Saturday, 18 July 2015
15 October 2021
خبرهای ورزشی

«زور رای مردم به وزارت ورزش چربید، کی‌روش تا جام‌جهانی می‌ماند»

2015 February 23

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

زور رای مردم به وزارت ورزش چربید، کی‌روش تا جام‌جهانی می‌ماند

رییس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: هفته بعد «کارلوس کی‌روش» به تهران باز می‌گردد تا تیم‌ملی را برای اردوی ملی سوئد مهیا سازد.

به گزارش مهر، «علی کفاشیان» در مورد شایعه حمایت فدراسیون فوتبال از فرد خاصی در انتخابات هیات فوتبال تهران گفت: هیچ حمایتی در کار نیست من به عنوان رییس مجمع اعلام می‌کنم که هر شخصی رای بیاورد از نظر ما رییس است و از سوی دیگر برای ما هیچ فرقی ندارد چه کسی برنده انتخابات باشد در هر صورت این فرد مورد تایید فدراسیون فوتبال خواهد بود.

رییس فدراسیون فوتبال در مورد بازگشت سرمربی تیم‌ملی فوتبال اظهار داشت: کی‌روش احتمالن تا هفته دیگر به ایران می‌آید و برخلاف آن‌چه گفته می‌شود که قرار است در سوئد از تیم‌ملی خداحافظی کند، باید عنوان کنم قرارداد او تا پایان جام‌جهانی ٢٠١٨ روسیه است.

kirosh

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسید پس آن صحبتی که گفته می‌شد قرارداد کی‌روش مرحله به مرحله تمدید می‌شود چه می‌شود؟ گفت: قرارداد ما از اول تا پایان جام‌جهانی ٢٠١٨ بود اما توافق کردیم مرحله به مرحله آن را تمدید کنیم. پس از جام ملت‌ها او را حفظ کردیم و حالا قصد داریم امکاناتی را فراهم سازیم تا نظر کی‌روش هم تامین شود.

وی در پایان به موضوع واریز پول از سوی صدا‌و‌سیما به فدراسیون اشاره کرد و گفت: همان‌طور که آقای «تاج» گفته است این مشکل طی روزهای آینده حل می‌شود، چرا که وزیر ورزش و ریاست صدا‌و‌سیما صحبت‌های خوبی را با یک‌دیگر داشته‌اند و من فکر کنم تا قبل از پایان سال این پول به حساب فدراسیون فوتبال واریز شود.

باشگاه استقلال مشتری نداشته اما پرسپولیس دو مشتری دارد

وزیر ورزش و جوانان گفت: برای خرید باشگاه استقلال کسی جلو نیامده اما برای خرید باشگاه پرسپولیس یکی دو مشتری وجود داشته است.

«محمود گودرزی» در گفت‌وگو با فارس، در خصوص آخرین وضعیت خصوصی شدن دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: ما هم مثل هواداران نگران وضعیت استقلال و پرسپولیس هستیم اما وقتی مشتری برای خرید این دو باشگاه نمی‌آید ما چه کار کنیم؟!

godarzi

وی با خطاب قرار دادن خبرنگار خبرگزاری فارس ادامه داد: اگر شما مشتری داری به ما معرفی کن تا ما همین فردا پرسپولیس و استقلال را واگذار کنیم!

وزیر ورزش و جوانان در ادامه تصریح کرد: به دنبال این هستیم تا هر چه زودتر تکلیف دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مشخص شود، هر چند که برای خرید باشگاه استقلال تا به حال هیچ مشتری پا پیش نگذاشته اما برای پرسپولیس یکی دو مشتری برای مذاکره جلو آمدند، اما ما به دنبال این هستیم تا استقلال و پرسپولیس را به متقاضیان واجدالشرایط واگذار کنیم تا این دو باشگاه از این وضعیت خلاص شوند.

موضوع رضازاده به شورای مرکزی حل اختلاف ارجاع شده است

رییس سازمان بازرسی از ارسال نظر سازمان متبوع خود در مورد دو‌شغله بودن رضازاده به شورای مرکزی حل اختلاف خبر داد.

rezazadeh

به گزارش ایسنا و پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، «ناصر سراج» رییس سازمان بازرسی کل کشور در پاسخ به این پرسش که چرا هنوز نتیجه مشخصی از این گزارش به دست نیامده و طرفین (وزارت ورزش و شورای شهر) بر مواضع قبلی خود اصرار می‌کنند، اظهار کرد: سازمان بازرسی کل کشور نظر خود را به صورت کتبی ارایه کرده، اما این گزارش‌ها به طور کلی محرمانه محسوب می‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا این محرمانه بودن و عدم اطلاع‌رسانی گزارش‌ها باعث تداوم ابهامات در این زمینه نخواهد شد، ابراز کرد: ما نظر قطعی خود را قبلن به صورت مکتوب ارایه کرده‌ایم و آنها باید تصمیم بگیرند. مطمئن باشید که نظر ما قطعی می‌شود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,