Saturday, 18 July 2015
16 October 2021
خبرهای ورزشی

«مسی: بدنم دیگر کشش قبل را ندارد»

2015 February 21

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

مسی: بدنم دیگر کشش قبل را ندارد

ستاره آرژانتینی بارسلونا اعتراف کرد که از نظر قدرت بدنی دیگر توانایی‌های پیشین خود را ندارد و اکنون بیش از ابتدای دوران بازیگری‌اش نیاز به استراحت دارد.

«لیونل مسی» در مراسم افتتاح شعبه جدید فروشگاه تولید لوازم ورزشی آدیداس در بارسلونا که جمعیت قابل‌توجهی از شهروندان و خبرنگاران را به سمت این فروشگاه روانه کرد، گفت که بارسلونا در سال جدید میلادی و پس از شکست غیر‌منتظره‌اش در خانه رئال سوسیه‌داد پیشرفت قابل‌توجهی کرده است.

به گزارش تسنیم، مسی اظهار داشت: آن شکست برابر سوسیه‌داد نگرش ما را تغییر داد و حالا تیم انگیزه بیشتری پیدا کرده است. در چند بازی اخیرمان، ما با انگیزه ظاهر شدیم و حریفان خود را درست از لحظه شروع بازی تحت فشار قرار دادیم. بازیکنان واقعن می‌خواستند وجهه‌ بدی را که برای تیم در خانه سوسیه‌داد ساخته شده بود، تغییر دهند و شما حالا واقعن می‌توانید تفاوت را احساس کنید.

مسی درباره شیوه بازی بارسلونا گفت: فکر می‌کنم که ما دو شیوه متغیر داریم. ما دو سبک بازی داریم و می‌توانیم به اقتضای شرایط هر کدام از آنها را که بهتر باشد، انتخاب کنیم. یکی از آنها بازی مستقیم و دیگری بازی مبتنی بر پاسکاری است. با سرعتی که ما در خط حمله خود داریم، می‌توانیم یک بازی مبتنی بر ضدحمله ارایه کرده یا این‌که به شیوه معمول خود بازی کنیم. البته فلسفه بازی بارسا که ارایه بازی‌هایی مبتنی بر پاسکاری با صبر و حوصله است، از بین نرفته است.

mesi

فوق‌ستاره بارسا درباره عادات زندگی سالم خود عنوان کرد: من اکنون ٢٧ ساله‌ام و دیگر مانند زمانی‌که سن و سالم کمتر بود، نیستم. ما در حال رشد و پا به سن گذاشتن هستیم. پیش از این من می‌توانستم تقریبن هر کاری انجام دهم و ذره‌ای به بدنم فشار نمی‌آمد، اما اکنون باید مطمئن شوم که می‌توانم مدتی استراحت کنم و مراقب رژیم غذایی‌ام باشم.

کاپیتان تیم‌ملی آرژانتین درباره اهداف این فصل بارسا تصریح کرد: ما می‌خواهیم تمام رقابت‌هایی را که در آنها حضور داریم، ببریم. گاهی اوقات این کار امکان‌پذیر است و گاهی اوقات نیست، اما امسال ما می‌خواهیم این کار را انجام دهیم. ما می‌خواهیم جام‌ها را ببریم و از بازی‌مان لذت ببریم. من به شخصه می‌خواهم به کاری که در حال انجامش هستیم ادامه دهم و به هر طریق ممکن به بارسا کمک کنم که به پیشرفت خود ادامه دهد.

مسی در مورد روی‌کرد محتاطانه‌تر بارسلونا در این فصل خاطرنشان کرد: شما واقعن می‌توانید تفاوت را در بازی بارسلونا از زمان دیدار با رئال سوسیه‌داد احساس کنید اما هنوز هیچ چیز نبرده‌ایم. ما می‌خواهیم پویایی مثبتی را که در تیم ایجاد شده، حفظ کنیم و به بازی در سطح فعلی ادامه دهیم. من اکنون از وضعیتی که بارسلونا دارد، خوشحالم و امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد.

مسی درباره بازی بعدی تیمش که در خانه مالاگا خواهد بود، گفت: باید به حرکت در مسیری که تاکنون در آن بوده‌ایم، ادامه دهیم و مثل همیشه ببریم. نگاه ما به این بازی مانند بازی‌های قبلی است و هدف‌مان کسب هر سه امتیاز بازی است.

نشست خبری قلعه‌نویی پنج دقیقه طول کشید

نشست خبری سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران بعد از بازی این تیم با گسترش فولاد حاشیه‌هایی داشت، نشستی که فقط پنج دقیقه طول کشید.

به گزارش مهر، «امیر قلعه‌نویی» عصر جمعه پس از تساوی تیمش برابر گسترش فولاد در جمع خبرنگاران حاضر شد و در حالی‌که فقط چند دقیقه از آغاز نشست سپری می‌شد سوال یکی از خبرنگاران فضای نشست را متشنج کرد و باعث شد خبرنگاران تبریزی سالن کنفرانس را ترک کنند.

ghalenoi

یکی از خبرنگاران درباره دلیل و چرایی عمر و عاص خواندن یکی از خبرنگاران تبریزی توسط قلعه‌نویی سوال کرد که سرمربی استقلال با بیان این‌که بنده به این سوال‌ها پاسخ نمی‌‌دهم، گفت: به ما گفته‌اند که به سوالات حاشیه‌ای پاسخ ندهید.

خبرنگاران تبریزی بلافاصله در واکنش به این جواب قلعه‌نویی از سالن کنفرانس بیرون رفتند و این مصاحبه را نیمه‌تمام گذاشتند.

حاشیه جام‌جهانی کشتی فرنگی ٢٠١۵

مربیان تیم‌های حاضر در دیدار رده‌بندی جام‌جهانی کشتی فرنگی با هم درگیر شدند.

به گزارش تسنیم، در دیدار رده‌بندی جام‌جهانی کشتی فرنگی بین تیم‌های ایران و ترکیه، «لالوویچ» رییس اتحادیه جهانی کشتی مانند روز گذشته در سالن حضور داشت. حضور لالوویچ باعث شد تا هواداران ایران برای دقایقی و به شدت رییس اتحادیه جهانی فوتبال را تشویق کنند.

تماشاگران حاضر در سالن ١٢ هزار نفری آزادی «علیرضا حیدری» قهرمان پیشین کشتی ایران را به شدت مورد تشویق قرار دادند.

در حاشیه برگزاری کشتی وزن ٩٨ کیلوگرم و در شرایطی که کشتی‌گیر ترکیه‌ای دچار ضربه شده بود اعضای کادر‌فنی ترکیه و مسوولان برگزاری مسابقات (تیم پزشکی) پیش آمدند که این درگیری با دخالت «حسن بابک» مدیر تیم‌های ملی تشدید شد، البته این درگیری پس از چند لحظه به اتمام رسید.

koshti

تماشاگران ایرانی پس از کسب مقام سومی ایران در مسابقات جام‌جهانی به صورت یک‌پارچه شاگردان پازاج را تشویق کردند.

حدود 6 هزار تماشاگر در سالن ١٢ هزار نفری آزادی حضور دارند و استقبال خوبی از این مسابقات به‌ عمل آوردند.

«رضا یزدانی» قهرمان پیشین تیم کشتی آزاد ایران یکی دیگر از میهمانان ویژه مسابقات امروز بود.

٣ کشتی‌گیر ایران به نام‌های حاجی‌پور، اخلاقی و مهدی‌زاده بعد از کشتی‌های‌شان تست دوپینگ دادند.

در پایان این مسابقات تیم ایران به عنوان مقام سومی دست یافت و آذربایجان، روسیه به ترتیب عناوین اول و دوم را کسب کردند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,