Saturday, 18 July 2015
28 October 2021
خبرهای ورزشی

«فرق ٧ استقلالی‌ها با ٨ پرسپولیسی‌ها»

2015 March 09

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

فرق ٧ استقلالی‌ها با ٨ پرسپولیسی‌ها

«علی کریمی» با کسب اکثریت آرای هواداران پرسپولیس به عنوان محبوب‌ترین بازیکن بیست سال اخیر پرسپولیس انتخاب شد که با این وجود کریمی هیچ واکنشی به این موضوع نشان نداد.

به گزارش وب‌سایت جهان، دوشنبه شب هفته گذشته علی کریمی با کسب اکثریت آرای هواداران پرسپولیس به عنوان محبوب‌ترین بازیکن بیست سال اخیر پرسپولیس انتخاب شد. با این وجود کریمی هیچ واکنشی به این موضوع نشان نداد.

او که از صفحه رسمی اینستاگرامش برای موضع‌گیری‌های شخصی استفاده می‌کند، در این مورد مطلقن سکوت کرد. این در حالی است که این هفته و ساعاتی بعد از انتخاب مجیدی در نظرسنجی مشابه بین استقلالی‌ها، او طی پیامی رسمی از هوادارانش قدردانی کرد.

22

این خبر در حالی بر روی خروجی وب‌سایت جهان قرار گرفته است که کاربران یا همان طرف‌داران دو تیم، واکنش‌های جالبی نسبت به آن داشته‌اند و در اغلب پیغام‌ها، این وب‌سایت را به طرف‌داری آشکارا از ستاره محبوب رقیب دیرینه‌شان محکوم کرده‌اند و جنجال جدیدی را در فضای مجازی ایجاد کرده‌اند.

پاداش نیم‌میلیاردی آذربایجان به سرمربی ایرانی

فدراسیون کشتی آذربایجان به دلیل قهرمانی تیم‌ملی کشتی فرنگی این کشور در جام‌جهانی تهران، پاداشی نیم‌میلیارد تومانی به سرمربی ایرانی‌الاصل تیمش اهدا کرد.

به گزارش فارس، تیم‌ملی کشتی فرنگی آذربایجان برای نخستین‌بار در تاریخ کشورش با پیروزی مقابل روسیه در فینال جام‌جهانی ٢٠١۵ تهران عنوان قهرمانی این رقابت‌ها را از آن خود کرد. «جمشید خیر‌آبادی»، مربی ایرانی‌الاصل تیم کشتی فرنگی آذربایجان هدایت این تیم را در این رقابت‌ها به عهده داشت که با استقبال خوبی هم از سوی تماشاگران ایرانی مواجه شد.

khairabadi

بعد از بازگشت این تیم به آذربایجان اعضای این تیم به دیدار «الهام علی‌اف»، رییس‌جمهور آذربایجان رفتند و استقبال خوبی از آنها صورت گرفت و هم‌چنین جوایز ویژه‌ای برای آنها در نظر گرفته شد. خیرآبادی به دلیل کسب این عنوان قهرمانی صد هزار دلار از رییس‌جمهور آذربایجان پاداش گرفت و حالا فدراسیون کشتی این کشور نیز پاداشی صد و پنجاه هزار دلاری به وی اهدا کرده است که نشان از اهمیت بالای این قهرمانی برای آذربایجانی‌ها دارد.

هاشمی: هر کس به پاداشش اعتراض دارد پس بدهد

معاون توسعه و پشتیبانی وزارت ورزش اعتراض برخی مربیان و ورزشکاران به مبلغ کم پاداش‌هایشان را منطقی ندانست.

به گزارش رادیو ورزش، «مناف هاشمی» در خصوص بودجه ورزش کشور در سال ٩۴ اظهار داشت: از وضع موجود گله‌مند نبوده و نسبتن راضی هستیم ولی انتظارات از ورزش زیاد است و این اعداد و ارقام پاسخگوی نیازهای ورزش نیست.

وی در ادامه افزود: بودجه جاری و عمرانی برای سال آینده حدود ۶۵ تا ٧٠ درصد بعد از اتفاقاتی که در صحن مجلس افتاد، افزایش داشت. بودجه عمرانی ما از صد و پنجاه میلیارد به دویست و هشتاد میلیارد رسید که رشد ٨٠ درصدی داشته و در شرکت توسعه و تجهیز نیز بودجه ما صد و سی میلیارد بود که این مبلغ نیز به صد و هشتاد و پنج میلیارد رسیده است. در مجموع باید بگویم عدد عمرانی در شرکت توسعه و تجهیز و وزارت ورزش به پانصد میلیارد تومان رسیده است که نسبت به سال ٩٣ قابل توجه است و در بخش جاری به دویست میلیارد رسیده است.

manafhasahemi

هاشمی در ادامه تاکید کرد: احکام و ظرفیت‌هایی که در سال ٩٣ داشتیم برای سال ٩۴ تقویت شده و باید آنها را جدی بگیریم و از اجازه‌هایی که به ما داده شده استفاده کنیم و منابع خوبی را جذب کنیم. یکی از این بخش‌ها بودجه یک درصدی است که ما سال‌ها آرزوی آن را داشتیم. درست است که سازمان‌ها مکلف نشدند و تنها مجاز به پرداخت آن هستند، اما باز هم می‌توان از این ظرفیت استفاده کرد و فدراسیون‌ها و جامعه ورزش می‌تواند این منابع را به عنوان یک ظرفیت جدید جذب کند.

معاون توسعه و پشتیبانی وزارت ورزش در خصوص گلایه کشتی‌گیران از پاداش‌‌هایشان و این‌که گفته می‌شود جوایزشان را برگرداند، گفت: اطلاعی ندارم که کسی سکه‌اش را برگردانده باشد. هر کسی که هدیه‌اش را برگرداند ما در جای دیگر از آن استفاده می‌کنیم. باید پذیرفت وقتی کل اعتبار فدراسیون‌ها هفتاد، هشتاد میلیارد است، چگونه می‌توان با آن مسایل جاری و اردوهای فدراسیون‌ها را پیگیری کرد و هم جوایز بپردازیم.

وی افزود: جوایز مصوب هیات‌دولت است و ما این مصوبه را در تاریخ خود انجام می‌دهیم. هر چه دولت هم تصویب کند در آینده ملاک ما خواهد بود، ٨٠ درصد جوایز آخرین تقدیر انجام شده را پرداخت کردیم و بخشی از جوایز ورزشکاران جایز و معلول مانده که تا پایان هفته پرداخت می‌شود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,