Saturday, 18 July 2015
28 October 2021
از سوی اطلاعات سپاه

«حسن افراشته‌پور یکی از بدهکاران بانکی که توسط توسط سپاه بازداشت شد»

2015 March 05

خبر / رادیو کوچه

 

روزگذشته سپاه پاسداران در بیانیه‌ای اعلام کرد که «یکی از بزرگ‌ترین بدهکاران بانکی و مفسد اقتصادی از سوی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر و روانه زندان شده است.»

وب‌سایت «سحام‌نیوز» روز پنج‌شنبه چهاردهم اسفند ماه گزارش داده است، سپاه در این بیانیه مطابق بیانیه‌های پیشین خود ادعاهایی را مطرح کرده و نام این فرد را به صورت حروف اختصاری (ح.ا) اطلاع رسانی کرده است.

بنابه گزارش این وب‌سایت، «حسن افراشته پور» که سپاه نام وی را با نام اختصاری(ح.ا) معرفی کرده و از وی با نام مستعار داریوش نام برده است، پیش از این در پرونده بانک صادرات ایران در سال ۱۳۷۶، مجازات‌هایی را متحمل شده است.

bazdasht

براساس گزارش «سحام»، نام «حسن افراشته پور» در«لیست بدهکاران بانکی هیات تحقیق و تفحص نمایندگان مجلس از نظام بانکی ایران» وجود ندارد.

سازمان اطلاعات سپاه پاسداران ایران روز چهارشنبه خبر داده بود که «یکی از بزرگ‌ترین بدهکاران بانکی و مفسدان اقتصادی» را دستگیر و روانه زندان کرده است.

«سپاه نیوز»، پایگاه خبری سپاه پاسداران، گزارش داده بود که سازمان اطلاعات سپاه پاسداران، یک بدهکار کلان بانکی که با اسم «ح.ا» مشهور به «داریوش» معرفی شده است را بازداشت کرده است.

بیشتر بخوانید

قانون اجازه اعلام اسامی بدهکاران بانکی را نمی‌دهد

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,