی ویژه، رای خود را صادر کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از فدراسیون فوتبال، رای کمیته انضباطی فدراسیون در خصوص درخواست تجدید‌نظر‌خواهی ویژه جاسم کرار، بازیکن تیم استقلال تهران به دادنامه شماره ٧٢٩ تاریخ ٢۵ بهمن ٩٣ که به دلیل تخلف نام‌برده در دیدار مورخ ١۵ بهمن ٩٣ مقابل سایپای البرز از سری مسابقات هفته نوزدهم لیگ‌برتر صادره شده، به شرح زیر است:

در خصوص اعتراض ویژه باشگاه ورزشی استقلال تهران به رای شماره ٧٢۶ مورخ ٢۵ بهمن ٩٣ راجع به محرومیت جاسم کرار، با توجه به این‌که مراتب نیاز به بررسی قانون می‌باشد. کمیته انضباطی مستندن به بند ٢ ماده ٣٢ آیین‌نامه انضباطی اجرای دادنامه مذکور را فعلن تعلیق کرده و بازیکن مذکور تا صدور رای جدید مجاز به هم‌راهی باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال می‌باشد.

مطالب مرتبط

درخشان: با یک برد و تغییرات با اخراج دکتر تیم از بحران خارج شدیم

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

TAGS: , , , , , , 

۱ Comment


  1. احسان سلیمانزاده
    1

    سلام بنده کارشناس مسئول اداره بازرسی سازمان ورزش شهرداری تهران بوده ام ولی به دلیل تذکرات در خصوص ریخت و پاشهای آقای فراهانی ریاست بازرسی که متاسفانه آزاده نیز هستند بنده را ازکار بی کا کردهو با عنایت بهبیماری سرطان کبد همسرم یکسال است کهبنده حقوق نگرفته و همسرم را ازدست دادم وحاضرم برای اثبات تمام حرفهام هرجا که باشدبروم