Saturday, 18 July 2015
24 October 2021
خبرهای ورزشی

«احتمال جدایی مسی از بارسا»

2015 March 10

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

احتمال جدایی مسی از بارسا

«آریدو برایدا»، مدیر ورزشی بین‌المللی بارسلونا عنوان کرد که احتمال جدایی مسی از بارسلونا وجود دارد.

به گزارش مشرق، مدیر ورزشی سابق میلان که به تازگی در بارسا به این سمت رسیده، در مصاحبه با کانال Esporte 3 عنوان کرد که هم‌چنان احتمال جدایی مسی از این تیم وجود دارد.

او در این‌باره گفت: در مورد مسی، تقریبن جدایی او غیرممکن است ولی باشگاه‌هایی مثل منچسترسیتی و پاریس سنت ژرمن، که سرمایه بسیاری در اختیار دارند، شاید بتوانند او را به خدمت بگیرند. گاهی اتفاقات عجیبی می‌افتد. ولی او یک پدیده است که با مارادونا و پله قابل قیاس است.

mesi

برایدا درباره حضورش در بارسا گفت: سی سال تجربه حضور در سراسر جهان را داشته‌ام. در برزیل، آرژانتین، اروپا و … دوستانی دارم. فکر می‌کنم می‌توانم در آینده باشگاه مفید باشم. برای خرید بازیکنان برای دو یا سه سال بعد، باید از حالا به فکر باشیم. من در باشگاه بزرگی مثل میلان کار کرده‌ام و با چنین چیزهایی آشنا هستم.

روزبهانی: مسوولان حمایت نکنند تغییر تابعیت می‌دهم

پیشنهادهای زیادی از کشورهایی مثل آذربایجان، آلمان و قزاقستان دارم که اگر مسوولان به فکرم نباشند، حتمن به ‌این پیشنهاد‌ها فکر می‌کنم‌. من برای بالا بردن پرچم کشورم، تمام توانم را به کار می‌برم؛ اما توجهی به این مسایل نمی‌شود‌.

اولین ورزشکار المپیکی کشور ایران که همین امسال، چراغ سهمیه‌های المپیک را روشن کرده بود و با به آتش کشیدن رینگ بوکس بلغارستان در اوایل بهمن‌ماه، امسال بلیت حضور در ریو ۲۰۱۶ را دریافت کرد، با گلایه از مسوولان ورزشی ایران در اظهارنظر عجیبی اعلام کرد: اگر بی‌توجهی مسوولان ادامه داشته باشد، به پیشنهادهای خارجی برای تغییر تابعیت فکر خواهد کرد.

rozbahani

به گزارش تابناک، این روز‌ها‌ «احسان روزبهانی» حسابی در کانون توجهات است. او نه تنها اولین سهمیه المپیک برزیل را برای جامعه ورزشی ایران کسب کرد که با توجه به کیفیت بالایی که دارد و میزان آمادگی‌اش، یکی از امیدهای کسب مدال در المپیک برزیل و شکستن طلسم بوکس در این رقابت‌های باشکوه است، ولی او هم مانند گروه بسیاری از ورزشکاران ایرانی، از بی‌توجهی مسوولان به وضعیت ورزشکاران گله‌مند است؛ با این تفاوت که او امروز گلایه‌های خود را وارد فاز جدیدی کرد و با تهدید به فکر کردن به پیشنهادهای خارجی، از احتمال تغییر تابعیتش سخن گفت.

البته به نظر می‌رسد ‌این حرف‌ها، تنها تهدیدی است که روزبهانی برای هشیاری مسوولان به ‌کار بسته و هرکس یک‌بار هم مبارزات او را در رینگ دیده باشد، می‌داند که چنین قهرمانی اهل عملیاتی کردن چنین حرف‌هایی نیست؛ اما باز هم به زبان آوردن این سخنان کمی ترسناک به نظر می‌رسد.

حضور آزادکاران در دبی برای اخذ روادید آمریکا

آزادکاران ایران برای اخذ ویزای آمریکا راهی امارات می‌شوند.

به گزارش تسنیم، آزادکاران منتخب کادر‌فنی تیم‌ملی کشتی جهت حضور در جام‌جهانی کشتی آزاد آمریکا راهی دبی امارات می‌شوند تا روادید خود را برای حضور در این مسابقات دریافت کنند.

koshti

این در شرایطی است که هم‌چنان ترکیب تیم‌ملی کشتی آزاد ایران به صورت رسمی اعلام نشده، اما کادر‌فنی ترکیب تیم را شناخته است.

جام‌جهانی کشتی آزاد ٢٠ فروردین‌ماه در لس‌آنجلس آمریکا آغاز خواهد شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,