Saturday, 18 July 2015
27 September 2020

«اطلاعیه درخواست هاله نور»

2010 March 17

ازآن‌جای‌که تاریخ مصرف هاله نور فعلی آقای احمدی‌نژاد بزودی به پایان می‌رسد و لازم آمده است برای تداوم حضور شکوه‌مند هاله نور ایشان و تامین انرژی مورد نیاز آن چاره‌ای اندیشیده شود،  دولت مهرورزی مبادرت به برگزاری مناقصه بین‌المللی با شرایط زیر می‌نماید :

منبع تغذیه و هاله  پیشنهادی می‌باید قادر باشد بطور مداوم تا پایان دوره ریاست جمهوری ایشان نوری خیره‌کننده حداقل بقدرت 63 وات پیرامون و بالای سر آقای احمدی‌نژاد ایجاد نماید، بنحوی که خیره‌کننده بودن آن به تایید مراجع تقلید برسد‌.

منابع تامین انرژی هاله نور چنان‌چه از انواع تجدید‌پذیر و سازگار با محیط زیست، نظیر توربین‌های بادی و سلول‌های خورشیدی باشند از الویت  ویژه برخوردار می‌باشند. (‌برای ژست‌های آینده و بهره‌برداری از آن در هنگام سخنرانی در شهرستان‌های کوچک مناسب است‌).

سازندگان و ارایه‌کنندگان هاله نور با رنگ‌های فسفری  زرد‌، قرمز و آبی الویت خواهند داشت. پیشنهاد تولید‌کنندگان هاله‌های سبزرنگ بررسی نخواهند شد‌.

هاله‌های نور می‌باید اسباب بهت وحیرت رهبران جهان را در هنگام سخنرانی سالانه آقای احمدی‌نژاد در‌باره مدیریت جهان و کهکشان راه شیری فراهم آورد.

هاله نور و منبع تغذیه آن می‌باید بتواند تلاش‌های قدرت‌های استکباری و ایادی ایشان موسوم به خس وخاشاک و بزغاله‌ها را که در تلاشند تا هاله فوق را تکذیب کنند خنثی نموده  و با نوری خیره‌کننده جریان فتنه را پس از تشیع درگورستان کفار بخاک بسپارد.

هاله‌های نوری که با ریموت کنترل و به طریق بی‌سیم شارژ می‌شوند بر انواع سنتی و قدیمی ارجحیت دارند .

برنده مناقصه تنها پس از تیید کامل بیت محترم آقای مصباح وجه مناقصه را دریافت می‌کند‌.

برنده مناقصه می‌باید تعهد نمایند از فروش و ارایه هاله نور مشابه به سایر دولت‌مردان جهان بخصوص سران ونزوئلا‌، سوریه، لیبی و کره شمالی و…..خودداری نمایند‌.

توجه:

قبول و یا رد پیشنهادات بعنوان فصل الخطاب از اختیار رییس دفتر دولت مهرورزی می‌باشد.

شرکت‌ها و سازمان‌های متقاضی شرکت در مناقصه می‌توانند پیشنهادات خود را به بخش استاندارد زندان کهریزک تسلیم نمایند‌. هر‌گونه عواقب مراجعه به بخش غیر‌استاندارد این زندان به عهده مراجعه‌کننده می‌باشد .

والسلام

رییس کمیته ویژه پی‌گیری و نصب هاله نور ریاست‌جمهور

رحیم مشایی

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , 

۵ Comments


 1. اره ماهی
  1

  پنجشنبه ۱۸ مارس ۲۰۱۰
  اطلاعیه کمیته ویژه خبرهای خوش احمدی نژاد
  اطلاعیه کمیته ویژه خبرهای خوش احمدی نژاد :

  در راستای وظایف ذاتی این کمیته( اعلام اخبار شادی بخش و روح افزا به مردم مومن و خداجوی ایران هر سه ماه یکبار) به اطلاع می رساند :
  برای سال جدید خبرهای خوش زیر که مردم پس از شنیدن آن نتوانند در پوست خود بگنجند و نیش آنها تا بنا گوش باز شود را آماده نموده است.

  ۱ – رونمایی از هاله ۶۳ واتی جدید آقای احمدی نژاد که بدست متخصصان جوان ایرانی ساخته شده است. بدین ترتیب از این پس نام ایشان به عنوان سومین قدیس پس از دالایی لاما و اسقف ماکاریوس به ثبت خواهد رسید .

  ۲ – رونمایی از دستگاه غنی سازی خانگی قابل نصب در اشپزخانه و زیر زمین برای بومی کردن فن آوری هسته ای بطور کامل .

  ۳ – رونمایی از زیر دریایی دو منظوره جواد ۳ که می تواند علاوه بر غوطه ور شدن در آب، در خشکی نیز ماموریت های محوله را بخوبی انجام دهد – با واگذاری این زیر دریایی به نیروی مقاومت بسیج توان دفاعی کشور بطور قابل ملاحظه ای بخصوص در مناطق کوهستانی و صعب العبور افزایش خواهد یافت .

  ۴ – رونمایی از اولین هواپیمایی مسافر بری بدون سرنشین با موتورملی . استفاده از این هواپیما بنحو قابل ملاحظه ای سوانح هوایی را کاهش خواهد داد . ج . ا . ا اولین کشور در سطح منظومه شمسی است که چنین هواپیمایی استفاده می کند .

  ۵ – استفاده از چرخ و فلک پارک ارم و شهربازی برای تکمیل چرخه کامل سوخت هسته ا ی .

  ۶ – اعلام راه اندازی نیروگاه بوشهر تا سه ماه دیگر برای دوازده امین بار .

  ۷ – به زمین زدن کلنگ احداث مونوریل از حرم امام تا جمکران با استفاده از سود سهام عدالت .

  رئیس کمیته ویژه اعلام خبرهای خوش
  کال هور( کلهرسابق )

  نویسنده : اره ماهی


 2. vandy
  2

  خیلی با حال بود خسته نباشی بازم بفرست

 3. 3

  خیلی عالی بود امید وارم بازم برامون بنویسی


 4. asa
  4

  تشکر متن جالبی بود
  ولی چطوری میشه با نویسنده تماس گرفت


 5. parsa
  5

  متن هاله نور ومناقصه خیلی بهتر بود
  پارسا سبزینه