Saturday, 18 July 2015
23 October 2021
خبرهای ورزشی

«رونی کلمن به ایران می‌آید»

2015 March 12

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

رونی کلمن به ایران می‌آید

«جلال نادمی»، دبیر فدراسیون بدن‌سازی و پرورش اندام ایران از سفر «رونی کلمن» قهرمانی پر‌آوازه رشته پرورش اندام به ایران خبر داد و گفت: این ورزشکار مطرح جهان روز دوم اردیبهشت سال ٩۴برای حضور در یک سمینار بین‌المللی به ایران سفر می‌کند.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: تفاهم‌نامه‌ای بین فدراسیون بدن‌سازی و پرورش اندام ایران و رونی کلمن قهرمان ٨ دوره مسابقات مستر المپیا بسته شد و این قهرمان پرورش اندام جهان سفر دو روزه‌ای را به ایران دارد و در این سفر تلاش می‌کنیم تا از تجریبات او بهره ببریم.

دبیر فدراسیون بدن‌سازی و پرورش اندام ایران هم‌چنین از سفر «ممدوح الصبیاح» ملقب به «بیگ رمی» یکی از بدن‌سازان سرشناس حال حاضر جهان در این سمینار خبر داد.

kolman

سمینار بین‌المللی پرورش اندام ایران طی دو روز در بخش‌های علمی و تخصصی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از روز ٢٠ اسفندماه برای ثبت‌نام در این روی‌داد اقدام کنند.

مهاجم آرسنال تهدید به مرگ شد

پلیس منچستر در خصوص تهدید به مرگ «دنی ولبک» تحقیقات خود را آغاز کرده است.

به گزارش مهر، مهاجم تیم فوتبال آرسنال در بازی با تیم سابق خود منچستریونایتد در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام‌حذفی انگلستان گل پیروزی‎بخش تیمش را به ثمر رساند.

وی پس از به ثمر رساندن گل اقدام به شادی کرد و به همین دلیل از سوی برخی از هواداران تیم منچستریونایتد پیام تهدیدآمیز دریافت کرده است.

در یکی از پیام‌ها آمده است: دنی ولبک من تو را پیدا می‌کنم و می‌کشمت.

dniwlbak

در یکی دیگر از پیام‌ها آمده است: دنی ولبک وقتی تو بمیری من پیش چشم خانواده‌ات جشن می‌گیرم.

سخنگوی پلیس منچستر گفت: ما از این موضوع مطلع شده و تحقیقات خود را آغاز کرده‌ایم.

حق با کی‌روش است یا محمد خاکپور

اختلاف‌نظر سرمربیان تیم‌ملی بزرگ‌سالان و تیم‌ملی امید تقریبن به پایان رسیده است. اختلاف‌نظری که بر سر استفاده از «علی‌رضا جهانبخش» و «سردار آزمون» به وجود آمده. سرمربیان دو تیم ملی ایران با یک‌دیگر جلسه‌ای داشته‌اند و «کارلوس کی‌روش» مدعی است که «محمد خاکپور» با او هم‌نظر بوده است. در نتیجه سردار آزمون و علی‌رضا جهانبخش برای تیم‌ملی بزرگ‌سالان بازی می‌کنند. شما فکر می‌کنید که استفاده از این دوبازیکن جوان حق کدام تیم‌ملی است. امید یا بزرگ‌سالان؟

در این میان چند نکته بسیار مهم وجود دارد.

١- بازی‌های تیم‌ملی امید رسمی است اما بازی تیم‌ملی بزرگ‌سالان دوستانه .

٢- تیم‌ملی امید ایران چهل سال است که به المپیک نرسیده و بازی‌های فروردین‌ماه تیم‌ملی امید بازی‌های رسمی مقدماتی المپیک هستند. حضور تیم امید عربستان در گروه ایران، خطر حذف تیم امید در مرحله اول را بالا می‌برد.

٣- تیم‌ملی ایران تا ٣ ماه دیگر بازی‌هایش در مقدماتی جام‌جهانی ٢٠١٨ آغاز می‌شود. مدل گروه‌بندی مسابقات جام‌جهانی در سال اخیر تغییر کرده است و این امکان وجود دارد که ایران با عربستان در همان مرحله اول هم‌گروه شود. تیم‌ملی ایران برای هماهنگی این مسابقات همین ٢ مسابقه را فرصت دارد.

۴- کی‌روش مسوول تیم‌ملی بزرگ‌سالان است و باید به فکر منافع تیم‌ملی باشد. خاکپور سرمربی تیم‌ملی امید است و باید به فکر منافع تیم‌ملی امید باشد.

azmonjahanbakhsh

۵- همه هزینه‌ها و برنامه‌ریزی‌های فدراسیون فوتبال بر اساس نتیجه‌گیری تیم‌ملی بزرگ‌سالان بسته شده. آنها مربی گران‌قیمت استخدام کرده‌اند و صعود به جام‌جهانی را هدف قرارداده‌اند. نسل‌سازی و تغییر نسل هم بر عهده تیم‌ملی بزرگ‌سالان قرار داده شده.

۶- حضور در المپیک می‌تواند در نسل‌سازی ایران برای سال‌های آینده مفید باشد. پرورش نسلی طلایی که بعد از چهل سال به المپیک می‌رسند آرزویی وسوسه کننده است.

٧- هدف تیم‌ملی ایران حضور در جام‌جهانی است. ایران با کی‌روش به جام‌جهانی می‌رود؟ هدف تیم‌ملی امید حضور در المپیک است . ایران با خاکپور به المپیک می‌رود؟

با در نظر گرفتن این شرایط فکر می‌کنید که اصولن حق استفاده از این دو بازیکن با کدام سرمربی است و این بازیکنان باید در کدام تیم بازی کنند؟

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,