Saturday, 18 July 2015
15 October 2021
خبرهای ورزشی

«ادعای جالب کاشانی، با فوتبال می‌توان به بهشت رفت»

2015 March 24

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

ادعای جالب کاشانی، با فوتبال می‌توان به بهشت رفت

مدیر تیم‌ملی فوتبال امید ایران گفت: باز هم تاکید می‌کنم با فوتبال می‌توان به بهشت رفت به شرط این‌که برای شادی دل مردم کار شود.

‌مراسم پیش از بازی تیم المپیک با حضور بازیکنان، کادر‌فنی و جمعی از پیشکسوتان برگزار شد.

به گزارش فارس، در این مراسم که در محل اردوی تیم در هتل اوین برگزار شد سه نفر از پیشکسوتان فوتبال «مجتبی محرمی»، «بهروز رهبری‌فرد» و «مهدی فنوی‌زاده» به هم‌راه «سامان آقازمانی» بازیکن سابق پرسپولیس و بازیکن فعلی آرارات ایروان حضور داشتند.

«حبیب کاشانی» در این مراسم و در جمع بازیکنان گفت: هفت سال پیش گفته‌ام و باز هم می‌گویم که با فوتبال می‌توان به بهشت رفت به شرط آن‌که بازی فوتبال برای دل مردم باشد.

kashani

کاشانی با اشاره به جدا شدن ۴ بازیکن از اردوی تیم المپیک، افزود: ۴ بازیکنی که امروز از جمع ما جدا شدند از لحاظ فنی چیزی کمتر از شما نداشتند، اما سرمربی تیم‌ملی باید بیست و سه بازیکن را انتخاب می‌کرد. من مطمئن هستم که آنها در اردوهای بعدی به تیم‌ملی اضافه خواهند شد.

مدیر تیم المپیک در خصوص بازی‌های پیش‌رو گفت: حق نداریم هیچ تیمی را دست کم بگیریم. باید در هر بازی برای برد به میدان برویم و بتوانیم بدون هیچ اما و اگری از این مرحله صعود کنیم.

کاشانی هم‌چنین در مورد حضور «علیرضا جهانبخش» و «سردار آزمون» در تیم المپیک، خاطرنشان کرد: از همین‌جا از «علی کفاشیان» و «کارلوس کی‌روش» تشکر می‌کنم که موافقت کردند تا این دو بازیکن به تیم المپیک ملحق شوند.

مدیر تیم المپیک در آخر سخنانش از «ارسلان مطهری» به دلیل حضور موثرش در آخرین بازى آسیایى نفت تهران تشکر کرد و هدیه ویژه‌ای به او اهدا کرد.

کاشانی در مورد گل‌زنی این بازیکن در آخرین دیدار نفت تهران در سال گذشته در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: از مطهری باید تشکر کنم بابت بازی خوبی که در تیم نفت انجام داد. او با گل‌زنی خودش کام مردم ایران را در اواخر سال ٩٣ شیرین کرد و من هم جا دارد تا امشب با هدیه‌ای نا‌چیز قدردان این کار با ارزش او باشم.

زامورانو یا سالاس؛ مفسر بازی ایران و شیلی

از میان «ایوان زامورانو» یا «مارچلو سالاس» یکی مفسر بازی ایران و شیلی خواهد بود.

salas

به گزارش تسنیم از اتریش، فدراسیون فوتبال شیلی برای سفر تیم‌ملی این کشور به اروپا و ٢ دیدار تدارکاتی مقابل ایران و برزیل تدارک ویژه دیده است، از جمله سی خبرنگار از رسانه‌های مختلف نوشتاری، صوتی و تصویری برای پوشش این ٢ مسابقه به وین و سپس لندن سفر خواهند کرد.

نکته قابل توجه دیگر آن‌که از میان ٢ چهره سرشناس فوتبال شیلی یعنی ایوان زامورانو یا مارچلو سالاس یکی از آنها مفسر دیدار ایران و شیلی در سن پلتن اتریش خواهد بود. دیداری که پنج‌شنبه 6 فروردین برگزار خواهد شد.

عبور از کفاشیان برای آشتی‌کنان

برگزاری یک جلسه دوستانه میان وزیر ورزش و جوانان و سرمربی تیم‌ملی می‌تواند به سوتفاهم‌های موجود پایان بدهد و منجر به ابقای کی‌روش شود.

به گزارش رادنیوز، در حالی‌که به صورت رسمی اعلام شده «کارلوس کی‌روش» بعد از پایان اردوی تیم‌ملی در اتریش و سوئد فقط برای تسویه‌حساب به تهران برمی‌گردد و از فردای بازی ایران و سوئد دیگر سرمربی تیم‌ملی نخواهد بود، از یک منبع موثق شنیدیم برخی چهره‌های غیر‌ورزشی که تمایل دارند کی‌روش در ایران بماند، دنبال برگزاری یک جلسه میان کی‌روش و دکتر «گودرزی» هستند تا وزیر ورزش و سرمربی تیم‌ملی پشت درهای بسته و به شکل خصوصی با هم حرف بزنند و سوتفاهم موجود را برطرف کنند.

kafashian

اگر چه وزیر ورزش از حرف‌های اخیر کی‌روش دل‌خور است، اما عده‌ای تلاش می‌کنند از وزیر بخواهند کی‌روش را به حضور بپذیرد تا با یک جلسه دوستانه مشکلات برطرف شود و کی‌روش به هم‌کاری با تیم‌ملی ادامه بدهد.

جالب است بدانید این عده معتقدند جلسه وزیر و کی‌روش باید بدون حضور کفاشیان برگزار شود چون سرمربی تیم‌ملی قربانی نارضایتی وزارت ورزش از عمل‌کرد ضعیف فدراسیون فوتبال شده است.

برخی نزدیکان کی‌روش هم معتقدند کارلوس چوب اشتباهات کفاشیان را می‌خورد و اگر وزیر و کی‌روش در غیاب کفاشیان با هم جلسه بگذارند مشکلات برطرف می‌شود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,