Saturday, 18 July 2015
24 June 2021
خبرهای ورزشی

«رویانیان: پیشنهادم شوخی بود اما قلعه‌نویی سرمربی‌گری پرسپولیس را جدی گرفت»

2015 March 16

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

مدیر‌عامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: پیشنهاد من به «امیر قلعه‌نویی» برای سرمربی‌گری پرسپولیس شوخی بود اما او خوشش آمد و جدی گرفت.

به گزارش مشرق، «محمد رویانیان» مدیر‌عامل سابق پرسپولیس هنوز هم از جمله مدیران محبوب هواداران این باشگاه است و علاقمندان از دوران حضور او در پرسپولیس به نیکی یاد می‌کنند. مردی که تمام ستاره‌های فوتبال ایران را به این تیم پر‌طرف‌دار آسیا آورد و ایده‌های بزرگی برای جهانی شدن پرسپولیس در سر داشت، هدف رویانیان برای پرسپولیس یک رویای بزرگ بود که شاید تا سال‌های آینده هیچ مدیری نتواند حتا به آن فکر کند. هر چند که این روزها مدیر‌عامل باشگاه پرسپولیس زندانی است و باشگاه هم خریداری در ٢ مزایده قبلی نداشته است.

royanian

رویانیان در خصوص شایعه پیشنهادش به امیر قلعه‌نویی جهت حضور در پرسپولیس به عنوان سرمربی گفت: پیشنهاد من به امیر قلعه‌نویی برای سرمربی‌گری پرسپولیس شوخی بود اما او خوشش آمد و جدی گرفت.

صدور حکم حبس ابد ملی‌پوش ایرانی توسط دادگاهی در امارات

ملی‌پوش پینت‌بال ایران به جرم آدم‌ربایی یک تاجر انگلیسی ایرانی‌تبار در امارات توسط دادگاه این کشور به حبس ابد محکوم شده است.

به گزارش ایسنا، «رحمت اسدی» ملی‌پوش پینت‌بال عضو تیم دایتس اوایل فروردین به هم‌راه این تیم جهت شرکت در مسابقات باشگاه‌های آسیا به تایلند رفته بود که شبانه توسط ماموران امنیتی این کشور دستگیر و به اتهام ربودن یک تاجر انگلیسی ایرانی‌تبار به نام «عباس یزدان‌پناه» در امارات پس از چند روز تحویل پلیس امارات شد و حالا پس از گذشت حدود یک‌سال از این موضوع، دادگاهی در دبی حکم حبس ابد این ملی‌پوش پینت‌بال ایران را صادر کرده است.

asadi

در همین رابطه برادر رحمت اسدی در گفت‌وگو با ایسنا،با اعلام این خبر اظهار کرد: دادگاه اماراتی بدون این‌که اجازه دفاع به متهم را بدهد، اقدام به صدور حکم حبس ابد برای این ملی‌پوش پینت‌بال ایران به اضافه پنج ایرانی دیگر کرده است. این در حالی است که برادرم کماکان منکر تمام اتهامات وارده در آدم‌ربایی عباس یزدان‌پناه در امارات است، اما متاسفانه دادگاه حقی را برای دفاعیات او قایل نشده است. تمام شاهدان حاضر در دادگاه نیز ماموران امنیتی اماراتی بودند و به دروغ به گناه‌کار بودن برادرم شهادت دادند.

پیروزی مادریدی‌ها در شب درخشش ستاره ایرانی

«سعید عزت‌اللهی» موفق شد در بازی شب گذشته اتلتیکو‌مادرید مقابل الکالا یک گل بزند و یک پاس گل بدهد تا به عنوان ستاره تیمش در این مسابقه شناخته شود.

دراین بازی که با نتیجه 4 بر یک به نفع مادریدی‌ها به پایان رسید عزت‌اللهی ٩٠دقیقه در زمین حضور داشت و توانست یکی از گل‌های تیمش را هم به ثمر برساند.

ezatolahi

عزت‌اللهی یکی از جوان‌های فوتبال ایران است که با حضور در فوتبال اسپانیا بدون شک آینده درخشانی خواهد داشت.

سوریان و نوروزی به بلغارستان می‌روند

تیم منتخب کشتی فرنگی ایران برای حضور در رقابت‌های بین‌المللی جام نیکلاپتروف بلغارستان در حالی مشخص شد که «حمید سوریان» و «امید نوروزی» هم در ترکیب تیم اعزامی هستند.

به گزارش مهر، رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام نیکولاپتروف بلغارستان روزهای ۴ تا ۶ اردیبهشت‌ماه سال ۹۴ در شهر صوفیه بلغارستان برگزار می‌شود.

بر این اساس اسامی تیم منتخب ایران برای حضور در این رقابت‌ها به شرح زیر است:

sorian

۵۹ کیلوگرم: حمید سوریان

۶۶ کیلوگرم: امید نوروزی

۷۱ کیلوگرم: افشین بیابانگرد

۸۵ کیلوگرم: حبیب‌اله اخلاقی

۹۸ کیلوگرم: سید‌مصطفی صالحی‌زاده

سرمربی: احمد پازاج

مربی: بهروز جمشیدی

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,