Saturday, 18 July 2015
18 October 2021
خبرهای ورزشی

«گذرنامه کارلوس کی‌روش ضبط شد»

2015 April 03

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

گذرنامه کارلوس کی‌روش ضبط شد

گذرنامه سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران به علت مشکلات مالیاتی توسط پلیس فرودگاه ضبط شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم‌ملی فوتبال ایران دیشب از طریق فرودگاه امام پس از برپایی اردو در اتریش و سوئد به ایران بازگشت.

kirosh

«کارلوس کی‌روش»، سرمربی تیم‌ملی که هنگام ترک ایران نیز به علت مسایل مالیاتی با مشکلاتی رو‌به‌رو شده بود در بازگشت نیز این مسئله گریبان سرمربی تیم‌ملی را گرفت و گذرنامه او به همین دلیل توسط پلیس فرودگاه ضبط شد.

نکونام خداحافظی جلوی زلاتان را قبول نکرد

«جواد نکونام» کاپیتان تیم‌ملی بعد از خداحافظی «کارلوس کی‌روش» از تیم‌ملی شوک دوم را وارد کرد.

به گزارش ورزش سه، پیش از بازی تیم‌ملی برابر سوئد حرف و حدیث‌هایی مبنی بر خداحافظی «جواد نکونام» به گوش می‌رسید، اما خودش این خبر را تایید نکرده بود. نکونام که در بازی با شیلی رکورد بازی‌های ملی را زد و سه‌شنبه شب هم گل زیبایی هم به ثمر رساند در بازی با سوئد تعویض شد. تعویضی که عجیب بود اما جالب است بدانید مرد پرتغالی تیم‌ملی از تصمیم کاپیتانش خبر داشت.

ظاهرن قرار بود جواد نکونام در زمین خداحافظی کند، چرا که فدراسیون فوتبال سوئد تدارک مفصلی برای بازی خداحافظی با‌شکوه مقابل یاران زلاتان و یارانش فراهم دیده بود. اما او قبول نکرد این مراسم برگزار شود و دلیلش را هم کسی نمی‌داند. شاید دلیلش خداحافظی کی‌روش باشد یا این‌که دوست دارد در تهران بازی خداحافظی‌اش برگزار شود. سوالی که کاپیتان باید خودش پاسخ بدهد.

nkonam

نکونام که در این سال‌ها به عنوان کاپیتان همیشه کنار ملی‌پوشان و کی‌روش بوده بازیکنان را حسابی شوکه کرد و بعد هم رسانه‌ها خبر رسمی خداحافظی او را روی خروجی‌شان رفتند تا مردم هم بهت‌زده شوند. سه‌شنبه شب بعد از بازی با سوئد و پایان کنفرانس جنجالی کی‌روش همگی سر میز شام حاضر شدند که بعد از صحبت‌های سرمربی و «مارکار آقاجانیان» نوبت به جواد نکونام رسید تا حرف‌هایش را بزند و او خبر خداحافظی‌اش از بازی‌های تیم‌ملی را داد.

بازیکنان همگی شوکه شدند و نمی‌دانستند باید چه بگویند. اما در همین حین  کارلوس کی‌روش با تقدیر از کاپیتان تیمش گفت: جواد تو کارت را به بهترین شکل در تیم ایران انجام دادی. نکونام بهترین کاپیتان دوران مربیگری من بود، حتا بالاتر از بازیکنانی مانند دونادونی، رائول، کین و رونالدو.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,