Saturday, 18 July 2015
18 October 2021
خبرهای ورزشی

«افشار‌زاده: با زدن خبرنگار، جهانی بودیم جهانی‌تر شدیم»

2015 March 08

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

افشار‌زاده: با زدن خبرنگار، جهانی بودیم جهانی‌تر شدیم

مدیر‌عامل باشگاه استقلال در مورد شوخی فیزیکی با یکی از گزارشگران تلویزیونی که بازتاب زیادی در صفحات مجازی داشته است، گفت: بیست سال است که با خبرنگاران شوخی می‌کنم و این اتفاق برای اولین‌بار نبود. این تصویر نباید پخش می‌شد و اگر هم او از درد صدایش درآمده، به دلیل شدت ضربه نبود، بلکه ضعیف بود ما که جهانی بودیم ولی با این کار هم جهانی‌تر شدیم.

«بهرام افشار‌زاده» در گفت‌وگو با تسنیم، درباره پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان در چارچوب هفته بیست ‌و دوم لیگ‌برتر اظهار داشت: از همه بازیکنان و به خصوص «امیر قلعه‌نویی» تشکر می‌کنم که با توجه به مشکلات مالی، نمایش خوبی داشتند و بازی را با پیروزی پشت‌سر گذاشتند. روز گذشته بازیکنی گل زد که یک ریال هم از باشگاه استقلال دریافتی نداشته است. «رضا عنایتی» نشان داد که عاشق استقلال است.

afsharzadeh

وی در مورد انتقاد بازیکنان استقلال از هدایایی که روز گذشته در هتل به آنها داده شده است، تصریح کرد: آقای «افجه‌ای» این هدایا را داده که نباید این کار را انجام می‌داد. (در این لحظه افشارزاده به اشاره به شخصی که در اتاقش حضور داشت، گفت که چرا این خبر بدون اجازه وی روی سایت باشگاه استقلال قرار گرفته است). این هدایا خیلی ناقابل بوده و به هیچ عنوان نباید مطرح می‌شد و در حدی نبوده که بخواهد رسانه‌ای شود.

مدیر‌عامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا هیات‌مدیره استقلال به تعهدات خود برای تهیه پول عمل کرده است یا نه، گفت: بحث اصلی من با «امیر‌رضا خادم» است. او به ما قول داده بود که 5 میلیارد تومان به باشگاه بدهد که هنوز محقق نشده است. ضمن این‌که او باید از افرادی که قصد ورود به مجموعه را داشتند تعهد می‌گرفت تا این مشکلات پیش نمی‌آمد.

افشار‌زاده در رابطه با زمان بازگشت «کرار جاسم» عنوان کرد: در حال پیگیری بازگشت این بازیکن هستیم. اگر کرار تا فردا (یکشنبه) به ایران نیاید علاوه بر فدراسیون فوتبال، به فیفا نیز نامه می‌نویسیم.

حرکت افشار‌زاده پای مورینیو و فن‌خال را هم به میان کشید

سایت میرر انگلستان به بازتاب خبر شوخی «بهرام افشارزاده» به یک خبرنگار در حین انجام مصاحبه پرداخت.

به گزارش مهر، در لیگ‌برتر انگلستان مربیان، بازیکنان و روسای باشگاه‌ها در مواجهه با رسانه‌ها شانسی ندارند، جز این‌که پاسخ بگویند که این جزوی از حرفه آنهاست.

میرر در گزارشی آورده گویا در ایران دست‌اندرکاران فوتبال به نحوی دیگر این موضوع را می‌بینند و یک سوال دشوار می‌تواند یک ضربه مشت در پی داشته باشد.

بهرام افشارزاده، مدیر‌عامل باشگاه استقلال (یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‎های ایران) عادت دارد با خبرنگارانی مواجه شود که کمین کرده‌اند تا از وی در خصوص باشگاهش بپرسند. البته به طور قطع هم چنین نیست چون در کلیپی که منتشر شده با وجود این‌که افشارزاده آرام به نظر می‌رسد، با این حال به خبرنگاری که در انتظار است ضربه می‌زند.

morinio

بیشترین نگرانی‌مان این است که مربیان لیگ‌برتری فیلم حرکت افشارزاده را ببینند و از این حرکت الهام بگیرند. در حال حاضر چند مربی لیگ‌برتری هستند که به هنگام رویارویی با رسانه‌ها دچار مشکل می‌شوند.

اکنون سوال این است که کدام مربی لیگ‌برتری زودتر از همه به یکی از خبرنگاران ضربه می‌زند.

در ادامه این مطلب یک نظرسنجی صورت گرفته که «ژوزه مورینیو» در صدر قرار گرفته است:

١- ژوزه مورینیو ۳۴ درصد

٢- لوییس فن‌خال ۲۰ درصد

٣- آلن پاردیو ۱۵ درصد

۴- نایجل پیرسون ۱۴ درصد

۵- سام آلاردایس ۱۲ درصد

۶- جان کارور ۳ درصد

٧- تونی پولیس ۲ درصد

کفاشیان: حضور زنان خارجی در ورزشگاه‌ها را بررسی می‌کنیم

رییس فدراسیون فوتبال، گفت: در حال حاضر تنها ضعف ایران نسبت به امارات برای گرفتن میزبانی جام ملت‌های آسیا ٢٠١٩ اسپانسرینگ و حق پخش تلویزیونی است.

به گزارش ایرنا، «علی کفاشیان» روز شنبه در مراسم روز فوتبال زنان در جمع خبرنگاران در رابطه با حضور نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا در ایران و درخواست میزبانی ایران برای جام ملت‌های آسیا ٢٠١٩، ادامه داد: طبق مذاکراتی که با رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص میزبانی ایران در جام ملت‌های آسیا ٢٠١٩ داشتیم، وی اعلام کرد هنوز برای انتخاب میزبان به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ایم و ایران و امارات برای کسب میزبانی با ضعف‌ها و قوت‌هایی رو‌به‌رو هستند.

kafashian

رییس فدراسیون فوتبال، گفت: در تعطیلات نوروز ۵ کارشناس کنفدراسیون فوتبال آسیا به ایران و امارات سفر خواهند کرد تا شرایط هر دو کشور را بررسی و به جمع‌بندی نهایی برسند.

وی تصریح کرد: «شیخ سلمان» اعلام کرد که دو مساله برای میزبانی وجود دارد که امارات بر‌خلاف ایران با آنها مشکلی ندارد. یکی بحث اسپانسرینگ و دیگری بحث حق پخش تلویزیونی است که برای کنفدراسیون فوتبال آسیا اهمیت زیادی دارد و آنها می‌خواهند هزینه‌های مسابقات را از طریق این دو بحث تامین کنند.

رییس فدراسیون فوتبال در رابطه با درخواست رییس فدراسیون یبن‌المللی فوتبال برای حضور بانوان در ورزشگاه‌های ایران و تاثیر آن بر درخواست میزبانی ایران برای جام ملت‌های آسیا ٢٠١٩، گفت: برای میزبانی جام ملت‌های آسیا مشکلات خیلی بیشتری نسبت به بانوان داریم، اما برای حضور بانوان خارجی در حال بررسی وضعیت ورزشگاه‌ها هستیم تا مشکل حضور آنها را برطرف سازیم.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,