Saturday, 18 July 2015
28 October 2021
دو ضعف ژئوفیزیکی آمریکا

«طرح یک دانشمند روسی برای نابودی آمریکا با دو بمب اتمی»

2015 April 03

گزارش / رادیو کوچه

منبع: ایسنا

 

یک دانشمند روس، طرحی به منظور نابودی کل آمریکا از طریق انداختن تنها دو بمب اتم ارائه داد و بر ضرورت اجرای این طرح در صورت ادامه یافتن تجاوز‌گری ناتو علیه روسیه تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه بیزینس اینسایدر، کُنستانتین سیوکوف، رییس آکادمی مسائل ژئوپلتیک در روسیه اخیرا با انتشار مقاله‌ای به دو ضعف ژئوفیزیکی مناطق آمریکای شمالی اشاره کرده و خاطر نشان کرد که در صورت تداوم تجاوز ناتو علیه روسیه، ما باید به این نقاط ضعف حمله کنیم.

33

کُنستانتین سیوکوف در مقاله خود گفت: با توجه به این‌که ناتو تا مرزهای روسیه پیش‌روی کرده است، اکنون گزینه نابودی کامل دشمن قابل توجیه است.

نابودی آمریکا با دو بمب اتم

وی که یک دکتر علوم نظامی است، سناریویی مطرح کرد که در جریان آن می‌توان تنها با انداختن دو بمب هسته‌ای بر روی مهم‌ترین نقاط ضعف ژئوفیزیکی آمریکا، یعنی آتش‌فشان “یلواستون”(Yellowstone) و گسل “سان آندریاس” کل آمریکا را نابود کرد.

22

سیوکوف گفت: دانشمندان زمین‌شناسی معتقدند آتش‌فشان یلواستون در آستانه انفجار قرار دارد و نشانه‌های افزایش فعالیت این آتش‌فشان دیده می‌شود، بنابراین کافی است که با یک انفجار اتمی باعث فعالیت این آتشفشان شویم و تبعات این اتفاق برای آمریکا فاجعه‌بار بوده و کل این کشور ناپدید خواهد شد.

همچنین وی گفت: یک گزینه دیگر انداختن بمب اتم روی گسل سان آندریاس در ایالت کالیفرنیا است که می‌تواند وقایع فاجعه‌باری نظیر سونامی‌های بسیار ویران‌کننده‌ای که زیرساخت‌های آمریکا را نابود می‌کنند، رقم بزند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , 

۳ Comments


 1. امیر
  1

  اقا جان این بهترین فکر توی عمرم شنیدم اجرا کنند بهترین کار را برای مردم دنیا کردهاند


 2. alireza
  2

  چه کمکی بهتر از این به آمریک .. کسی که همچین ایده ای داره که نمیاد تو بوغ وکرنا کنه ..معمولا همچین ایده هایی کاملا محرمانه هستن…و هیچوقت هم عملی نمیشن

 3. 3

  قربون دستت ینداز انگلستان این بمب را کل جهان از هر بدی پاک می شه آقای پوتین یا به فارسی چکمه خودت اگر یک روزی زبانم لال به جرم قتل روزنامه نگارها و سیاسیون آزادی خواه از روسیه تزاری فراری بشی آمریکا تنها جایی که می تونی بهش پناه ببری حال جون دده ات بزن