Saturday, 18 July 2015
21 October 2021
محاصره ٣ ساعته مطهری

«در حمله تندروها در شیراز چشم علی مطهری آسیب دید»

2015 March 10

خبر / رادیو کوچه

 

«علی مطهری» نماینده مجلس شواری اسلامی ایران، پس از این‌که مورد حمله افراد تندرو قرار گرفت، سفر خود به شیراز را ناتمام گذاشت و برای بازگشت به تهران عازم فرودگاه این شهر شد.

بنابه گزارش وب‌سایت «آفتاب»، «علی مطهری» ساعت ١۶ روز دوشنبه هجدهم اسفند ماه، وارد فرودگاه شیراز شد و قرار بود ساعت ١٨ و ٣٠ دقیقه در سالن حکمت دانشگاه شیراز سخن‌رانی کند.

بنابه این گزارش، با ورود مطهری به سالن فرودگاه شیراز، شماری از افراد معترض با تجمع در مقابل سالن ورودی شروع به شعار دادن کردند.

پس از آن‌که مطهری سوار بر خودرو شد بار دیگر معترضان به او حمله کردند و این بار شیشه‌های خودرو را با سنگ و چوب شکستند و با این موقعیت راننده خودرو با سرعت به حرکت درآمد اما تعدادی موتورسوار به تعقیب او پرداختند.

motahari

راننده خودرو پس از این تعقیب، وارد کلانتری میدان گل سرخ شیراز شد و بیش از سه ساعت را در محاصره معترضان در این حوزه انتظامی گذراند.

بنابه گزارش وب‌سایت «آفتاب»، گفته شده است که در پی حمله افراد تندرو به خودرو حامل علی مطهری، چشم وی آسیب دیده است.

در حالی که «مطهری» تاکید داشت که برای سخن‌رانی و دعوت دانشگاه به شیراز آمده است و باید مقدمات فراهم می‌شد مسوولان استانی و شهرستانی شیراز وی را متقاعد به برگشت به تهران کردند.

در ساعت مخابره خبر گزارش شد که وی برای بازگشت به تهران سفر خود را به شیراز ناتمام گذاشته و عازم فرودگاه این شهر شده است .

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,