Saturday, 18 July 2015
21 October 2021
در استان خراسان شمالی

«سرباز وظیفه‌ای ١١٠ میلیون پول و طلای شهروند بجنوردی را برگرداند»

2015 March 01

خبر / رادیو کوچه

 

یک سرباز وظیفه نیروی انتظامی ایران در خراسان شمالی کیف پولی را که حاوی یک میلیارد ریال پول در کارت بانکی و ١٠٠ میلیون ریال طلا بود، پیدا کرده و به صاحبش بازگرداند.

وب‌سایت خبرآنلاین روز یک‌شنبه دهم اسفند ماه گزارش داده است، رییس پلیس امنیت عمومی خراسان شمال گفت: سرباز وظیفه «صادقی» جمعی پلیس امنیت عمومی استان یک کیف را در بیرون از محوطه سازمانی و روی کاپوت خودرویی پیدا کرد و برای تعیین تکلیف به اداره نظارت بر اماکن عمومی این پلیس تحویل داد.

sarbaz

بنابه این گزارش، سرهنگ «صادق نامور» افزوده است: پس از بررسی محتویات کیف، صاحب آن شناسایی و با نامبرده تماس گرفته شد. صاحب کیف به اداره نظارت بر اماکن عمومی مراجعه کرد و اظهارداشت برای انجام کاری اداری به این اداره مراجعه کرده و پس از اتمام کار و خروج از اداره متوجه شده کیف وی در داخل خودرو نیست.

براساس این گزارش، وی بیان کرده است: کیف پیدا شده حاوی ١٠٠ میلیون ریال طلا و سکه و یک میلیارد ریال وجه در کارت بانکی، یک سند منزل، کارت ملی، کارت پایان خدمت و شناسنامه بود که در نهایت به صاحبش تحویل داده شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , 

۱ Comment


 1. Ds
  1

  بچه …ی بسیجی و خا… خور حکومت چرا کامنت منو توو فیس بووقتون بستین؟!! خامنه ای بهتون پول نمیده اگه باز بذارین؟!!! کو…،،، فردا ایران آزاد شد تک به تکون رو آتیش میزنیم ،،، شما کو… از آخوندا بی ناموس ترین،،، وایسااا،، نشونتون کردیم !!! اسم تک به تک تون رو داریم!!!

  رادیو کوچه
  با تشکر از ادبیات در افشان شما مشخص است که چرا کامنت شما بسته شده است. اگر رعایت ادب نمی توانید بکنید بهتر است کامنت نگذارید.
  با احترام
  لازم به توضیح است به دلیل عدم رعایت احترام سایر مخاطبان توسط نویسنده کامنت بخش‌هایی از کامنت نقطه چین شده است.