Saturday, 18 July 2015
21 October 2021
خبرهای ورزشی

«با شکایت قلعه‌نویی عادل فردوسی‌پور به دادسرا احضار شد»

2015 February 24

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

با شکایت قلعه‌نویی عادل فردوسی‌پور به دادسرا احضار شد

مجری و تهیه‌کننده برنامه ٩٠ به دلیل شکایت «امیر قلعه‌نویی» به دادسرا احضار شد.

پس از اختلافاتی که میان امیر قلعه‌نویی و «عادل فردوسی‌پور» به وجود آمد سرمربی تیم استقلال از وی شکایت کرد تا جایی‌که حالا مجری و تهیه کننده برنامه ٩٠ به دادسرا احضار شده است.

به گزارش فارس، قلعه‌نویی به دلیل موارد پخش شده در برنامه ٩٠ در چند وقت گذشته از فردوسی‌پور شکایت کرده، پس از پیگیری پرونده باعث شده تا دادسرا تهیه کننده سرشناس این برنامه را احضار کند.

frdaosipor

بازپرس پرونده (احضار به غیر عدم حضور) را برای فردوسی‌پور در نظر گرفته و بدین معنی است که تا سه روز آینده وی خود را به دادگاه معرفی نکند حکم جلب او صادر و تحت پیگیرد قانونی قرار خواهد گرفت.

امیر قلعه‌نویی چندی پیش با پیگیری شکایت از «حسین کعبی» وی را به دادسرای فرهنگ و رسانه معرفی کرد.

ملاقات خادم با قطبی در دبی و دوباره تکذیب

ملاقات قطبی و خادم در دبی، این خبری بود که بسیاری از منابع موثق در این چند روز درباره‌اش سخن می‌گویند اما معاون وزیر می‌گوید قطبی را ندیده است.

به گزارش خبرآنلاین، سفر «امیر‌رضا خادم» به دبی در روزهایی که بحث انتخاب سرمربی برای پرسپولیس داغ است، حساسیت برانگیز شد. درست در روزهایی که «برانکو ایوانکوویچ» گفته دیگر تمایلی به حضور در تهران ندارد و از سر کار گذاشته شدن توسط پرسپولیسی‌ها خسته شده و به طور ضمنی پیغام داده که دیگر برای این فصل به پرسپولیس نمی‌آید، امیررضا خادم معاون وزیر در امور دو باشگاه استقلال و پرسپولیس سفری مخفیانه به دبی داشته است. سفری که حساسیت برانگیز شده. بسیاری از کسانی‌که اتفاقات پرسپولیس را دنبال می‌کنند این سفر را برای دیدار با قطبی عنوان کرده‌اند. دیدار با قطبی در منزلش در دبی. جایی که افشین چند هفته‌ای است به انتظار پرسپولیسی‌ها نشسته.

khadem

امیررضا خادم اما می‌گوید دیداری با قطبی نداشته. او در این‌باره به خبرآنلاین می‌گوید: البته من در دبی بودم اما این سفر شخصی بود. هیچ دیداری با قطبی نداشتم چون در مسایل داخلی این باشگاه یا باشگاه استقلال دخالت مستقیم نمی‌کنیم.

این هم یکی دیگر از خبرهایی در فوتبال ایران است که بعد از انتشار تکذیب می‌شود، اگر چه بسیاری از این خبرهای تکذیب شده خیلی زود صحت‌شان اثبات می‌شود. باید دید این‌بار و این خبر به همان شکلی است که امیر خادم می‌گوید یا به شکلی که افراد مطلع نزدیک به پرسپولیس اعتقاد دارند.

با این وجود و هم‌زمان با سفر خادم به دبی و برگشت او و در آستانه بازی پرسپولیس و لخویا به نظر می‌رسد احتمال بازگشت قطبی به تهران هم کم‌رنگ‌تر از قبل شده و پرسپولیس بعد از بازی با لخویا با گزینه‌های جدیدی رو‌به‌رو می‌شود!

بازگشت اسپانسر پیشین باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس با اسپانسر پیشین این باشگاه که در زمان مدیریت «حمید‌رضا سیاسی» قطع هم‌کاری کرده بود، مجددن هم‌کاری‌هایش را از سر می‌گیرد.

به گزارش مشرق، شرکت «بهنام پیشرو کیش» در ابتدای این فصل به عنوان اسپانسر باشگاه پرسپولیس کارش را آغاز کرد و حتا مبالغی را به این باشگاه پرداخت، ولی اختلافات حمیدرضا سیاسی رییس هیات‌مدیره و مدیر‌عامل پیشین باشگاه با این اسپانسر در نهایت باعث شد تا قرارداد سرخ‌پوشان با این شرکت فسخ شود.

pishraokish

حالا با گذشت چند ماه و در شرایطی که سیاسی در بازداشت به سر می‌برد، «محمد‌حسین نژاد‌فلاح» قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس مذاکراتی را با اسپانسر پیشین این باشگاه انجام داده و به توافقاتی هم رسیده است. این موضوعی است که «محمود خوردبین» سرپرست سرخ‌پوشان امروز به خبرنگارانی که مقابل درب باشگاه پرسپولیس حضور داشتند داد و گفت: با شرکت بهنام پیشرو توافق کرده‌ایم و این شرکت اسپانسر ما خواهد بود.

این در حالی است که باشگاه پرسپولیس با مشکلات شدید مالی دست و پنجه نرم می‌کند. بازیکنان این تیم هم به صورت غیر‌رسمی تهدید کرده‌اند که در صورت پرداخت نشدن مطالباتشان بعد از بازی با لخویای قطر در لیگ قهرمانان آسیا، در تمرینات حضور نخواهند یافت.

البته «عبداله تفرشی» معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس بدون تکذیب و تایید این مطلب، به خبرنگار مهر گفت: هنوز چیزی مشخص نیست. بررسی‌هایی انجام می‌شود. فقط می‌توانم بگویم تا فردا صبر کنید.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , 

۱ Comment


  1. فرهاد
    1

    آقای خادم بهتره بره دنبال کشتی فوتبال از اینیکه هست خرابتر نکنه.