Saturday, 18 July 2015
24 June 2021
خبرهای ورزشی

«کراوات خداحافظی کارلوس کی‌روش»

2015 April 02

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

کراوات خداحافظی کارلوس کی‌روش

بر اساس قانونی نانوشته سرمربیان تیم‌های ملی ایران در زمان هدایت تیم‌ملی معمولن از کراوات در کنار زمین استفاده نمی‌کنند. اما در بازی ایران و سوئد «کارلوس کی‌روش» کراوات قرمزی بسته است. شاید از مدل پوشش کی‌روش هم بشود به خداحافظی‌اش رسید.

kiraso

در حال حاضر کی‌روش و آقای «کفاشیان» سخن از قطعی بودن خداحافظی کارلوس کی‌روش می‌کنند و البته شواهد نیز این‌گونه نشان می‌دهند.

زلاتان ابراهیموویچ: این دیدار به نفع ایران بود

مهاجم سرشناس تیم فوتبال سوئد بازی با ایران را عالی توصیف کرد.

به گزارش مهر، تیم فوتبال ایران سه‌شنبه شب در دیداری دوستانه در استکهلم با نتیجه ۳ بر یک مقابل سوئد تن به شکست داد.

گل نخست این دیدار را «زلاتان ابراهیموویچ» با ضربه سر به ثمر رساند.

وی در پایان این دیدار اظهار کرد: من واقعن حس می‌کنم که بازی فوق‌العاده‌ای بود اگر چه این بازی، بیشتر به نفع آنها بود.

ebrahimoch

وی افزود: البته این موضوع چندان اهمیتی ندارد و شما فقط می‌خواهید بازی کنید و شادی خود را به اشتراک بگذارید.

مهاجم پاریسن ژرمن در پاسخ به این سوال که در خصوص حضور زنان ایرانی در ورزشگاه چه نظری دارد، اظهار کرد: من وضعیت فوتبال در ایران را دنبال نمی‌کنم، اما اعتقاد دارم فوتبال برای همه است. همه به فوتبال خوش آمدید.

ترک تیم‌ملی ایران برایم ناگوار است

سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران پس از شکست این تیم در دیداری تدارکاتی برابر سوئد گفت: به بازیکنانم افتخار می‌کنم، چرا که آنها بهترین بازیکنانی بودند که در طول دوران مربیگری‌ام داشتم.

به گزارش مهر، «کارلوس کی‌روش» پس از شکست ۳ بر یک سه‌شنبه شب تیم‌ملی فوتبال ایران برابر سوئد در نشست خبری گفت: مهم‌ترین مطلبی که باید به آن اشاره کنم این است که پس از چهار سالی که در کنار ایران کار کردم به بازیکنانم افتخار می‌کنم که بهترین‌های دوران مربیگری من بودند.

وی افزود: بازیکنانی که من در اختیار داشتم با کمترین دریافتی بهترین عمل‌کرد را داشتند و به همین جهت من به تک تک آنها افتخار می‌کنم. الان فقط غمگین هستم. هیچ موقع خروج و ترک کردن خوشحال کننده نیست. ولی این زندگی هست ولی باید رو به جلو حرکت کرد.

ir-sw

سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران در مورد ارزیابی‌اش از دیدار برابر سوئد گفت: من از فدراسیون فوتبال سوئد و تک تک بازیکنان تیم‌ملی این کشور تشکر می‌کنم که این فرصت را برای ما فراهم کردند که با آنها بازی کنیم. برای من مهم این بود که بتوانیم بازیکنانم را از حیث برگزاری بازی‌های بین‌المللی باتجربه‌تر کنیم.

کی‌روش در ادامه خاطرنشان کرد: بسیار خوشحالم از فرصتی که داشتیم و برابر سوئد بازی کردیم. آنها تیم بزرگی هستند و بازیکنانی با وجه بین‌المللی را در اختیار داشتند. بازیکنان ما در مقابل از تجربه کمتری برخوردار بودند و به همین خاطر ما تصمیم گرفتیم این دیدار را با این تیم برگزار کنیم. بازیکنان بزرگی مثل زلاتان که همه تیم‌ها او را می‌خواهند و حضورش کاملن در این دیدار تاثیرگذار بود. بازیکنان ما خصوصن در نیمه اول نشان دادند که کم‌تجربه هستند.

وی ادامه داد: بازیکنانم در نیمه اول کمی عصبانی بودند و البته بی‌تجربه. با این حال نشان دادند که اگر تجربه بیشتری داشتند و می‌توانستند با تیم‌های بزرگی مثل شیلی و سوئد بازی کنند، قطعن نمایش بهتری داشتند و نتیجه هم غیر از این بود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,