Saturday, 18 July 2015
16 June 2021

«ابطال ٩٠ مدرک تقلبی دیپلم در شهرستان فومن»

2015 March 26

در بسیاری از رسانه‌ها یا در جامعه پارسی‌زبان هر روز خبرها و یا نوشته‌هایی منتشر می‌شود که به لحاظ خبری ممکن است منبع‌های آن قابل تایید نباشد اما برای اطلاع شما خوانندگان این نوشته‌ها در بخش «شایعه» رادیو کوچه منتشر می‌شود. صحت و سقم این نوشته مورد تایید رسمی رادیو کوچه نیست و فقط به عنوان «اطلاع» بازنشر می‌شود. 

شایعه / رادیو کوچه

 

شاید شما هم خبر انهدام باند دو مدرس شهرستان فومن که اقدام به جعل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی در مدارس خود می‌نمودند شنیده‌اید.

این اشخاص که در مدت ٣ سال جلو چشمان مسئولان آموزش وپرورش شهرستان فومن اقدام به جعل مدارک تحصیلی می‌کردند ولی آب از آب هم تکان نمی‌خورد.

و ما امروز در روزنامه‌ها می‌خوانیم که دانش آموزان فومنی در گرداب مدارک تقلبی گرفتار شدند و تاکنون ٩٠ مدرک تقلبی دیپلم ثابت شده و قرار است که باطل شود!

madrak

و در ادامه این گزارش می‌آید ۴ نفر از اعضای این باند در زندان به‌سر می‌بردند که یک نفر که از معلمان بخش تولمات صومعه‌سرا بوده  است با قرار وثیقه ۵٠ میلیون تومانی آزاد شده و لی بقیه همچنان در زندان کرج بازداشت هستند.

جای تاسف است که در کنار افرادی که مدرک جعلی دریافت کرده‌اند دانش آموزان بی‌گناهی بوده‌اند که مثل سایر دانش آموزان مدارس دولتی در این مدرسه بزرگ‌سال  درس خوانده‌اند و به طور کاملن قانونی واحدهای خود را پاس نمود ه‌اند اما وضعیت آن‌ها هم نامعلوم است، برخی از آن‌ها خلاصه نمرات سال اول و برخی سال دوم و بعضی هم سال سوم را ندارند و این دانش آموزان بی‌گناه هر روز صبح برای حل مشکل خود به اداره آموزش و پرورش فومن مراجعه می‌کنند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,