Saturday, 18 July 2015
23 October 2021
خبرهای ورزشی

«اتهام دریافت پول غیر‌مشروع به دستیاران کی‌روش در ایران»

2015 March 19

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

 

اتهام دریافت پول غیر‌مشروع به دستیاران کی‌روش در ایران

روزنامه ایران ورزشی ادعاکرده است دبیر‌کل فدراسیون در جلسه با «کارلوس کی‌روش»ادعایی درباره درآمدهایجانبی غیر‌مشروع دستیاران کی‌روش مطرح کرده است.

در گزارش ایران ورزشی چنین نوشته شده، ظاهرن در جلسه ابتدا دبیر‌کل فدراسیون با آمار و ارقامی که تهیه کرده، به انتقاد از سرمربی تیم‌ملی می‌پردازد و عمل‌کرد و دست‌مزد کی‌روش را با «برانکو ایوانکوویچ» مقایسه می‌کند، که این بحث با اعتراض کی‌روش مواجه می‌شود تا سرمربی تیم‌ملی جملاتی با این مضمون را به میان بیاورد: من فکر می‌کردم در این جلسه می‌خواهید درباره حقوق و دست‌مزد دستیاران من صحبت کنید که تا حالا عقب افتاده و پرداخت نشده!

این کنایه و نیشخند با پاسخی حیرت‌انگیز از سوی آقای «اسدی» مواجه می‌شود. اسدی گفته است: دستیاران شما که به اندازه کافی از راه‌های دیگر درآمد دارند!

kirosh

همین جمله از دبیر‌کل کافی بود تا کی‌روش از جای خودش بلند شود و با صدای بلند فریاد بزند که شما اتهام می‌زنید و برای این حرف‌های‌تان باید سند و مدرک بیاورید، اما اسدی که ظاهرن به پشتوانه اسناد و مدارکی که جور کرده این کنایه را زده بود، با خون‌سردی جواب سرمربی تیم‌ملی را می‌دهد: اولن به اندازه کافی سند و مدرک دارم. درثانی شما در جای‌گاهی نیستی که اسناد و مدارکم را به شما نشان بدهم. به وقتش اسناد و مدارکم را به مراجعی که باید ارایه کنم تحویل می‌دهم.

اینها احتمالن بخشی از حقایقی است که علیرضا اسدی دبیر‌کل فدراسیون دیروز ادعا کرد که در آینده افشا خواهد کرد.

در ادامه این گزارش آمده: شنیده می‌شود که در جلسه کی‌روش و اسدی، پیرامون دعوت از برخی بازیکنان، خط خوردن بازیکنان دانه درشت و بازی دادن به برخی از بازیکنان بی‌تجربه در جام‌جهانی هم جر و بحث‌های مشابهی صورت گرفته که اسدی با قاطعیت اعلام کرده سند و مدرک در دست دارد.

قیمت پایه ٢٩٠ میلیارد تومانی سرخابی‌ها تغییری نکرد

مشاور رییس سازمان خصوصی‌سازی با اشاره به برگزاری جلسه هیات واگذاری برای تعیین تکلیف واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس، گفت: قیمت پایه دویست و نود میلیارد تومانی سرخابی در این جلسه تغییر نکرد و قرار شد مزایده سرخابی‌ها در دهه اول اردیبهشت ٩۴ برگزار شود.

«سیدجعفر سبحانی» در گفت‌و‌گو با ایرنا، افزود: دراین جلسه مقرر شد آگهی واگذاری و مزایده سرخابی‌ها فروردین‌ماه سال آینده منتشر شود.

وی گفت: به دلیل این‌که باید از لحاظ قانونی دو بار آگهی منتشر شود، مقرر شد که این موضوع پس از تعطیلات نوروزی انجام شود.

sorkhabi

وی با تاکید براین‌که در جلسه هیات واگذاری، قیمت پایه تغییری نکرده است، اظهار داشت: همان دویست و نود میلیارد تومان برای قیمت پایه قطعی شده، ضمن آن‌که پیشنهادی هم برای کاهش این رقم ارایه نشد.

مشاور رییس سازمان خصوصی‌سازی گفت: البته دراین جلسه تسهیلاتی برای واگذاری این دو باشگاه به خریداران برای مبلغ اولیه و اقساط در نظر گرفته شده است، البته این تغییرات به زودی اعلام می‌شود.

پیش از این دو بار برای برگزاری مزایده باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال زمان تعیین شده است، اما در هیچ یک از آنها خریداری وجود نداشت.

قیمت بلیت ال‌کلاسیکو در بازار سیاه

دیدار تیم‌های رئال‌مادرید و بارسلونا روز دوم فروردین‌ماه برگزار می‌شود.

alklasko

به گزارشآس، دیدار تیم‌های رئال‌مادرید و بارسلونا در حالی قرار است روز دوم فروردین‌ماه برگزار شود که قیمت بلیت این مسابقه در بازار سیاه به هراز یورو رسیده است.

بیشتر بلیت‌های این ال‌کلاسیکوی حساس که صدرنشین لالیگا را هم مشخص می‌کند در هفته‌ای که گذشت به فروش رفته است و حالا بلیت‌های این مسابقه در بازار سیاه با هزار یورو به فروش می‌رسد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,