Saturday, 18 July 2015
16 October 2021
خبرهای ورزشی

«٢٠۵۴ دلار، درآمد هر ثانیه زندگی رونالدو»

2015 March 15

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

٢٠۵۴ دلار، درآمد هر ثانیه زندگی رونالدو

ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال‌مادرید با حقوق قابل‌توجهی که از کهکشانی‌ها می‌گیرد و درآمدهایی که از محل عقد قراردادهای تجاری با اسپانسرهایش می‌بندد، یکی از ثروتمندترین ورزشکاران حال حاضر دنیاست.

به گزارش تسنیم، لحظه‌ای که این جمله را می‌خوانید موجودی حساب بانکی «کریستیانو رونالدو» احتمالن به هشت میلیون دلار افزایش پیدا کرده است. زندگی که به طور متوسط هر ثانیه از آن برای دارنده توپ طلای سال‌های ٢٠٠٨، ٢٠١٣ و ٢٠١۴  جهان درآمدی معادل دو هزار و پنجاه و چهار دلار دارد، او را از این حیث در صدر جدول پر‌درآمدترین چهره‌های ورزشی دنیا قرار داده است.

ronaldo

نتایج تحقیقی که موسسه بلوفایر آمریکا انجام داده است، نشان می‌دهد که درآمد متوسط کریستیانو رونالدو به ازای هر ثانیه از زندگی‌اش در میان تمام ورزشکاران دنیا بالاترین میزان را دارد و او به لطف قراردادی که با رئال‌مادرید دارد، در هر ثانیه بیست و پنج سنت بیشتر از «لبران جیمز»، ستاره تیم بسکتبال کلیولند کاوالیرز در  NBA، دومین نفر این رده‌بندی درآمد دارد اما این آمار ممکن است در تابستان سال آینده دچار تغییراتی شود.

گفته می‌شود قرار است جیمز قراردادی کوتاه مدت جدیدی با کلیولند امضا کند که حقوق او را به ازای هر سال بازی‌اش در این تیم به بیست میلیون دلار در سال افزایش می‌دهد. درآمد جیمز با عقد این قرارداد افزایش چشم‌گیری خواهد داشت، اما هنوز تا رسیدن به رکورد قرارداد سی و سه میلیون دلاری که «مایکل جردن» برای فصل ٩٨-١٩٩٧ با شیکاگو بولز امضا کرد، فاصله زیادی دارد.

در جدول ورزشکارانی که بیشترین میانگین درآمد را به ازای هر ثانیه از زندگی‌شان دارند، لیونل مسی، فوق‌ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا با دو هزار و پنج دلار به ازای هر ثانیه نفر سوم است.

از ابتدا با واگذاری سرخابی مخالف بودم

قائم‌مقام جدید باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: قرار است هدایتی بودجه سفر به عربستان را تامین کند.

به گزارش  مهر، «محمدحسین نژاد‌فلاح» در حاشیه تمرین امروز شنبه تیم پرسپولیس در خصوص این‌که وی سخنگوی باشگاه پرسپولیس است اما در دسترس نیست، گفت: ما هر خبری که لازم باشد را روی سایت می‌گذاریم و خود باشگاه تشخیص می‌دهد که چه زمانی چه خبری برود.

وی در خصوص سفر خبرنگاران و پیشکسوتان به عربستان افزود: به غیر از ارکان باشگاه و اعضای تیم هیچ‌کس به این سفر نمی‌رود، ما خیلی دوست داشتیم که تعدادی از پیشکسوتان و خبرنگاران را هم‌راهمان ببریم که حتا ویزای برخی از آنها هم آماده شد، اما ما خواستیم که فقط ارکان باشگاه و اعضای تیم را به این سفر ببریم.

قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس در خصوص صحبت‌های آقای «کفاشیان» پیرامون اتفاقات دیدار این تیم برابر نفت مسجد‌سلیمان اظهار کرد: من با تمام احترامی که برای آقای کفاشیان قائلم باید بگویم این مشکل را باید فدراسیون و سازمان لیگ حل می‌کرد. ما می‌دانیم که مسجد‌سلیمان شهر پرسپولیسی است و هواداران زیادی دارد، اما در این میان چند نفر بودند که این مسایل را به وجود آوردند. البته آقای «خوردبین» بیشتر در جریان این مسایل است.

نژاد‌فلاح در واکنش به صحبت‌های کفاشیان که اعلام کرده بود به علت این‌که پرسپولیس با چفیه وارد زمین نشده، با اعضای این تیم برخورد می‌شود، تصریح کرد: بچه‌ها ابتدا با بنری به مناسبت گرامی‌داشت این هفته وارد زمین شدند و عکس آقای «خامنه‌ای» را در دست داشتند و مقام شهدا را گرامی دانستند، باز هم در این‌باره خوردبین نظر می‌دهد.

نژادفلاح در خصوص آخرین وضعیت واگذاری پرسپولیس و استقلال تاکید کرد: ما فردا در مجمع جلسه فوق‌العاده‌ای داریم که یکی از بحث‌های این جلسه هم قطعن بحث واگذاری و نحوه آن است تا هر کس نظرات خودش را بگوید.

nejadfalah

وی اضافه کرد: من با این نحوه واگذاری از ابتدا مخالف بودم، زیرا می‌گفتم بلایی که سر راه‌آهن آمد، سر پرسپولیس و استقلال نیاید. در زمان مدیریت من در ورزش تهران این نحوه واگذاری مطرح شد، اما من با آن مخالفت کردم. من می‌خواستم بلایی که سر این تیم آمد، سر این تیم‌های پرطرف‌دار نیاید.

نژاد‌فلاح تاکید کرد: من صحبتم این است که این نحوه واگذاری را با تیم‌های کم‌طرف‌دار یا تیم‌های لیگ یکی که شبهه‌دولتی هستند، آغاز کنیم تا در زمان مدیریت پرسپولیس و استقلال تجربه کافی را کسب کرده باشیم. در حال حاضر مشکلاتی که برای راه‌آهن و پدیده افتاد، سر سایر تیم‌ها نیاید و شرکت‌های نیمه‌دولتی هم در این مساله ورود کنند، زیرا ما باید با سر‌بلندی از این مرحله گذر کنیم تا اگر شرکتی نتوانست مخارج تیمی را تامین کند، تیم دوباره در اختیار دولت قرار گیرد.

قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس در خصوص زندانی شدن «سلیمی» عضو هیات‌مدیره این باشگاه تصریح کرد: فکر نکنم که این مسئله به باشگاه پرسپولیس یا حداقل به زمان فعلی مدیریت ارتباطی داشته باشد. من این اطمینان را می‌دهم به مدیریت فعلی این موضوع ارتباطی پیدا نمی‌کند. من سابقه طولانی در ورزش دارم و با این مشکلات بیگانه نیستم. البته برخی اتفاقات قابل پیش‌بینی بود که رخ دهد.

نژاد‌فلاح در پاسخ به این سوال که آیا حضور بازرسان در باشگاه به دستگیری سلیمی ارتباط داشته یا خیر؟، توضیح داد: من از آمدن آنها بی‌خبر بودم و آنها تنها برای خوش‌و‌بش به اتاق من آمدند، اما قطعن دستگیری سلیمی به این مقطع از پرسپولیس مربوط نمی‌شود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,