Saturday, 18 July 2015
16 October 2021
سخن‌گوی وزارت کشور ایران

 «هنوز کسی در رابطه با حمله به علی مطهری بازداشت نشده است»

2015 March 16

خبر / رادیو کوچه

 

«حسینعلی امیری»، سخن‌گوی وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران می‌گوید، هنوز کسی در رابطه با حمله به علی مطهری نماینده مجلس، در شیراز بازداشت نشده است.

تنها به فاصله یک روز پس از آن‌که استاندار فارس اعلام کرد «عوامل اصلی» حمله به «علی مطهری»،  شناسایی و به مقامات قضایی استان معرفی شده‌اند، سخن‌گوی وزارت کشور ایران خبر داد که تاکنون کسی در رابطه با این حمله بازداشت نشده‌است.

خبرگزاری دانشجویان ایران، «ایسنا»، در این رابطه گزارش داده است که «حسینعلی امیری»، سخن‌گوی وزارت کشور ایران، روز دوشنبه بیست و پنجم اسفند ماه، گفت که در یک فیلم ۲۰ دقیقه‌ای از حادثه حمله به «علی مطهری» تقریبن چهره‌های حمله‌کنندگان مشخص است.

motahari

بنابه این گزارش، سخن‌گوی وزارت کشور، گفته است در رابطه با تعداد حمله‌کنندگان به آقای مطهری اعداد متفاوتی از ۵۰ تا ۲۰۰ نفر مطرح شده‌است.

«علی مطهری» نماینده مجلس شورای اسلامی، روز دوشنبه هجدهم اسفند در شیراز هدف حمله نیروهای لباس شخصی قرار گرفت و مجروح شد.

روز گذشته «محمد احمدی»، استاندار فارس اعلام کرده بود که ، «عوامل اصلی» حمله به علی مطهری، نماینده مجلس، شناسایی و به مقامات قضایی استان معرفی شدند.

وی بدون ارایه توضیحات بیشتر در مورد «عوامل اصلی» این حمله تنها اعلام کرده بود که آن‌ها در لحظات پایانی روز شنبه بیست و سوم اسفند ماه شناسایی و به مقامات قضایی معرفی شده‌اند.

مطالب مرتبط

شناسایی عوامل اصلی حمله به مطهری و معرفی آن‌ها به مقامات قضایی

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,