Saturday, 18 July 2015
18 October 2021
خبرهای ورزشی

«داعش بینندگان ال‌کلاسیکو را مجازات کرد»

2015 March 29

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

داعش بینندگان ال‌کلاسیکو را مجازات کرد

گروه داعش، بینندگان مسابقه فوتبال تیم‌های اسپانیایی بارسلونا و رئال‌مادرید، موسوم به ال‌کلاسیکو را به سختی مجازات می‌کند.

روزنامه اسپورت نوشت: داعش بینندگان مسابقه فوتبال ال‌کلاسیکو را که یک‌شنبه در چارچوب مسابقات لیگ اسپانیا برگزار شد، شلاق می‌زند.

این گروه تروریستی که مناطق وسیعی از سوریه و عراق را تحت کنترل دارد، هر بیننده این مسابقه را به علت مغایر بودن آن با فتواهای به اصطلاح شرعی این گروه تروریستی، هشتاد ضربه شلاق زد.

daeesh

از نظر داعش، علت حرام بودن تماشای فوتبال آن است که این بازی، یک بدعت غربی است و به همین دلیل نباید مسابقات فوتبال را مشاهده کرد.

پیش از این هم داعش سیزده بیننده مسابقه فوتبال تیم‌های ملی عراق و اردن، از سری رقابت‌های جام قهرمانی آسیا در استرالیا را اعدام کرده بود.

براوو: باخت مقابل ایران زنگ خطری برای شیلی است

«کلادیو براوو» دروازه‌بان مطرح تیم‌ملی فوتبال شیلی و باشگاه بارسلونای اسپانیا گفت: باخت شیلی مقابل تیم‌ملی ایران در دیدار دوستانه پنج‌شنبه شب زنگ خطری برای این تیم می‌باشد.

به گزارش ایرنا از تارنمای الکره، وی در گفت‌و‌گو با رسانه‌های اسپانیا افزود: چنان‌چه تیم‌ملی شیلی بخواهد به این شکل بازی کند بعید است بتواند در مسابقات فوتبال جام آمریکای جنوبی موسوم به کوپا آمریکا با حریفان خود رقابت کند و چه بسا این جام را از دست بدهد.

brao

وی پیرامون قرار نگرفتن برخی بازیکنان سرشناس این تیم در ترکیب تیم‌ملی شیلی مقابل ایران گفت: این ادعا نمی‌تواند بهانه‌ای برای نمایش ضعیف و باخت تیم شیلی در آن دیدار باشد، ما پیش از این با همین بازیکنان به میدان رفته و پیروزی‌های خوبی به دست آورده بودیم .

سر‌گروه تیم‌ملی شیلی افزود: عیب کار در بازیکنان نبود بلکه در کارگروهی تیم نمایان شد باید هر چه سریع‌تر وضعیت تیم مطلوب‌تر شود.

او با اشاره به این‌که حتا فکر چنین بازی بدی را نمی‌کرده است، افزود: همه بازیکنان تیم‌ملی شیلی از شکست ٢ بر صفر مقابل تیم‌ملی ایران اندوهگین و نگران شدند.

در رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های آمریکای جنوبی (کوپا آمریکا) که به میزبانی شیلی برگزار خواهد شد، تیم‌ملی فوتبال شیلی با تیم‌های بولیوی، مکزیک و اکوادور در گروه نخست قرار دارد.

ترکیب تیم‌ملی کشتی آزاد ایران مشخص شد

تیم‌ملی کشتی آزاد ایران با ترکیبی از کشتی‌گیران جوان و با‌تجربه در رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۵ آمریکا شرکت می‌کند.

به گزارش مهر، تیم ایران در این رقابت‌ها که روزهای ۲۲ و ۲۳ فروردین‌ماه در شهر لس‌آنجلس برگزار می‌شود، در گروه دوم با تیم‌های آذربایجان، ترکیه و بلاروس هم‌گروه است که این کشورها با ترکیب اصلی خود راهی این مسابقات می‌شوند.

بر این اساس ترکیب تیم ایران در این رقابت‌ها نیز به شرح زیر است:

komailghasemi

۵۷ کیلوگرم: حسن رحیمی – یونس سرمستی

۶۱ کیلوگرم: ایمان صادقی – بهنام احسان‌پور

۶۵ کیلوگرم: سید‌احمد محمدی

۷۰ کیلوگرم: حسن یزدانی

۷۴ کیلوگرم: مرتضی رضایی قلعه – پیمان یاراحمدی

۸۶ کیلوگرم: میثم مصطفی جوکار – علی‌رضا کریمی

۹۷ کیلوگرم: رضا یزدانی – محمد‌حسین محمدیان

۱۲۵ کیلوگرم: کمیل قاسمی – پرویز هادی

سرمربی: رسول خادم

مربیان: محمد طلایی – رضا لایق – علی‌اکبر دودانگه – امیر توکلیان – حسین کریمی

مدیر‌فنی تیم‌های ملی: علی‌رضا رضایی

پزشک تغذیه: رامین امیر ساسان

داور: عین‌اله محمدی

سرپرست: علی بیات

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,