Saturday, 18 July 2015
23 October 2021
استاندار فارس خبر داد

«شناسایی عوامل اصلی حمله به مطهری و معرفی آن‌ها به مقامات قضایی»

2015 March 15

خبر / رادیو کوچه

 

«محمد احمدی»، استاندار فارس اعلام کرد که ، «عوامل اصلی» حمله به علی مطهری، نماینده مجلس، شناسایی و به مقامات قضایی استان معرفی شدند.

استاندار فارس بدون ارایه توضیحات بیشتر در مورد «عوامل اصلی» این حمله تنها اعلام کرده است که آن‌ها در لحظات پایانی روز شنبه بیست و سوم اسفند ماه شناسایی و به مقامات قضایی معرفی شده‌اند.

در همین رابطه خبرگزاری دانشجویان ایران «ایسنا» گزارش داده است که آقای «احمدی»، وعده داده است که «شناسایی سایر عوامل و زمینه‌سازان انجام این حرکت ناپسند و هنجارشکنانه در دست بررسی و اقدام لازم قرار دارد.»

آقای «احمدی» هم‌چنین افزوده است که شناسایی عوامل این حمله در پی «دستور اکید» حسن روحانی رییس جمهوری و «تاکید مکرر» وزیر کشور مبنی بر «شناسایی دقیق و برخورد قاطع با حمله‌کنندگان به خودروی علی مطهری» انجام شده‌است.

motahari

«محمدرضا صادق»، مشاور رسانه‌ای «حسن روحانی» نیز روز جمعه گفته‌بود که اگر استاندار فارس نتواند با خاطیان اتفاقات شیراز و حمله به «علی مطهری» برخورد کند باید از سمت خود استعفاء دهد.

«علی مطهری»، نماینده تهران در مجلس، که روز ۱۸ اسفند برای سخنرانی در دانشگاه شیراز به این شهر سفر کرده بود در فرودگاه این شهر «با هجوم نیروهای لباس‌شخصی مورد ضرب‌وشتم» قرار گرفت و در نهایت مجبور به بازگشت به تهران شد.

آقای مطهری روز شنبه، ۲۳ اسفند و پس از سخنان امام جمعه شیراز در نماز جمعه، او را متهم ردیف اول در حمله به خود معرفی کرد.

بیشتر بخوانید

شما و دوستانتان در شیراز سنگ را بسته و سگ را رها کرده‌اید

در حمله تندروها در شیراز چشم علی مطهری آسیب دید

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , 

۱ Comment


  1. هوشنگ
    1

    تیترو اشتب زدین

    استاندار فارش یا فارس ؟