Saturday, 18 July 2015
21 October 2021
خبرهای ورزشی

«زیدان:‌ حاضرم جانشین آنچلوتی در رئال شوم»

2015 March 31

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

زیدان:‌ حاضرم جانشین آنچلوتی در رئال شوم

«زین‌الدین زیدان» سرمربی تیم رئال‌مادرید کاستیا هفته گذشته به آلمان سفر کرد تا کار مربی‌گری خود را زیر نظر «پپ گواردیولا» آغاز کند. این مربی فرانسوی که در تیم دوم رئال‌مادرید فعالیت می‌کند دوست دارد تا هدایت تیم جدیدی را در کارنامه مربیگری خود داشته باشد و آن هم تیم اصلی رئال‌مادرید است.

به گزارش ایسنا، هم‌چنین «خوزه میگل گونسالس» از این‌که «کارلو آنچلوتی» در حال حاضر بهترین گزینه برای به دست داشتن هدایت رئال‌مادرید است، صحبت کرد و گفت این باشگاه در حال آماده کردن زین‌الدین زیدان برای مربیگری در سانتیاگو برنابئو است. زیدان اکنون سرمربی تیم دوم رئال‌مادرید یعنی رئال کاستیا است.

این سفر برای زیدان تازگی ندارد چون او در دسامبر گذشته به مارسی سفر کرد تا به عنوان میهمان ویژه مارچلو بیلسا شاهد تمرینات این تیم باشد. در غیاب زیدان دستیارهای وی یعنی «داوید بتونی» و «سانتی سانچز» هدایت تیم کاستیا را بر عهده خواهند گرفت. در شرایطی که رئال‌مادرید کاستیا وضع و حال خوشی در جدول ندارد و هفته گذشته با چهارمین شکست متوالی خود، به رده هفتم سقوط کرد.

گونسالس در این زمینه به الیت اسپورت گفت: بدون شک من گزینه بعدی رئال‌مادرید برای مربیگری نیستم. البته این بدان معنا نیست که توانایی انجام این کار را ندارم و یا این‌که نمی‌خواهم در رئال مربی باشم اما این موضوع به من بستگی ندارد. فکر می‌کنم زیدان مربی بعدی این تیم باشد.

zaidan

زین‌الدین زیدان درباره جانشینی کارلو آنچلوتی در رئال‌مادرید گفت: رئال در حال حاضر یک مربی خوب دارد که به خوبی دارد کارش را در این تیم انجام می‌دهد، ولی اگر روزی به من پیشنهاد داده شود تا جانشین کارلتو شوم و هدایت رئال‌مادرید را در دست بگیرم قطعن قبول خواهم کرد. من از کارلو چیزهای زیادی آموختم و فکر می‌کنم که بتوانم راه او را در رئال پیش بگیرم. همیشه دوست دارم تا از مربیان چیزهای زیادی یاد بگیرم. مربیگری من موضوعی حل شده است. من کلاس‌های مربیگری را در ماه می تمام خواهم کرد و می‌توانم بدون هیچ مشکلی مربیگری کنم. من فقط می‌خواهم مربیگری کنم. این چیزی است که دوست دارم و در حال حاضر انجام می‌دهم. من در مادرید هستم، خانه دوم‌ام. در حال حاضر من در کاستیا هستم و همه چیز خوب است. خواهیم دید که در آینده چه خواهد شد.

او درباره شانس رئال در لیگ اسپانیا گفت: بیایید امیدوار باشیم که پیروزی‌ها ادامه داشته باشند. آنها در مسیر درستی هستند اما هنوز هم خطرات بسیاری وجود دارند. بیایید منتظر باشیم و ببینیم که چه اتفاقی می‌افتد.

هیات‌رییسه فدراسیون ایران مخالف جدایی کارلوس

همان‌گونه که پیش‌بینی می‌شد تلاش برای حفظ سرمربی تیم‌ملی آغاز شده و گفته می‌شود اعضای هیات‌رییسه فدراسیون فوتبال در جلسه هفته آینده با جدایی «کارلوس کی‌روش» مخالفت می‌کنند.

kafashian

به گزارش رادنیوز، از همان روزی که کارلوس کی‌روش در اعتراض به دخالت‌های دکتر «علیرضا اسدی»، دبیرکل جدید فدراسیون فوتبال و واگذاری علیرضا جهانبخش و سردار آزمون به تیم‌ملی امید اعلام کرد دیگر با تیم‌ملی هم‌کاری نمی‌کند و بعد از بازی با شیلی و سوئد از ایران می‌رود، قابل پیش‌بینی بود هیات‌رییسه فدراسیون فوتبال با جدایی کی‌روش مخالفت کند.

حالا خبر ‌رسید اعضای هیات‌رییسه قرار است هفته آینده در جلسه‌ای با محوریت بررسی استعفای کی‌روش شرکت کنند و درباره این مربی تصمیم بگیرند.

برابر با شنیده‌های ما برنامه اعضای هیات‌رییسه این است که با جدایی کی‌روش مخالفت کنند!

امروز هم آقای «بهروان» در مصاحبه‌ای اعلام کرد هیات‌رییسه باید درباره ماندن یا نماندن کی‌روش تصمیم بگیرد و علیرضا اسدی به عنوان دبیرکل فدراسیون در این خصوص تصمیم گیرنده نیست!

از آن‌جایی که در صورت جدایی کی‌روش از تیم‌ملی، فدراسیون باید معادل یک میلیون دلار (دست‌مزد کی‌روش تا پایان سال ۲۰۱۵) به او بپردازد، هیات‌رییسه می‌خواهد اعلام کند ترجیح می‌دهد به جای پرداخت غرامت یا خسارت، دست‌مزد کارلوس را بدهد تا این مربی پرتغالی در ایران بماند.

اعتراض باشگاه الاهلی به محرمیت ۶ جلسه‌ای دروازه‌بان این تیم

سنگربان ۳۰ ساله تیم فوتبال الاهلی امارات به دلیل درگیری با فیلم‌بردار ایرانی شش جلسه از هم‌راهی تیمش محروم شد.

majednaser

به گزارش تسنیم، کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) «ماجد ناصر»، دروازه‌بان الاهلی امارات را به دلیل رفتار ناپسند در دیدار مقابل تراکتورسازی ایران در مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و درگیری با فیلم‌بردار ایرانی به مدت شش جلسه از هم‌راهی تیمش محروم کرد.

باشگاه الاهلی، این تصمیم کمیته انضباطی AFC را ناعادلانه خواند و مدعی شد که در تصاویر به ثبت رسیده این‌طور به نظر می‌رسد که ماجد به سمت فیلم‌بردار ایرانی حمله کرده ولی در واقع این فیلم‌بردار بوده که اقدام به تحریک دروازه‌بان ما کرد و او هم مثل همیشه از خود دفاع کرد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,