Saturday, 18 July 2015
16 October 2021
در پارک گمبوعه

«سه مامور انتظامی در حمله افراد ناشناس در حمیدیه خوزستان کشته شدند»

2015 April 02

خبر / رادیو کوچه

 

در حمله افراد ناشناس به یکی از ایستگاه‌های نوروزی موقت نیروی انتظامی در پارک گمبوعه در شهرستان حمیدیه در غرب اهواز سه مامور نیروی انتظامی کشته شدند.

سرهنگ رحمان موسوی، معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی خوزستان روز پنج‌شنبه سیزدهم فروردین ماه، با تایید این خبر به خبرگزاری دولتی ایران، ایرنا گفته است: این اتفاق ساعت سه بامداد پنج‌شنبه روی داده است.

معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی خوزستان، افزوده است: ماموران نیروی انتظامی، در یک ایستگاه پلیس در حمیدیه که به صورت خیمه‌ای برپاشده بود، توسط افراد ناشناس به رگبار بسته شدند که منجر به کشته شدن سه مامور انتظامی شد.

22

وی اضافه کرده است: در این رابطه تیم‌های ویژه و ماموران خبره کار رسیدگی به موضوع و تعقیب و دستگیری افراد ناشناس را در دست اقدام دارند و در تلاش هستند تا عوامل این اقدام را شناسایی کنند.

سرهنگ موسوی بدون اشاره به اسامی و درجه سازمانی کشته شدگان این حمله، گفته است، ماموران کشته شده زیرنظر فرماندهی انتظامی خوزستان و از دیگر نقاط ایران بودند.

حمیدیه که پیش از این از توابع اهواز بود در سال ٩٠ از این اهواز جدا ، و به شهرستان تبدیل شد و حدود ۵٠ هزار نفر جمعیت دارد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , 

۱ Comment


  1. مهدی
    1

    خدا لعنتشون کنه