Saturday, 18 July 2015
15 October 2021
خبرهای ورزشی

«ابراز هم‌دردی کارلوس کی‌روش با حسن روحانی»

2015 March 26

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

ابراز هم‌دردی کارلوس کی‌روش با حسن روحانی

سرمربی پرتغالی تیم‌ملی فوتبال ایران درگذشت والده رییس جمهور را از اتریش تسلیت گفت.

«کارلوس کی‌روش»، سرمربی پرتغالی تیم‌ملی فوتبال ایران با ارسال دسته گلی بزرگ به مجلس ختم والده «حسن روحانی» با او ابراز هم‌دردی کرد.

 

 

روی این دسته گل درج شده بود: جناب دکتر حسن روحانی، دکتر حسین فریدون با عرض تسلیت. کارلوس کی‌روش (کمپ تیم‌ملی اتریش).

44

اسامی بازیکنان سوئد برابر ایران اعلام شد

سرمربی تیم‌ملی فوتبال سوئد اسامی بیست و سه بازیکن را برای دیدار مقابل ایران اعلام کرد.

به گزارش مشرق، اریک هامرن سرمربی تیم‌ملی فوتبال سوئد اندراس ایساکسون، کریستوفر نوردفلدت، روبین اولسن، فیلیپ هلاندر، پیر بنگسون، اندراس گرانکویست، اریک یوهانسون، پونتوس یانسون، آنتون تینرهولم، مارتین اولسون، کارکوس برگ، آلبین اکدال، مارکوس روهدن، کیم کالستروم، سباستین لارسون، پونتوس ورنبلوم، ارکان زنگین، ایزاک کیس تلین، امیل فورسبرگ، یوهان الماندر، روبین کوایسون، زلاتان ابراهیموویچ و اولا تویونن را به عنوان بیست و سه بازیکن نهایی در فهرست تیم‌ملی فوتبال سوئد برای دیدار مقابل ایران قرار داد.

تیم‌های ملی فوتبال ایران و سوئد در دیداری دوستانه ١١ فروردین‌ماه سال جاری در استکهلم پایتخت سوئد به مصاف یک‌دیگر خواهند رفت.

ebraimoch

شرورترین ورزشکاران چه کسانی هستند

در این گزارش با شرورترین مردان دنیای ورزش آشنا شوید.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، از فوتبال تا بسکتبال و از کریکت تا  بیس‌بال، ورزش‌های بی‌شماری در جهان وجود دارد که محبوبیت زیادی میان مردم دارند.

زمانی‌که در خصوص جزییات در دنیای ورزش صحبت می‌کنیم، به قهرمانان و ورزشکاران شرور و بد‌ذات زیادی برخورد می‌کنیم.

١- لوئیس سوارز

سوارز یکی از ستارگان بزرگ جهان فوتبال است. اخیرن او برای بارسلونا که یکی از ثروتمندترین باشگاه‌های جهان است، توپ می‌زند.

بازی‌های زیبای او هم به تیم‌ملی اروگوئه و هم به بارسلونا برای رسیدن به پیروزی‌های متعدد کمک زیادی کرده است، البته شهرت سوارز فقط برای بازی زیبایش نیست، بلکه شخصیت جنجالیش دلیل دیگری برای شهرت  این بازیکن اروگوئه‌ای است.

او تمایل عجیبی به گاز گرفتن بازیکنان حریف در مواقع حساس در بازی دارد. زمانی‌که سال گذشته در رقابت‌های جام‌جهانی 2014 برزیل او شانه «کیه لینی» مدافع تیم‌ملی ایتالیا را گاز گرفت، تیتر بسیاری از رسانه‌های جهان شد، او بارها این کار ناشایست را انجام داده بود، اما این‌بار توسط فیفا جریمه شد.

soarz

سوارز به مدت 4 ماه از حضور در میادین فوتبال محروم شد که  این محرومیت هم برای خودش و هم برای تیمش بسیار گران تمام شد. پس از آن تماشاچیان فوتبال با کشیدن کاریکاتورهای او در قالب خون ‌آشام این ستاره را صخره گرفتند، این شخصیت جنجالی این بازیکن او را به یکی از بد‌ذات‌ترین بازیکنان جهان تبدیل  کرده است.

٢- محمد امیر

«محمد امیر» بازیکن کریکت پاکستانی و یکی از سریع‌ترین پرتاب کننده‌های جهان است، گفته می‌شود او پس از «وسیم اکرم» و «واکر یونس» یکی از با استعدادترین بازیکنان است که در پاکستان کشف شده است.

او در سن پایین موفق شد رکوردهای زیادی از آن خود کند، زمانی‌که وی و هم‌تیمی‌هایش به مصاف تیم انگلیس رفتند، امیر و سلمان بوت کاپیتان سابق این تیم و محمد آصف هم‌تیمی امیر به اتهام تبانی و دریافت پول برای تغییر نتیجه بازی محکوم و راهی زندان شدند.

او یکی از با استعداد‌ترین بازیکنان در این رشته ورزشی می‌باشد و اخیرن اجازه پیدا کرده که دوباره بازی کند.

٣- ترل اونز

اونز یکی از خشن‌ترین و خطرناک‌ترین بازیکنان فوتبال‌های آمریکایی به شمار می‌آید، او در فهرست خشن‌ترین و شرورترین ورزشکاران در رتبه سوم قرار دارد.

در دیدار مقابل دالاس کوبویز، اونز توپ را محکم به لوگی تیمشان که یک ستاره است کوبید.

این حرکت آغاز کارهای عجیب این بازیکن بود، دو سال بعد او از جورابش یک خودکار در آورد و  توپی را که به گل تبدیل شده بود، امضا کرد.

به نظر می‌رسد کارهای او به جادو و جمبل شباهت دارد.

۴- سلمان بوت

«سلمان بوت» یکی دیگر از بازیکنان مشهور و با استعداد کریکت پاکستان است. او پیش از این کاپیتان تیم‌ملی کریکت پاکستان بود، او نیز  در سال ٢٠١٠ در جریان دیدار تیمش مقابل انگلستان به  اتهام تبانی و دریافت رشوه، برای تغییر نتیجه بازی به زندان افتاد.

او به مدت ده سال از حضور در عرصه ورزش محروم و مدتی در انگلستان در زندان به سر برد. این موضوع دلیلی است که نام این بازیکن را در این فهرست قرار دادیم.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,