Saturday, 18 July 2015
15 October 2021
معاون امنیتی وزارت کشور ایران

«صدور دستور احضار و جلب برای ۱۵ نفر از مهاجمان به علی مطهری در شیراز»

2015 March 19

 خبر / رادیو کوچه

 

«حسین ذولفقاری» معاون امنیتی وزارت کشور ایران با بیان این‌که تاکنون پانزده نفر از عوامل حمله به «علی مطهری» در شیراز شناسایی شده‌اند، گفته است که از سوی دادستانی شیراز دستورات اولیه قضایی مبنی بر احضار و جلب این افراد صادر شده است.

«حسین ذوالفقاری» روز پنج‌شنبه بیست و هشتم اسفند ماه در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران «ایسنا»، در این‌باره اظهار کرده است: در بحث شیراز بررسی‌های‌مان را به صورت همه‌جانبه انجام داد‌ه‌ایم و همه ابعاد قضیه در نظر گرفته شده است.

به گفته معاون امنیتی وزارت کشور ایران، تیمی شامل فرمانده نیروی انتظامی استان، مدیرکل اطلاعات استان و فرمانده سپاه استان زیر نظر دادستان شیراز تشکیل شده تا به پرونده رسیدگی شود.

motahari

بنابه گزارش «ایسنا» وی همچنین افزوده است: «تاکنون نیروی انتظامی، اداره کل اطلاعات و سپاه استان اسامی تعدادی از افرادی را که در محل واقعه حضور داشته‌اند را تهیه کرده‌اند و در اختیار دادستان قرار داده‌اند و دادستانی نیز دستورات اولیه قضایی را صادر کرده است.»

«علی مطهری» نماینده مجلس شورای اسلامی، روز دوشنبه هجدهم اسفند در شیراز هدف حمله نیروهای لباس شخصی قرار گرفت و مجروح شد.

«اسداله ایمانی»، امام جمعه شیراز پس از حمله‌ موتورسواران به علی مطهری، گفته بود: «اگر کسی حریم ولایت و خبرگان و فتنه را شکست باید انتظار داشته باشد که دیگران حریم او را نشکنند؟ اگر باد را کاشتید طوفان را درو می‌کنید.»

بیشتر بخوانید

هنوز کسی در رابطه با حمله به علی مطهری بازداشت نشده است

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,